NWSL بازیکنان زانو زدن در طول سرود ملی

توسط ANNE M. پترسون

بازیکنان برای پورتلند خار و کارولینای شمالی شجاعت زانو طول سرود ملی شنبه وقتی ملی فوتبال زنان لیگ باز چالش مسابقات جام در ایالت یوتا است.

بازیکنان و مربیان عینک سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, تی شرت در warmups قبل از بازی بود که تلویزیونی در سراسر کشور در CBS. بازیکنان نیز به زانو در طول یک دقیقه سکوت قبل از کیکآف.

“ما در زمان یک زانو امروز در اعتراض به نژادی و بی عدالتی خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند در برابر مردم و مردم از رنگ در امریکا است. ما عاشق کشور ما و به ما این فرصت را به آن را نگه دارید به یک استاندارد بالاتر است. این وظیفه ما است که به تقاضای آزادی و آزادی در این کشور تاسیس شد و پس از گسترش به همه” خار و شجاعت گفت: در یک بیانیه مشترک منتشر شده قبل از بازی.

لیگ را تایید کرد روز قبل از آن خواهد بازی سرود ملی قبل از چالش های بازی های جام و که این امر حمایت از بازیکنان در هر آنچه که آنها تصمیم به انجام.

در اواخر مسابقه بین ستاره های قرمز و واشنگتن روح چند بازیکن همچنان ایستاده است. وجود دارد یک لحظه لمس زمانی که در شیکاگو جولی Ertz دلداری هم تیمی کیسی کوتاه بود که با غلبه بر احساسات است.

این NWSL اولین تیم حرفه ای ورزشی در ایالات متحده به بازگشت در میان شیوع کروناویروس. این monthlong چالش جام است که بازی بدون طرفداران در Zions بانک ورزشگاه در Herriman.

“امروز, امیدوارم, آن قدرتمند بود بیانیه” شجاعت هافبک سام Mewis گفت: پس از تیم او را شکست داد و خار 2-1. “آن زمان عاطفی و من امیدوارم که هر دو تیم پیام از طریق می آید واضح است.”

خار مدافع بکی Sauerbrunn گفت: “(بازیکنان’ association) شده است در مورد همکاری با تیم در آنچه که ما می توانید انجام دهید برای حفظ و تداوم گفتگو در اطراف نژادی و بی عدالتی در این کشور است.

“ما ساخته شده یک بیانیه قوی و ما می خواستیم به نوعی حفظ این حرکت بوده است که به اتفاق می افتد و برای نشان دادن تعهد رسمی به علت,” او اضافه شده است.

مگان Rapinoe که نقش OL سلطنت اما تصمیم گرفتند از چالش های جام انتقاد قرار گرفته بود زمانی که او به زانو در NWSL بازی و یک جفت از ایالات متحده, تیم ملی, بازی در سال 2016. او گفت که او می خواست برای ابراز همبستگی با سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri که در زمان زانو طول سرود را با توجه به نژادی و نابرابری.

در پاسخ متحده آمریکا فوتبال به تصویب یک قانون است که نیاز به بازیکنان ایستاده است. اما این قانون لغو شد در اوایل این ماه در میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و نژادی و بی عدالتی.

Rapinoe ابراز حمایت از او برای NWSL بازیکنان شنبه در رسانه های اجتماعی: “شما را دوست دارم برای دیدن این زنان با استفاده از صدای خود خواستار بهتر برای امریکا و برای مردم و مردم از رنگ است.”

روح مربی ریچی برک پیوست بازیکنان خود را در زانو قبل از اواخر بازی.

“من سپاسگزار برای همه چیز این کشور به من داده است اما من احساس می کنم نیاز به حمایت های سیاه زندگی مهم جنبش از آنجا که من می دانم این امتیاز نیست و برای همه یکسان. این فقط آغاز است. وجود دارد خیلی بیشتر کار باید انجام شود” برک گفت.

Mewis گفت: این تیم ادامه خواهد داد برای جلب توجه به نژادی و بی عدالتی در سراسر چالش جام.

“من فکر می کنم ما می خواهیم به نگه داشتن این حرکت و نگه داشتن توجه در زندگی مهم جنبش در طول این دوره از مسابقات” او گفت:.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>