Pocono دوقلو بیل آخر هفته از دست می دهد درخشش با طرفداران در مسیر

توسط DAN GELSTON

طولانی برکه, Pa. (AP) — بیلبورد در ورودی Pocono Raceway عکس از تعقیب الیوت و Kyle Busch و “اولین نسکار Doubleheader” در حروف درشت.

ضربه زن می آید و در پایین sign: “کودکان و نوجوانان رایگان است.”

یک حرکت بزرگ و نیازی یکی.

نگه داشتن بچه ها در خانه. پدر و مادر خود را بیش از حد. بله پس از اجازه می دهد تعداد کمی از طرفداران به مسابقه در فلوریدا و آلاباما, هیچ کدام اجازه خواهد داشت در آخر این هفته مسابقات در Pocono.

نبود نیش کمی بیشتر در این فصل برای یک آهنگ که برای اولین بار برگزار می شود یک فنجان نژاد در سال 1974. Pocono است که این سایت از یک سری جام لایحه دوقلو با یک مسابقه در روز شنبه و یک روز یکشنبه و در دومین مسابقه همراه با یک پیچ و تاب. زمینه برای نژاد روز یکشنبه خواهد بود با معکوس منجر دامان finishers از مسابقه شماره 1.

سه مسیر بیضی شکل است دچار آن می زند و از طریق سال و شور و شوق در میان رانندگان و طرفداران انتظار را به کیف پول خود را و بسته زمین زیر کشت برای Pocono حزب بر خلاف هر کسی می تواند به یاد داشته باشید — را از طریق سقف.

جوی afton wagner این 2018 قهرمان جام حذفی اشاره کرد در این سال دیتونا 500 چگونه Pocono بود و مجزا احساس.

“Pocono استفاده فقط یک مسابقه در Pocono. آن را یک معامله بزرگ” او گفت:. “در حال حاضر آن را یک رویداد. وجود دارد دو نژاد در یک آخر هفته و این راه سرد تبدیل آن به یک رویداد بزرگ است.”

دیگر نه. خبر بزرگ در مسیر دوشنبه — قطعا در ورزش — شد باز .

“ما تا به حال چیزی شگفت انگیز رفتن اما همه چیز تغییر” Pocono مدیر عامل شرکت نیک Igdalsky گفت. “ما باید به تغییر مسیر و تغییر. این چیزی است که ما انجام می دهند. آن را تلخ و شیرین. این واقعا تلخ است که ما نمی توانیم طرفداران در اینجا. این که قرار بود به یکی از دیدنی ترین رویدادهای ما تا به حال در دهه.”

آلاباما Superspeedway اجازه داده شد برای آن مسابقه آخر هفته و تنها 1000 نفر از آنها عمدتا اعضای نظامی و مهمانان خود اجازه داده شد دو هفته پیش در حیاط-میامی جاده سریع السیر.

Pocono نشسته در شهرستان مونرو که وارد پنسیلوانیا طراحي سبز. سبز فاز محدودیت تجمعات عمومی به 250 نفر است. اما رژیم صهیونیستی است. تام گرگ راهنمایی به ورزش حرفه ای حکم بدون تماشاگر حتی در سبز.

“راستش به من این خانه کامل یا هیچ چیز” Igdalsky گفت. “ما می خواهیم به دیدن آن است. چیزی که ما را خوشحال می کند.”

Igdalsky کاهش یافته است به آدرس خاص پیش بینی شده حضور تعداد اما گفت که این آهنگ تا به حال دیده می شود 30 درصد رشد در فروش.

“ما زمین زیر کشت در حال حاضر در 80 درصد ظرفیت در ماه مارس و زمانی که ما همچنین اضافه شده قبل از ما شروع به فروش بلیط 800 لکه های جدید به زمین زیر کشت,” او گفت:.

Joe Gibbs Racing است که رانندگان باید برنده آخرین پنج مسابقه در Pocono (هر چند Martin Truex جونیور 2018 برنده آمد با مبلمان ردیف مسابقه) و . Kyle Busch و استوارت-هاس مسابقه کوین Hoffman هستند 5-1 برگزیده در روز شنبه.

“من نمی باید بیشتر برای یادگیری وجود دارد و شاید برخی از درایور جدیدتر را گام های بزرگتر از یک مسابقه به بعد” Hamlin گفت.

شنبه مسابقه برای مجموعه 325 کیلومتر و یکشنبه می رود در 350 مایل قطعه قطعه سنتی از 400.

Igdalsky, که گفت که او مجبور به اخراج کردند یا هر Pocono کارکنان در نظر گرفته هرگز درخواست برای حرکت در این مسابقه آخر هفته به امید انطباق طرفداران بعد. Pocono برگزار شد برخی از دبیرستان فارغ التحصیلی مراسم بود و نسکار نوابغ Jimmie Johnson, Dale Earnhardt جونیور و جف گوردون ارسال پیام های تصویری به دانش آموزان است.

از آن خواهد شد در تعطیلات آخر هفته مشغول: Ty گیبس نوه سالن از شهرت صاحب Joe Gibbs برنده ARCA نژاد در جمعه کامیون سری و جام مسابقه شد برای شنبه و Xfinity سری برنامه ریزی شده بود روز شنبه و پیش از دومین مسابقه جام. فشرده نسکار برنامه پس از ورزش سر در پی coronavirus همه گیر شده خراشیده برخی از درخشش خاموش non-stop مسابقه ترک Pocono امیدوار می شود یکی دیگر از شات در دو 2021.

“ما به شما صرفه جویی در آن را برای همه در سال آینده” Igdalsky گفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>