Bill O’Boyle

لایحه O’Boyle

<p>A typical scene from the Great American Race.</p> <p>Photo courtesy of The Great American Race</p>

یک صحنه معمولی از نژاد آمریکایی است.

عکس حسن نیت ارائه میدهد از آمریکا مسابقه

مقالات مرتبط

بزرگ نژاد آمریکا در سال 1986 یک تجربه بزرگ برای من است.

زمانی که از من خواسته شد برای پوشش صلیب کشور به پایان رسیده نژاد جاده های عتیقه کلاسیک و قدیمی, ماشین, من هیجان زده بود. مسابقه آغاز شد و در آناهایم, کالیفرنیا, و snaked در سراسر آمریکا و در شهر نیویورک است.

اما واقعا چیز شسته و رفته بود که آمریکا مسابقه ضیافت جوایز برگزار شد در Wilkes-Barre. مسابقه فرار از طریق Wilkes-Barre در راه خود به نیویورک و اتومبیل صحنه در کربی پارک. همه آنها بازگشت به ویلکس-بار ، پس از مسابقه تکمیل شد.

آن را یک رویداد باور نکردنی است که شامل برخی از جالب ترین شخصیت های من تا کنون ملاقات کرد و اتومبیل — oh, اتومبیل — بودند با شکوه است.

هر روز ما را شروع و سفر به یک شهر برای ناهار و سپس بازگشت در جاده ها و رانندگی به مقصد یک شبه. که من به یاد ما بازدید شهرها مانند سوزن کالیفرنیا بود که در آن 103 در سایه تازی ایستگاه اتوبوس.

ما نیز متوقف شد و در کینگمن آریزونا که در آن ما شاهد بسیاری از لوکوموتیو بخار موتور و سپس در گراند کانیون — شکوه.

برخی نکات برجسته:

• خوردن مار زنگی در تگزاس بزرگ Steakhouse در امریللو.

• دیدن قوس در سنت لوئیس و توقف در یک پارک زیبا در رولا, Missouri.

• رودخانه می سی سی پی.

• رانندگی در هر مایل از آنچه که باقی مانده بود از مسیر اصلی 66.

• رانندگی در اطراف brickyard آهنگ در ایندیاناپولیس موتور جاده سریع السیر.

• مشاهده همه کسانی تاریخی اتومبیل های سر به منهتن با شکوه افق در فاصله.

• خوردن دودی تمساح در اسکندریه ،

• مرحله بندی اتومبیل در نشنال مال در واشنگتن ،

• احساس افتخار به عنوان هزاران نفر از NEPA ساکنان ایستاده بود در سربار همراه من-81 تکان دادن آگهی ها و پرچم ها و تشویق به عنوان ماشین سوار.

• دیدن این جمعیت فوق العاده ای که برای کربی پارک برای دیدن اتومبیل و دیدار با رانندگان/صاحبان.

وجود دارد بسیاری از خاطرات — همه خوب است.

این یک رویداد سرگرم کننده است.

من همچنین به دیدار می دانم و احترام Durland ادواردز مردی که عاشق ماشین است. ادواردز در حال حاضر مرحوم تا به حال یک گاراژ در Swoyersville و بعد از آن در زندگی Tunkhannock. او سوار خود را در سال 1936 فورد درشکه چی لقب “روح Wilkes-Barre” در مسابقه. او به رقابت پرداختند در این مراسم که در سال 1987 و دوباره در سال 1988.

ادواردز به نمایندگی از منطقه با کلاس و او عاشق هر دقیقه از آن را.

بزرگ آمریکایی نژاد است و نه برنده سریع ترین ماشین — هر پا از مسابقه به پایان رسیده است با دستورالعمل های خاص در مورد چگونه سریع ماشین می تواند از نقطه به نقطه و مسابقه که پایبند به بهترین دستورالعمل در نظر گرفته است برنده که پا. امتیاز تعلق می گیرد به راننده و هدایتگر آمده است که نزدیک به تطبیق پیش تعیین شده “زمان مناسب.”

هر روز از این رویداد, من به دنبال ادواردز او بپرسید که چگونه او و او را ارائه نظر در مورد آن روز خاص را پا. او همیشه درگیر و او همیشه به حال خوب داستان برای گفتن از زمان خود را در جاده ها است. شما می توانید بگویید که او لذت می برد در هر ثانیه از این رویداد و او با افتخار به نمایندگی از خانه اش در منطقه است. این بار رهبر حمایت ادواردز در سال 1986 مسابقه.

او فارغ التحصیل از Swoyersville دبیرستان در سال 1949.

من خوش شانس برای دیدار با چند از نژاد آمریکایی در افغانستان ، فیل کول رفتار رسانه ای برای مسابقه. هنجار میلر متعلق به, بین, باتری, حامی اصلی این مسابقه است.

کول رو من با ران McQueeney که رسمی مسابقه عکاس. McQueeney واقعی کار شد مدیر عکاسی در ایندیاناپولیس موتور جاده سریع السیر. من و او ضربه اگر خاموش است. من می خواهم درایو برای ناهار توقف کشیدن بیش از McQueeney به گرفتن چند عکس های دیدنی از ماشین های نورد. در ناهار من مصاحبه چند درایور و سپس McQueeney خواهد درایو به مدت یک شب توقف در حالی که نوشتم داستان برای روز بعد.

ترتیب کار می کرد کاملا.

و Wilkes-Barre واقعا بزرگ آمریکایی مسابقه به خوبی و مقامات شد و سریع به اذعان کرد که.

“ما خیلی می خواهم Wilkes-Barre به ما میزبان دوباره” کول گفت: چند سال بعد. “دو نفر از ما بهترین متوقف شده اند در Wilkes-Barre.”

هزاران نفر از تماشاگران بیرون آمد که ویلکس-بار ، به عنوان یک توقف بیش از سایت در سال 1986 و 1988 — تزریق هزار دلار به کسب و کارهای محلی.

حدود 100 اتومبیل های کلاسیک مسابقه در 13 روز از 4000 مایل رویداد هر سال است.

“این خوب است برای جامعه” ادواردز گفت: پس از یک مسابقه.

در واقع آن بود.

و آن را یک تجربه بود این خبرنگار را هرگز فراموش نکنید.