AP مصاحبه: داعش برای ایران تحریم تسلیحاتی تجدید

توسط JON GAMBRELL

دبی, امارات متحده عربی (AP) — انقضای سازمان ملل متحد سلاح تحریم در ایران باید در محل باقی می ماند برای جلوگیری از آن از “تبدیل شدن به فروشنده اسلحه انتخاب برای رژیم سرکش و سازمان های تروریستی در سراسر جهان” آمریکا نماینده ویژه به ایران روز یکشنبه گفت.

برایان قلاب آسوشیتدپرس گفت که جهان باید چشم پوشی ایران را تهدید به مقابله به مثل اگر تحریم تسلیحاتی مجموعه به پایان می رسد در ماه اکتبر افزایش یافته است خواستار آن را “مافیا تاکتیک است.” در میان گزینه های خود را جمهوری اسلامی می تواند به اخراج بازرسان بین المللی نظارت بر برنامه هسته ای ایران با تعمیق بحران ایجاد شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از تهران را تا سال 2015 توافق اتمی با قدرتهای جهانی.

سازمان ملل تحریم تسلیحاتی تا کنون متوقف شده ایران از خرید جت های جنگنده تانک های جنگی و سایر تسلیحات اما موفق به توقف آن قاچاق سلاح به مناطق جنگی. با وجود آن قلاب استدلال هر دو واردات و ممنوعیت صادرات در تهران باقی می ماند باید در محل امن و گسترده تر از ایران.

“اگر ما اجازه دهید آن را به پایان رسید شما می توانید مطمئن باشید که آنچه ایران انجام شده است در تاریکی آن را در روز روشن و پس از آن برخی قلاب” گفت.

ایران در سازمان ملل متحد بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در قلاب اظهارات.

قلاب ساخته شده است این نظرات در حالی که در سفر به ابوظبی پایتخت آمریکا و متفقین امارات متحده عربی به عنوان بخشی از تور خاورمیانه. قلاب ملاقات روز شنبه با اماراتی وزیر امور خارجه عبدالله بن زاید آل نهیان و برنامه ریزی یکشنبه برای دیدار با مقامات دیگر است. قلاب کاهش یافته است به می گویند که در آن دیگری او را به سفر در سفر خود را.

قلاب صحبت به AP روزنامه نگاران در دبی از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان ابوظبی مرزهای باقی می ماند بسته به امارات متحده عربی را شش دیگر sheikhdoms بیش از coronavirus بیماری همه گیر.

سازمان ملل متحد ممنوع ایران از خرید عمده خارجی سیستم های سلاح در سال 2010 در بحبوحه تنش ها بر سر برنامه هسته ای آن. که مسدود شده ایران از جایگزینی آن پیری تجهیزات زیادی از آن خریداری شده بود توسط شاه قبل از انقلاب اسلامی سال 1979. قبل از آن تحریم هدفمند ایران صادرات اسلحه.

اگر تحریم برداشته ایالات متحده آمریکا آژانس اطلاعاتی وزارت دفاع پیش بینی شده در سال 2019 است که ایران به احتمال زیاد سعی خواهد کرد برای خرید روسی Su-30 جت های جنگنده Yak-130 مربی هواپیما و T-90 مخازن. تهران همچنین ممکن است سعی کنید برای خرید روسیه S-400 سیستم موشکی ضد هوایی و Bastian ساحلی, دفاع, موشک, سیستم DIA گفت.

ایران طولانی شده است outmatched توسط ایالات متحده حمایت خلیج فارس مانند امارات متحده عربی که خریداری کرده اند میلیاردها دلار از پیشرفته آمریکایی سلاح. در پاسخ تهران تبدیل شده نسبت به توسعه موشک های بالستیک به عنوان یک عامل بازدارنده. قلاب کاهش یافته است به بحث در مورد .

که قادر به پرداخت هزینه برای, جدید, خارجی, سیستم های سلاح های, اما در سوال باقی می ماند. ایالات متحده تحریم های اعمال شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ایران باید خرد نفت ایران, فروش عمده منبع درآمد. قیمت انرژی نیز سقوط در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پرسید چگونه ایران خواهد پرداخت برای سلاح های جدید قلاب تهران گفت: کاهش درآمدهای نشان “یک چیز خوب برای منطقه” و تحت تاثیر قرار توانایی خود را به آن منطقه پروکسی مانند سوریه است.

“ما قرار داده و این رژیم را از طریق استراتژی ما در شاخ یک معضل قلاب” گفت. “آنها مجبور به انتخاب بین اسلحه در دمشق یا کره در تهران.”

که فشار مالی منجر به از جمله در سراسر کشور, تظاهرات در ماه نوامبر است که سازمان عفو بین المللی می گوید: دیدم بیش از 300 نفر کشته شدند. در حالی که برگ برنده دولت است و حفظ آن را ندارد به دنبال سرنگونی دولت ايران در آن فشار مبارزات تشدید خشم عمومی علیه شیعه و حکومت دینی.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن خروج از ایران را شکسته و با تمام توافق را تولید محدود. سازمان ملل به آژانس بین المللی انرژی اتمی که نظارت بر فعالیت های هسته ای ایران به عنوان بخشی از این قرارداد می گوید: تهران از ذخایر اورانیوم غنی شده همچنان به رشد.

در حالی که نه در سلاح-درجه سطح رشد ذخایر و افزایش تولید در کوتاه مدت یک سال جدول زمانی تحلیلگران بر این باورند که ایران نیاز به مواد به اندازه کافی برای یک سلاح هسته ای اگر این تصمیم به دنبال یک. ایران است را تکذیب کرد به دنبال بمب اتمی هر چند آژانس قبلا گفته ایران در حال انجام کار در “پشتیبانی از احتمال بعد نظامی برنامه هسته ای ایران” است که تا حد زیادی متوقف در اواخر سال 2003 است.

ایران را تهدید به اخراج بازرسان آژانس و خروج از هسته ای منع گسترش پیمان میان ایالات متحده فشار مبارزات انتخاباتی. کره شمالی که در حال حاضر دارای سلاح های هسته ای این کشور تنها به خروج از این پیمان است.

“اگر ما بازی با ایران قوانین ایران برنده” قلاب گفت. “این یک مافیا تاکتیک که در آن مردم مرعوب به پذیرش نوع خاصی از رفتار به خاطر ترس از چیزی به مراتب بدتر است.”

قلاب نگهداری می شود که سازمان ملل بان کی مون در ایران, صادرات سلاح در خارج از کشور نیز نیاز به در محل باقی می ماند حتی اگر آن را تا به تهران مانع از قاچاق اسلحه است. جایی که تهران از حمایت شورشیان مبارزه با ائتلاف به رهبری عربستان سعودی.

“من فکر نمی کنم هر کسی معتقد است که ایران رفتار شایستگی شل شدن محدودیت در توانایی خود را به حرکت سلاح” قلاب گفت.

____

دنبال جان Gambrell در توییتر در www.twitter.com/jongambrellAP.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>