اورگان معترضان آتش به پلیس در حوزه, گاز اشک آور استفاده

توسط جیلیان FLACCUS

پرتلند سنگ. (AP) — شهردار و تازه منصوب رئیس پلیس پورتلند اورگان در روز جمعه به شدت انتقاد معترضان که آتش به پلیس حوزه و تخریب کسب و کار شب قبل گفت: ادامه خشونت در تظاهرات جلوگیری شهر از حرکت رو به جلو با معنی اصلاحات.

اوایل روز جمعه یک گروه چند صد تظاهر کنندگان آتش به شمال حوزه ساختمان در حالی که مردم در داخل و سنگر درب پس از آنها قادر به شکستن از طریق یک گاراژ با توجه به پورتلند پلیس اداره حساب از این حادثه. پلیس ضد شورش استفاده می شود CS گاز و نوع گاز اشک آور حدود 2:15 صبح به متفرق کردن جمعیت.

“آنچه در اینجا اتفاق افتاده است نه کمک به را در مورد هر گونه تغییر معنی دار و یا اصلاحات” شهردار تد ویلر گفت: در یک کنفرانس خبری برگزار شده در مقابل یک سوار کردن ساختمان است که تا به حال علائم سوختگی بر روی چوب. “شب گذشته بود به سادگی و به سادگی در مورد آتش سوزی. آن را در مورد تخریب است.”

به تازگی رئیس پلیس چاک Lovell, که سیاه و سفید است, همچنین با انتقاد از معترضان تاکتیک در یک صدای جیر جیر جمعه. او گفت: در اوایل این هفته است که تظاهرات باید هزینه شهر 6.2 میلیون دلار تا کنون و این هزینه شامل نمی شود مستقیم, زمان پرداخت افسران کشیده از مشاغل دیگر به کار در تظاهرات.

“شب گذشته خشونت — barricading درب از ساختمان با مردم در داخل و سپس روشنایی آن در آتش است قابل سرزنش & غیر اخلاقی” Lovell توییتی. “تخریب و در حدود شمال حوزه و مرکز عدالت هستند بی معنی اعمال مجرمانه & هزینه پول است که می تواند به برنامه های ترمیمی.”

هزاران نفر از مردم را معلوم شد هر شب برای حدود یک ماه در این لیبرال غربی اقیانوس آرام شهرستان پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس. اکثر معترضان مسالمت آمیز اما تعداد اندکی از مردم به دور ترین شب ها و مجموعه های کوچک, آتش سوزی, پاره کردن نرده ها و مجسمه ها و برخورد با پلیس Lovell گفت.

تظاهرکنندگان درگیر در این حادثه صبح روز جمعه “شد تهاجمی تر و خشن تر از آن دیده می شود در هفته های گذشته” پورتلند اداره پلیس در بیانیه ای گفت. حداقل چهار نفر دستگیر شدند و یک افسر پلیس به بیمارستان رفت.

خشونت تحت الشعاع قرار کوچکتر رالی برگزار شد بعد از ظهر پنجشنبه در خارج از شهرستان سالن. خانواده پاتریک Kimmons 26 ساله سیاه مرد بود که به ضرب گلوله توسط پورتلند افسران پلیس در سال 2018 جمع آوری همراه با هواداران به تقاضای عدالت است.

یک Multnomah County هیئت منصفه کاهش یافته است به اتهام دو افسر کشته شدند که Kimmons.

سکس با وینستون Kimmons’ مادر خواست معترضان برای اعمال فشار بر چرخ و دیگر مقامات منتخب برای راه اندازی یک دوم بررسی را کشتن.

“من قصد دارم به عدالت و من قصد دارم به آن را دریافت کنید در حال حاضر” وینستون گفت: جمعیت حدود 60 نفر به usf football/OregonLive.

در اوایل این ماه به نام ویلر برای ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور و پس از آن بارها و بارها استفاده می شود در تظاهرات ، غیر انتفاعی شلیک نمی پرتلند و دو معترضان شکایت کرد این شهر به دنبال ممنوعیت استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت زیادی.

یک قاضی فدرال در ماه ژوئن 9 صادر 14 روز دادگاه به منظور جلوگیری از راه اندازی شورش-کنترل عامل به جز زمانی که یک زندگی در خطر است. قاضی تمدید موقت سفارش از طریق جولای 24.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>