مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کنگره ویروس کامل وام داده

توسط MARCY GORDON

واشنگتن (AP) — بعد از تلنگر از قانونگذاران دموکرات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موافقت کرده است که به کنگره — اما نه عمومی — اطلاعات کامل بر روی میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک است که دریافت وام از $600 میلیارد-plus coronavirus کمک برنامه.

ارشد مقامات دولت گفت: نمایندگان مجلس آنها را با ارائه کامل اطلاعات در حدود 4.6 میلیون مالیات دهندگان بودجه وام به ارزش $512 میلیارد اعطا تحت مدیریت کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه. خود امتیازی آمد با هشدار به قانونگذاران به فاش کردن “محرمانه” وام اطلاعات به عموم مردم.

تشکر. ریچارد نیل D-Mass., صندلی از خانه راه و روش کمیته یکی از کنگره نظارت رهبران که تا به حال تحت فشار قرار دادند برای وام داده ها از خزانه, منشی, Steven Mnuchin و SBA مدیر Jovita Carranza.

دولت امتیازی است “یک گام در مسیر درست” نیل سخنگوی ارین تخم روز جمعه گفت هر چند او معتقد است نام تمام دریافت کنندگان باید ساخته شده است.

هفته گذشته وزارت خزانه داری و SBA relented به فشار از قانونگذاران و ناظران و توافق برای عموم فاش جزئیات که در آن کسب و کار دریافت وام تحت برنامه. تا به حال SBA تنها ارائه اطلاعات خلاصه در مورد سود وام های آن مانند صنعت کسب و کار هستند و دولت در آن واقع شده است.

اما از آن خواهد شد تنها بخشی از افشا: برای وام های کمتر از $150,000 سازمان نمی خواهد علنا نام دریافت کنندگان آشکار تنها مقدار وام و خلاصه اطلاعات شکسته, کد پستی, صنعت و جمعیت و تعداد مشاغل به کمک آنها محافظت می کند.

SBA پردازش شده 4.6 میلیون وام به ارزش حدود $512 میلیارد. تقریبا 75% از کل پول های تایید شده تا کنون رفته به کسب و کار وام گرفتن بیش از 150.000 دلار. اما 86 درصد از وام به کسب و کار وام گرفتن کمتر از 150.000 دلار.

اخلاق ناظران می گویند شفافیت بیشتر مورد نیاز است برای به دست آوردن یک تصویر دقیق از چه کسی کمک کرده بود و چه کسی باقی مانده بود. دریافت کنندگان وام های کوچکتر می تواند بخشی از یک بزرگتر فرعی است که می تواند مخفی شود, برای مثال, و آن را نمی خواهد با ارائه یک تصویر روشن از چه درصدی از وام به اقلیت متعلق به کسب و کار.

تحت توافق جدید سازمان را با ارائه کامل اطلاعات در مورد وام ها از تمام اندازه ها به کنگره نظارت پانل. از آن خواهد شد ساخته شده است. و Mnuchin و کررنزا گفت: Neal و مظنونان حمله به دانشگاه ماکسین واترز و Nydia Velazquez که سر کلید کمیته در نامه ای روز شنبه که به آن داده خواهد شد “با این درک که غیر عمومی قابل شناسایی و حساس تجاری اطلاعات کسب و کار به عنوان درمان محرمانه است.”

چک حفاظت از برنامه های آغاز شده در اوایل ماه آوریل و اجرا می شود در پایان ماه. این وام می تواند بخشیده شود اگر کسب و کار استفاده از پول برای حفظ کارکنان در حقوق و دستمزد و یا rehire کارگران که گذاشته شده.

چند صد داد و ستد عمومی شرکت موفق به دریافت این وام وجود خود را به احتمال زیاد توانایی به قرض گرفتن پول در جاهای دیگر و پس از اعتراض برخی گفتند که بازگشت به پول است.

همه گیر شده و باعث یک رکود عمیق و نرخ بیکاری در ایالات متحده بالاتر از 13 درصد پس از سقوط کمی مه. اقتصاددانان گفت: وام کسب و کار کوچک برنامه کمک کرده است و اگر آن را سخت بدانید که چه مقدار.

___

دنبال گوردون در توییتر در https://twitter.com/@mgordonap

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>