DEP: بیشتر gnats در این سال بیش از حد معمولاگر شما احساس می کنید شما را ناراحت شده بیشتر توسط gnats این بهار و تابستان نسبت به سال های قبل شما تنها نیستید.

و چه چیزی بیشتر شما احتمالا یا اشتباه نیست.

پنسیلوانیا اداره حفاظت از محیط زیست اعلام کرد در آن Facebook صفحه: هفته گذشته که از آن آگاه است از افزایش در پرواز – معمولا به عنوان gnats – جمعیت در شمال شرقی بخشی از دولت است.

شرایط آب و هوایی در این سال بوده است منجر به تولید جمعیت زیادی از مگس با توجه به پست.

DEP شده است درمان شمال شاخه ای از رودخانه Susquehanna و رزومه درمان از دیگر سیستم های رودخانه ها و جریانهای محلی در اوایل ماه جولای را امتحان کنید و کنترل لارو جمعیت.

اما بالغ مگس سیاه و سفید است که در حال حاضر پرواز به احتمال زیاد به ادامه به صورت طبیعی خود را عمر تا به 20 تا 30 روز است.

DEP همچنین ارائه برخی از راهنمایی برای مقابله با کمی آزار دهنده

• درخواست دافع حشرات, ترجیحا با DEET قبل از رفتن خارج از منزل

• پوشیدن کلاه یا استفاده از تور در اطراف صورت خود را برای جلوگیری از gnats از پرواز خود را به چشم و بینی

• پوشیدن لباس آستین بلند و شلوار در خارج برای محافظت از پوست خود را

• استفاده از محصولات برای کمک به دفع کردن gnats مانند بخار مالش پماد پانک چوب, روغن اسطوخودوس و روغن علف لیمو

پنسیلوانیا, سیاه پرواز سرکوب برنامه در حال حاضر در حال انجام کار کنترل در 35 شهرستان از جمله Luzerne, Lackawanna و شهرستانهای وایومینگ.

ساکنان منطقه که در حال تجربه یک پرواز مربوط به مشکل یا شکایت می توانند گزارش این موضوع به صورت آنلاین در tinyurl.com/y9yexf9g و یا تماس خود را محلی DEP برای اطلاعات بیشتر.

مگس های سیاه و سفید در حدود 1/8 اینچ در طول و بسیار کوچکتر از یک خانه پرواز. آنها اغلب به عنوان gnats و آنها باید این عادت آزار دهنده swarming در اطراف سر مردم در روزهای گرم. سخنان آنها بی فایده است که آنها سریع به بازگشت اغلب پرواز به چشم مردم و گاهی اوقات ارائه دردناک و خارش نیش می زنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>