چگونه امن است که آن را به سفر به چین ؟

حتی اگر مسافرت های بین المللی است که در حال حاضر در بن بست با توجه به COVID-19 شیوع بسیاری از کشورها به دنبال به جلو به اجازه می دهد آن را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. این شامل چین که در آن دولت را محدود کرده است سفر برای طولانی ترین زمان. اما آن را امن برای سفر به چین زمانی که دولت اجازه نمی دهد آن ؟ خواندن برای پیدا کردن.

سفر به چین

شماره یک خطر در چین در حال حاضر است CCP شیوع کروناویروس. در حالی که دولت می گوید: اوضاع تحت کنترل است رژیم کمونیستی در واقع نمی تواند قابل اعتماد نیست. چندین مستقل گزارش های رسیده از این کشور اشاره می کنند که COVID-19 است که هنوز هم بسیار فعال است. حتی اگر برخی از مناطق آرام مستند محدودیت های مردم همچنان به تمرین های سخت اجتماعی فاصله. به این ترتیب تا زمانی که و مگر اینکه مشهور بین المللی بدن تایید می کند که COVID-19 وضعیت در چین شده است رفع نمی توان با اطمینان از امن بودن از این ویروس در کشور است.

دولت آمریکا داده است چین یک “سطح 4: سفر نیست” طبقه بندی. سفر گروه هشدار می دهد که شهروندان آمریکایی که در سفر به این کشور ممکن است به تست اجباری و quarantining. آمریکایی ها که در حال حاضر در چین هشدار داده شده است به دنبال محلی بهداشت محدودیت ها و الزامات به عنوان نزدیک که ممکن است. اگر وضعیت سلامت در چین رو به وخامت بیشتر آمریکا کنسولگری و سفارت تنها قادر خواهد بود برای کمک به شهروندان آمریکایی در این کشور در صورت محدود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز خواسته آمریکا از شهروندان مراقب خودسرانه اجرای قوانین به خصوص استفاده از “خروج ممنوع.” “دولت جمهوری خلق چین تأکید کرده است گسترده اقتدار به منع شهروندان آمریکایی و شهروندان کشورهای دیگر از ترک PRC با استفاده از ‘خروج ممنوعیت,’ گاهی اوقات نگه داشتن آنها را در PRC برای سال. دولت جمهوری خلق چین با استفاده از خروج ممنوعیت… در بسیاری از موارد شهروندان ایالات متحده تنها آگاه از ممنوعیت خروج هنگامی که آنها در تلاش برای ترک PRC و هیچ مکانیسم قابل اعتماد و یا روند قانونی برای پیدا کردن چه مدت این ممنوعیت ممکن است ادامه یابد و یا به آن اعتراض” با توجه به مشاوره. اگر شما تصمیم به سفر به PRC ایالات متحده سفر گروه به شما توصیه می کند تا بلافاصله پس از تماس با سفارت یا کنسولگری ایالات متحده در مورد شما دستگیر می شوند.

African-Americans traveling to China should be careful of racism. (Image: Maxpixel / CC0 1.0)

آفریقایی-آمریکایی ها در سفر به چین باید مراقب باشید از نژاد پرستی. (تصویر: Maxpixel / CC0 1.0)

آفریقایی-آمریکایی ها در سفر به چین ممکن است در معرض نژادپرستانه درمان است. مقامات محلی عمل کرده اند به شدت با مهاجران آفریقایی در چین ایجاد این تصور که مردم سیاه و سفید بالا احتمال آلوده شدن با COVID-19. شده اند وجود دارد گزارش های متعددی از مراکز خرید و رستوران ها امتناع خدمات آفریقایی قومی مردم است. برخی حاضر به اجاره خانه برای آفریقایی. در چنین شرایطی آفریقایی-آمریکایی ممکن است یک زمان سخت تر در چین از حد معمول.

وقتی که می آید به چیزهایی مانند جرم و جنایت و mugging, چین نیست به خصوص بد است. با این حال گردشگران در صورت در معرض خطر بودن هدف pickpockets. چنین جنایتکاران عمل در بسته که در آن یک فرد ممکن است منحرف کردن اذهان شما را با برخی از بحث در حالی که یکی دیگر را سرقت اشیاء با ارزش خود را. این pickpockets ممکن است هدف شما حتی در رستوران ها. بنابراین نگه داشتن یک ساعت مچی در کیف پول خود را در حالی که غذا خوردن در چنین جایی. بازدید کنندگان همچنین در صورت یک خطر بزرگ از فریب خوردن بودن. به این ترتیب, شما باید همیشه هوشیار باشند اگر یک غریبه به شما ارائه می دهد چیزی است که به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد. تا آنجا که به زنان مربوط می شود, این کشور بسیار امن حتی برای زن و مسافران است. فقط دنبال رایج پروتکل های ایمنی مانند راه رفتن به تنهایی در شب, روش سوارکاری, تنهایی در تاکسی و…. و شما باید خوب است.

نکات سفر (persian)

پس از چین سانسور خارجی, وب سایت های, شما باید یک VPN قبل از ورود به کشور است. توجه داشته باشید که پکن شده است به شدت سرکوب خدمات VPN در ماه های اخیر. به این ترتیب هیچ تضمینی وجود ندارد که سرویس VPN ثبت نام شما در دسترس خواهد بود در چین است. با این حال یکی شدن است که هنوز هم بهتر است حداقل یک فرصت است که شما ممکن است قادر به استفاده از آن در مورد آنلاین سانسور را نادیده گرفته و خود را به سرویس VPN.

برای اینکه در طرف امن از نظر مالی مطمئن شوید که شما دریافت بیمه مسافرتی قبل از رقص در یک هواپیما به چین است. اگر چیزی را ناگوار رخ می دهد و شما را تا پایان نیاز به صرف مقدار زیادی از پول بیمه ممکن است پوشش هزینه های چنین و نگه داشتن وضعیت مالی شما را امن. نظر ثبت نام برای شرکت در برنامه ثبت نام هوشمند مسافر (گام). این اطمینان خواهد داد که شما را به دریافت به موقع هشدار از دولت ایالات متحده در مورد هر شرایط اضطراری است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

10 کشور با کمترین ارتش در جهان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>