13

ارتباط با همه تلخی (و بدون حساسیت) از یک نزاع عاشق — چه اتفاقی می افتد اگر کره شمالی و کره جنوبی تصمیم به متحد به شکل یکپارچه کره جنوبی ؟ برخی از تحلیلگران با اشاره به “شکوه” آینده ای که در آن کره را بزرگترین ارتش و اقتصاد است که بهترینها ژاپن است. اگر بزرگ منابع طبیعی و نیروی کار ارزان در شمال ترکیب با سرمایه و صنعت در جنوب خواهد بود وجود دارد هیچ چیز کوتاه از دیدنی های پیشرفت و رفاه است. اما که می تواند بیش از حد ساده از یک تجزیه و تحلیل پر از افکار واهی و پوچ. در اینجا چیزی است که ما فکر می کنم که واقعا اتفاق می افتد.

اقتصاد

کره جنوبی با جمعیت 50 میلیون تا دو برابر تعداد زیادی از مردم کره شمالی. کره جنوبی 12th بزرگترین اقتصاد در جهان در حالی که شمال می آید در 115. وجود دارد مطلقا هیچ مقایسه ای در اینجا. کره شمالی مردان را به خدمت در ارتش برای حداقل 10 سال است. همراه با بسیاری دیگر از “کارمندان” در کشور آنها دریافت یارانه از دولت است. چگونه از آنها انتظار می رود برای زنده ماندن رقابتی داری برش گلو اقتصاد بازار از جنوب ؟

ارتش

وجود خشونت و جنگ داخلی بین جنوب و شمال با مرز بین آنها را بیشتر به شدت محافظت شده در جهان است. جنگ هرگز به طور رسمی به پایان رسید, با میلیون ها نفر در سراسر خط هنوز هم با اشاره اسلحه نسبت به یکدیگر است.

فرهنگ

زمانی که کره شمالی نقص به جنوب آنها در از دست دادن چه کاری انجام دهید در یک فوق العاده رقابتی اقتصاد پس از زندگی تمام زندگی خود را در یک رفاه-بر کم-تولیدی کمونیست یک جایی که یک روز کار سخت اغلب به معنی بیگاری در اردوگاه.

پس از تحمل یک زندگی پر از محدودیت و ممنوعیت از زمان تولد کره شمالی هرگز با آن مواجه فراوانی و طیف وسیعی از امکانات در دسترس هستند که در کره جنوبی. و آن را مانند آنها باید برای مقابله با یک, عجیب, مسابقه های مختلف از مردم است. اینها حتی فرزندان خود را که موفق به رسیدن به این هدف و این فقط باعث می شود که بخش برجسته تر است.

(Image: Screenshot / YouTube)

کره شمالی هرگز با آن مواجه فراوانی و طیف وسیعی از امکانات در دسترس هستند که در کره جنوبی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

آن را برخی از زمان برای به دست آوردن بیش از شوک و اینکه آیا یا نه آنها را تا کنون انطباق باقی مانده است دیده می شود. شما باید درک — جداشدگان بودند فرار کمونیست. زمانی که وحدت می آید, آن را دیگر در مورد جداشدگان بلکه این شهروندان عادی. خواهد آنها را به همان انگیزه ای برای ادغام کره ای مدرن جامعه و یا که آنها را تنها باقی می ماند به عنوان بیگانگان در کشور خود را? بومی آمریکایی زندگی در رزرو به ذهن می آیند اینجا.

هنگامی که یک سیل از کره شمالی وارد جنوب این کشور را باید به پای این لایحه برای رفاه آموزش و پرورش, آموزش و ادغام در جامعه عادی. این است برای رفتن به یک فشار زیادی بر اقتصاد با برخی برآوردها آینده به یک تریلیون دلار در طول یک دوره 10 ساله. چه مدت طول خواهد مرفه جنوبی ها درد و رنج به خاطر شمال همتایان ؟ است که چرا بسیاری از افراد جوان در کره جنوبی نمی خواهید تغییری در مقایسه با نسل های قبلی.

از قدیم

هنگامی که شما شنیده ام از یک خانواده و از دست دادن تمام قدرت خود را و ثروت برای جامعه ؟ هرگز. اگر خانواده خود را تحت درمان قرار گرفتند مانند خدایان کنترل کل ارتش و نیروی دریایی دارای بیش از 4000 تانک 70 زیردریایی و اهرم بیش از قدرتمند ترین کشورهای جهان با کنترل بیش از یک انبار بزرگ از سلاح های هسته ای? اضافه کردن به که این واقعیت است که اکثر اعضای خانواده بودند megalomaniacs.

The Kim family (Image: Screenshot / YouTube)

خانواده کنترل ارتش و نیروی دریایی با بیش از 4000 تانک و 70 زیردریایی. (تصویر: Screenshot / YouTube)

آیا Kims فروش این دارایی ها (هسته ای) قبل از الحاق? خواهد خود دانشمندان هسته ای ایران حفظ موقعیت خود با متحد کره یا رفتن به دنبال اشتغال در یک سرکش ملت ؟ و ما را فراموش کرده ام در مورد چین puppet master از کیم رژیم است. آیا به آنها اجازه می دهد این آشتی است که در منافع خود را?

اگر ایالات متحده و کره جنوبی حفظ دموکراسی اتحاد خود خواهد بود نسبت به کشورهای آزاد مثل آمریکا بعید است که چین کمونیست را با مهربانی به آن. آنها حتی ممکن است حمله به شمال برای جلوگیری از چنین سناریویی از اتفاق می افتد.

یک راه حل

آنها می توانند شروع با یک دلار هنگ کنگ-مانند راه حل تدریجی جذب طرح اگر چه به دنبال در این وضعیت در هنگ کنگ است که کار نمی کند تا به خوبی. بعد از این همه سال از آواز ستایش از حزب کمونیست و کیم, خانواده, کشور نیاز به زمان برای تنظیم به حالت عادی.

اگر تا کنون شمالی تصمیم می گیرد برای نفی استبدادوجود دارد این است که هیچ کشور دیگری از کره جنوبی و برادران خود را که قادر خواهد بود برای کمک به آنها از این ظروف سرباز یا مسافر.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

مختصری در هند و چین مرز برخورد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>