پوتین پاکسازی بحث در مورد همکاری های نزدیک تر در تماس تصویری

توسط آنجلا چارلتون و ولادیمیر ISACHENKOV

مسکو (AP) — ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی مورد بحث و بررسی بحران های بین المللی در طول تماس های ویدئویی جمعه و قول همکاری نزدیک تری برای مقابله با چالش های جهانی.

پوتین اشاره کرد که در آن 75 سالگرد امضای سازمان ملل متحد منشور صحبت از نیاز به تلاش برای مبارزه با تهدیدات مشترک مانند coronavirus همه گیر تروریسم بین المللی و تغییر آب و هوا.

او گفت: تماس با همتای فرانسوی خود در ارائه یک فرصت برای بحث در مورد بحران در اوکراین و سوریه و لیبی و حل تنش ها در بالکان در میان مسائل دیگر.

“اگر ما می خواهیم برای رسیدن به نتایج مثبت ما نیاز به ترکیب تلاش های ما” از رهبر روسیه گفت: در این گفتگو که در آن او و پاکسازی خطاب یکدیگر را با نام. “من می دانم که در مورد قصد خود را برای سازماندهی کار مشترک در بسیاری از این مسائل. ما به طور کامل حمایت خود را از طرح های پیشنهادی.”

پوتین ذکر میدان سرخ رژه برگزار شد در مسکو روز چهارشنبه به دیر مناسبت سالگرد 75 از جنگ جهانی دوم در اروپا به تگرگ فرانسه سهم به شکست نازی ها.

“ما در روسیه را هرگز فراموش نکنید که مردم فرانسه که مبارزه در کنار سربازان ما در جبهه شرقی” پوتین گفت.

پاکسازی بود که با توجه به حضور در رژه 9 مه قبل از آن به تعویق افتاد با توجه به همه گیر ابراز تاسف از این که ویروس او را مانع از بازدید از مسکو. رئيس جمهور فرانسه ادای احترام به اتحاد جماهیر شوروی نقش مهمی در جنگ جهانی دوم است.

“بحران که ما فقط از طریق بوده است مثل همه بحران های منطقه ای ما با تجربه, نشان می دهد, اهمیت ساخت فضایی اروپا در یک مفهوم گسترده از لیسبون تا ولادی وستوک یک فضای واقعی از همکاری و صلح” پاکسازی گفت.

در پاسخ به دعوت از پوتین برای آمدن به روسیه و پاکسازی گفت که او خوشحال به دیدار “بنابراین ما می تواند صرف زمان بسیار زیادی با هم” اما “اگر شرایط بهداشتی اجازه می دهد” احتمالا در پایان تابستان.

پاکسازی دفتر گفت: در این جلسه بخشی از توسعه تلاش راه اندازی شد در ماه اوت به سعی کنید به گرم شدن فرانسه در روابط با روسیه که آسیب دیده بودند با الحاق کریمه به روسیه از اوکراین در سال 2014.

فرانسه ریاست جمهوری گفت که در تماس با پوتین پاکسازی با اشاره به نیاز به پایان دادن به “خطرناک چرخه دخالت خارجی” در لیبی و نیاز به یک سریع آتش بس و احیای سیاسی گفت و گو است.

یک کاندیدای ریاست جمهوری گفت که رهبران دو کشور صرف بیشتر از این گفتگو بحث در مورد وضعیت در لیبی و ابراز علاقه و ثبات کشور و reunifying آن نهاد.

رسمی که صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به اظهار نظر عمومی اشاره کرد که پاکسازی بیان در فرانسه خشم و دخالت خارجی از جمله روسیه نظامی خصوصی پیمانکار واگنر.

در جنگ زده لیبی, روسیه, فرانسه, مصر و چند کشور دیگر به شرق مبتنی بر نیروهای به رهبری فرمانده خلیفه Hifter است که به راه انداختن جنگ علیه U. N. حمایت دولت در پایتخت طرابلس است که عمدتا مورد حمایت ترکیه است.

طی تماس فرانسه رهبر نیز تاکید کرد نگرانی خود را بیش از وضعیت انسانی در سوریه که همه گیر بدتر شده است. ریاست جمهوری فرانسه گفت: پاکسازی تحت فشار قرار دادند برای یک راهرو انسانی در این کشور غربی با این استدلال که یک مسیر طولانی برای کمک به تحویل از طریق دمشق یک گزینه نیست.

عطف به اوکراین که در آن روسیه-حمایت شورشیان شده است به مبارزه با نیروهای نظامی اوکراین در شرق کشور برای بیش از شش سال پاکسازی تاکید کرد به سرعت راهاندازی اجرای یک نقشه راه به سوی صلح است که موافقت شد و در طول یک ماه دسامبر جلسه ای در پاریس از رهبران فرانسه و آلمان و روسیه و اوکراین است.

کرملین گفت: در بازخوانی تماس که پوتین با تاکید بر نیاز به اوکراین به تعهدات خود در حل و فصل سیاسی تحت 2015 مقابله با میانجیگری فرانسه و آلمان است. بیش از 14000 نفر کشته شده اند در جنگ در شرق اوکراین پس از سال 2014.

رهبران دو کشور همچنین با تاکید بر اهمیت حفظ موجود کنترل تسلیحات موافقت نامه ها و نیاز به بهبود اعتماد و قابل پیش بینی در حوزه نظامی کرملین گفت.

__

چارلتون گزارش از پاریس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>