می سی سی پی gov: من می خواهم لایحه به حذف پرچم شورشی آرم

توسط امیلی WAGSTER PETTUS

جکسون از دست ندهید. (AP) — می سی سی پی قانونگذاران می تواند رای در چند روز آینده به حذف مؤتلفه نبرد نشان از پرچم نمادی است که تحت تشدید انتقاد در هفته های اخیر در میان سراسر کشور در اعتراض نژادی و بی عدالتی است.

کالیفرنیا ، تیت ریوز گفت: برای اولین بار است که او را ثبت نام یک لایحه برای تغییر پرچم اگر قوه مقننه عبور می کند یکی است. او قبلا گفته است که او نمی خواهد حق وتو از یک موضع انفعالی.

“مجلس شده است به بن بست رسیده و روزهای آن را به عنوان نظر دولت جدید پرچم” ریوز ” در رسانه های اجتماعی. “این استدلال بیش از سال 1894 پرچم تبدیل شده است که تفرقه به عنوان پرچم خود را و از آن زمان برای پایان دادن به آن. اگر آنها به من ارسال یک لایحه در این آخر هفته من آن را امضا کنید.””

می سی سی پی سالانه جلسه قانونی است که تقریبا بیش از آن طول می کشد دو سوم اکثریت مجلس نمایندگان و سنا به در نظر گرفتن لایحه پس از عادی مهلت گذشت. رهبران کار کرده اند برای حفظ آن اکثریت.

وجود یک فرایند دو مرحله ای. اولین قانون گذاران باید به حالت تعلیق در مهلت با دو سوم اکثریت. سپس آنها را باید جداگانه رای در یک پرچم لایحه تنها با یک اکثریت ساده مورد نیاز به تصویب و ارسال آن را به فرماندار. این روند می تواند اتفاق می افتد در یک روز و یا آن را می تواند کشش به دو یا بیشتر از دو روز.

با مردم و در برابر جریان پرچم جمع شده بودند در دولت و کنگره در صبح روز شنبه به مجلس وارد شدند.

کارن هولت از ادواردز می سی سی پی بود با چند نفر درخواست قانونگذاران به اتخاذ یک بنر جدید با ماگنولیا است که هر دو درخت دولت و دولت گل و با ستاره ها به نمایندگی از می سی سی پی به عنوان 20th دولت است. او گفت: این امر نشان دهنده “لذت بودن یک شهروند ایالات متحده آمریکا” بر خلاف زمان پرچم.

“ما نمی خواهیم هر چیزی که پرواز بیش از آنها طغیان اعتلای خود که بغل بر روی یک کشنده گذشته” هولت گفت.

دن Hartness از Ellisville, می سی سی پی رفت و خارج از کنگره حمل یک قطب بود که هر دو پرچم آمریکا و جاری می سی سی پی پرچم. او گفت: در حال حاضر پرچم دولت می پردازد ادای احترام به کسانی که مبارزه در جنگ داخلی.

“بودن یک جانباز که برای من مهم است که شما به یاد داشته باشید این بچه ها که مبارزه در نبرد آیا آنها در سمت راست یا طرف اشتباه” Hartness گفت.

می سی سی پی است که شامل مؤتلفه نبرد آرم — یک زمینه قرمز صدر توسط یک آبی X با 13 ستاره سفید.

قانونگذاران می تواند جدیدی می سی سی پی پرچم بدون مؤتلفه تصاویر. و یا آنها می تواند ضربه فرار موضوع به یک ایالت در انتخابات و دادن رای دهندگان گزینه های که ممکن است یا نه ممکن است شامل زمان بنر.

این نبرد نشان شده است در گوشه سمت چپ-بالا از می سی سی پی, پرچم, پس از سال 1894. سفید supremacists در قوه مقننه آن را قرار داده وجود دارد در واکنش به این قدرت سیاسی است که آمریکایی های آفریقایی تبار را به دست آورد و پس از جنگ داخلی.

می سی سی پی دیوان عالی کشور حکم در سال 2000 که پرچم فاقد جایگاه رسمی. دولت قوانین به روز شده در سال 1906 و در بخش برخورد با پرچم بودند انجام نشده رو به جلو است. قانونگذاران مجموعه یک پرچم در انتخابات در سال 2001 و رای دهندگان نگه داشته شورشی با مضمون طراحی شده است.

اما این پرچم باقی مانده است تفرقه در یک دولت با 38 درصد جمعیت سیاه. همه از دولت در دانشگاه ها و شهرهای مختلف و استان ها را متوقف کرده اند و پرواز آن به دلیل مؤتلفه نماد که نژادپرست است.

کسب و کار تاثیر گذار مذهبی, آموزش و پرورش و ورزش گروه تماس در می سی سی پی برای رها کردن مؤتلفه نماد است. پرچم حامیان می گویند بنر باید به سمت چپ به تنهایی و یا قرار دادن در این ایالت رای گیری برای رای دهندگان برای تصمیم گیری سرنوشت خود را.

____

دنبال امیلی Wagster Pettus در توییتر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>