تایوان وعده کمک های انسان دوستانه برای فرار Hongkongers

با پکن تصمیم گیری برای اعمال امنیت ملی قانون در هنگ کنگ آسیب رساندن به پایه های دموکراتیک از شهر بسیاری از Hongkongers در حال برنامه ریزی برای فرار به کشورهای دیگر. و به بسیاری از Hongkongers تایوان طبیعی است مقصد پس از آن سهام مشابه فرهنگ و ارزش ها است. دولت تایوان به تازگی اعلام کرد که کمک های بشردوستانه طرح Hongkongers به دنبال حل و فصل در کشور جزیره.

کمک به Hongkongers

چن مینگ-tong, تایوان به سرزمین اصلی امور شورای وزیر به خبرنگاران گفت که برنامه عمل دولت است که با هدف کمک به Hongkongers که وارد تایوان از نظر قانونی. این طرح یک تلاش مشترک بین بخش دولتی و خصوصی. یک دفتر تاسیس خواهد شد برای نظارت بر اجرای کمک های اولیه. این برنامه انتظار می رود برای تبدیل شدن به عملیاتی شروع ژوئیه 1.

اگر Hongkongers که می رسند در تایوان احساس می کنید که خود را آزادی و ایمنی در معرض خطر هستند به هر دلیل سیاسی آنها می توانید تماس بگیرید دفتر تلفن برای کمک در مناطقی مانند اقامت, استخدام سرمایه گذاری کسب و کار ایجاد کسب و کار جدید و یا آموزش و پرورش. کمک است نه محدود به افراد به تنهایی. حتی شرکت ها و سازمان های تاسیس شده در هنگ کنگ است اما مایل به کار در تایوان می تواند به این کار کمک. رئیس جمهور Tsai و نشستند ون وعده داده شده برای ایجاد یک نیروی کار برای مقابله با هجوم Hongkongers.

همیشه از دموکراسی اعتراضات آغاز شده در سال گذشته تقریبا 200 Hongkongers فرار کرده اند به تایوان است. حدود 10 درصد از آنها داده شده ویزا از طریق یک قانون است که محافظت از فعالان که از شهرستان. فعلا جنبش مردم از هنگ کنگ به تایوان را متوقف کرده است و پس از این کشور جزیره تحمیل کرده است COVID-19 مستند. اما پس از سفر از محدودیت ها برداشته کارشناسان احساس می کنید که تعداد زیادی از Hongkongers خواهد بود سیل به تایوان است.

(Image: Screenshot / YouTube)

همیشه از دموکراسی اعتراضات آغاز شده در سال گذشته تقریبا 200 Hongkongers فرار کرده اند به تایوان است. (تصویر: Screenshot / YouTube)

نگرانی وجود دارد که پکن ممکن است استفاده از این فرصت به دزدکی حرکت کردن در برخی از جاسوسان کمونیست مبدل به عنوان طرفدار دموکراسی مردم است. تایوانی دولت است که راه اندازی یک سیستم برای بررسی تاریخ از ورودی Hongkongers برای جلوگیری از این اتفاق می افتد. برخی نیز نگران آن است که تایوان ممکن است تنها دریافت Hongkongers که کمی به هیچ پس انداز و یا مهارت های, از کسانی که با پول و استعداد به احتمال زیاد خواهد شد را انتخاب کنید به مهاجرت به کشورهایی مانند انگلستان یا کانادا.

بیش هجوم cash-strapped Hongkongers نه تنها فشار منابع مالی دولت, اما آن را نیز ممکن است ایجاد محلی توسعه یک نگرش منفی نسبت به این مهاجران. در همین حال دولت چین تهدید کرده است که تایوان که ارائه سرپناه به هنگ کنگ معترضان برساند کشور جزیره. اما تایوانی دولت مصمم به ادامه چنین کمک های انسان دوستانه.

مقابله با چین

تایوان پرده برداری کرده است آخرین آن به صورت محلی ساخته شده در آموزش جت است که به یک افزایش بزرگ به این کشور با هدف تبدیل شدن به یک سلاح تولید کننده. خانه مدرن به نام اولین پرواز جت یک “لحظه تاریخی.” “امروز یک روز بزرگ برای جمهوری چین, نیروی هوایی, و آن را نیز مهم نقطه عطفی برای بازار داخلی صنعت هوا و فضا… این است که بخش مهمی از تحقق دفاع ما خودکفایی” Tsai و گفت: به عنوان گزارش شده توسط News18. اعلام می آید در زمانی که چین نیروهای خود را افزایش داده اند تاخت و تاز در حریم هوایی تایوانی.

(Image: 總統府 via flickr CC BY 2.0 )

تایوان قابلیت خود را برای ساخت جت که ممکن است به عنوان یک کلید برای ملت ایران برای تحقق بخشیدن به دفاع خودکفایی. (تصویر: 總統府 از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

در حال حاضر تایوان مجهز به 300 جت های جنگنده. در سال 2019 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تایید معامله به فروش تایوان 66 از آخرین نسل F-16 جنگنده و همچنین تعداد زیادی از خودروهای زرهی و موشک. یک هواپیما متعلق به نیروی دریایی ایالات متحده به تازگی پرواز بیش از تایوان ارسال یک پیام قوی به پکن که آمریکا را قبول نمی کند رژیم کمونیستی ادعا می کنند که تایوان بخشی از چین است. پرواز همچنین تصریح کرد: آمریکا کمک نظامی به این کشور جزیره.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

جزر و مد در حال گردش است در برابر Huawei Pompeo می گوید:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>