انتقاد شدید بایدن مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش نعمت قرار داده شده در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

توسط لین بری

واشنگتن (AP) — جو بایدن حمله جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه بیش از یک گزارش است که او گفت: “اگر درست است شامل “واقعا تکان دهنده وحی” در مورد فرمانده کل قوا و شکست خود را به محافظت از نیروهای ایالات متحده در افغانستان و ایستادن به روسیه است.

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که مقامات اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیدند ماه پیش که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات مخفیانه ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن نیروهای ایالات متحده در افغانستان است. این گزارش گفت که روس ها ارائه پاداش برای موفقیت در حملات سال گذشته در زمانی که ایالات متحده و افغانستان در مورد برگزاری مذاکرات برای پایان دادن به طولانی مدت در جنگ.

“واقعا تکان دهنده وحی که اگر بار گزارش درست است و تاکید می کنم که دوباره این است که رئیس جمهور تهمت به فرمانده نیروهای آمریکایی در خدمت خطرناک تئاتر از جنگ شناخته شده در مورد این ماه با توجه به بار انجام می شود و بدتر از چیزی” بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد گفت: در طول یک شهر مجازی سالن.

کاخ سفید گفت: نه تهمت و نه معاون رئیس جمهور مایک پنس بود در جریان چنین اطلاعاتی است. “این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش اما به دقت از نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع” دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت.

اتحاد جماهیر شوروی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور سخنگوی دیمیتری Peskov گفت: بار کرملین نشده بود ساخته شده است آگاه میکند. این روزنامه به نقل از یک سخنگوی طالبان انکار است که آن شبه نظامیان از جمله یک معامله با روسیه آژانس اطلاعات.

این روزنامه با استناد به unnamed مقامات آشنا با هوش و گفت: این یافته ها ارائه شد به تهمت و مورد بحث توسط خود شورای امنیت ملی در اواخر ماه مارس است. مقامات توسعه بالقوه پاسخ با شروع با یک دیپلماتیک شکایت به روسیه اما کاخ سفید هنوز به اجازه هر گام در این گزارش گفت:.

بایدن ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش عدم عمل می کنند.

“نه تنها او موفق به تحریم و تحمیل هر نوع عواقب در روسیه برای این نقض فاحش حقوق بین المللی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را ادامه داد شرم آور مبارزات انتخاباتی از احترام و debasing خود را قبل از ولادیمیر پوتین” معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

بایدن آن را به نام “خیانت از مقدس ترین وظیفه ما خرس به عنوان یک ملت — به حمایت و تجهیز نیروهای ما هنگامی که ما آنها را ارسال را به راه آسیب است.”

او گفت: آمریکایی که در ارتش خدمت می کنند با قرار دادن زندگی خود را در خط. “اما آنها هرگز هرگز هرگز چهره یک تهدید مانند این با فرمانده کل قوا تبدیل چشم خود را به یک قدرت خارجی قرار دادن یک فضل بر روی سر خود را,” او گفت:.

“من کاملا رک و پوست کنده خشم گزارش می شود.” او وعده داده است که اگر او انتخاب “پوتین مواجه خواهد شد و ما تحمیل جدی هزینه ها در روسیه است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>