سریلانکا تلوگو جامعه ترس کاهش از روش های سنتی

توسط ERANGA JAYAWARDENA

KUDAGAMA سریلانکا (AP) — سریلانکا تلوگو جامعه که زندگی عشایری به طور فزاینده برخورد با دنیای مدرن مواجه است تهدید دیگری است که می تواند شتاب خود را کاهش: COVID-19 بیماری همه گیر.

اعضای کوچکترین جامعه قومی در این کشور که صحبت می کنند زبان تلوگو از جنوب هند منشاء ندارد دائمی آدرس تا سال 1981 زمانی که دولت آنها را ساخته روستاها از جایی که آنها سفر را به پول با برگزاری مار و میمون اجرای برنامه و ارائه نخل خواندن.

چنین نشان می دهد جذب گردشگران خارجی که تصاویر را با pythons و cobras.

“در حال حاضر ما نمی توانیم تمرین و کار ما است. پلیس و بازرسان بهداشت به ما گفته اند نه به خارج از روستا” گفت: Engatennage Podi Mahattaya روستای headman.

“حتی اگر ما از مردم را به خود جلب ما به عنوان آنها استفاده می شود,” او گفت:. “آنها از ترس ابتلا به این بیماری از ما. ما حرکات به طور کامل متوقف شد و به مردم اجازه نمی دهد که ما برای رسیدن به روستاهای خود.”

این روزها نسل جوان spurns روش های قدیمی. بسیاری از مردان جوان را ترجیح می دهند کار دستی به مار جذاب است که به طور معمول را بدست آورده یک فرد از 3000 روپیه یا حدود 16 دلار در روز است.

اعضای مسن تر جامعه می گویند مکث سنتی معیشت با توجه به COVID-19 تنها سرعت خود را کاهش است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>