منظره بزرگراه ساحلی در شرق تایوان

شروع شمالی از Hualien شهرستان و پایان دادن به در جنوب فیلیپین در شرق تایوان Hualien-Taitung بزرگراه ساحلی (花東海岸公路) همچنین شناخته شده به عنوان استانی بزرگراه 11 است که یکی از دیدنی ترین بزرگراه ساحلی در کشور است.

Shiyusan (Stone Umbrella石雨傘) on the Provincial Highway 11 is a narrow string of rock that projects approximately one kilometer into the sea like an elephant trunk. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

Shiyusan (سنگ Umbrella石雨傘) در استان بزرگراه 11 باریک و رشته ای از سنگ که پروژه ها در حدود 1 متر به دریا مانند یک تنه فیل. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

پوشا طول حدود 177 متر (110 کیلومتر) امتداد اقیانوس آرام, در علاوه بر این به صحنه زیبا از آسمان و دریا جلسه در افق در فاصله نیز وجود دارد بسیاری از منظره نفس گیر سایت ها در امتداد بزرگراه.

لطفا تماشای ویدئو زیر از منظره بزرگراه ساحلی در شرق تایوان.

این Fengbi Skywalk (豐濱天空步道)

این Fengbin Skywalk در Hualien شهرستان Fengbin شهرستان (豐濱鄉) تبدیل به یکی از قابل توجه ترین جاذبه های توریستی در امتداد استانی بزرگراه 11 پس از آن به روی عموم باز است در سال 2017. این یک 150 متری خیره کننده پیاده رو با 30 متری شیشه ای-کف مسیر ساخته شده بر روی صخره 50 متر بالاتر از سطح دریا.

The glass-bottomed Fengbin Skywalk in eastern Taiwan's Hualien County. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

شیشه ای-کف Fengbin Skywalk در شرق تایوان را Hualien شهرستان است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

پیاده رو استفاده می شود تنها دنباله برای تایوان قبایل بومی — Amis (阿美族), Kavalan (噶瑪蘭族) و Sakizaya (撒奇萊雅族) — برای عبور از صخره. آن را به عنوان “Qinbuzhizi” (親不知子斷崖) به عنوان صخره آنقدر تند است که یک مادر که پسر او را به عبور از صخره ها ممکن است متوجه نیست که کودک در حال سقوط به دریا زیر در حالی که عبور از پیاده رو.

The Fengbin Skywalk iis built on the cliffs 50 meters above sea level.(Image: Billy Shyu / Vision Times)

این Fengbin Skywalk است ساخته شده بر روی صخره 50 متر بالاتر از سطح دریا. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

این Shimen غار (石門洞)

واقع در 60 کیلومتری علامت استانی بزرگراه 11 Shimen منطقه تفریحی (石門遊憩區). وجود دارد بسیاری از شگفت انگیز, صخره های تشکیل شده توسط دریا فرسایش در منطقه تفریحی از جمله برخی از خیره کننده دریا غارها. در میان آنها منحصر به فرد ورود به Shimen غار نیز به نام “موچی” یا “مارس غار” (麻糬洞) به دلیل شکل آن است.

There are many sea-eroded spectacles at the Shimen Recreation Area. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

وجود دارد بسیاری از دریا فرسایش عینک در Shimen منطقه تفریحی. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

افسانه است آن است که وجود دارد یک مبارزه بین قبایل بومی و رزمندگان ماند یک شب در غار جایی که آنها می خوردند موچی (sticky rice cake) خام و گوشت خوک درمان. Shimen غار هنوز mochi و خام درمان گوشت خوک سمت چپ توسط رزمندگان در شکل دریا فرسایش دهانه های بزرگتر یک شبیه mochi و یک کوچکتر خام درمان گوشت خوک.

The sea-eroded cave resembles the shape of a “March” automobile. (Image: Courtesy of Samuel Wu)

دریا-فرسایش غار شبیه به شکل یک نیسان مارس خودرو. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از ساموئل وو)

بیشتر معاصر مقایسه نشان می دهد ورودی شکل است که شبیه یک نیسان مارس استفاده می شود که به یکی از مدل های محبوب در تایوان است. به عنوان یک نتیجه تایوانی مردم معمولا مراجعه به غار به عنوان “مارس غار.” Shimen غار تبدیل شده است محبوب تر در میان تایوانی پس از برنده جایزه اسکار مارتین اسکورسیزی برداشت غار به عنوان یکی از فیلمبرداری hd برای فیلم خود را با عنوان سکوت در 2015.

The Tropic of Cancer Landmark in eastern Taiwan's Hualien County. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

استوایی سرطان نقطه عطفی در شرق تایوان را Hualien شهرستان است. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

این Baxiandong غار (هشت جاودانه غار 八仙洞)

Baxiandong (八仙洞) یک سایت باستان شناسی اهمیت در طول استانی بزرگراه 11. وجود دارد ده ها تن از غارها در اندازه های مختلف که تشکیل شد با فرسایش آب دریا بر روی صخره های غول پیکر رو به اقیانوس آرام است. Baxiandong قدیمی ترین prehistorical سایت است که یافت شده در تایوان و تعیین شده به عنوان یک کلاس اول ملی سایت تاریخی. تعدادی از موارد تاریخی شده اند کشف شده در این غار. از دوران پارینه سنگی در Baxiandong باستان شناسی سایت می توان به بیش از 3000 سال است.

The Baxiandong is named after the legendary Eight Immortals in a popular folklore. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

این Baxiandong است که پس از افسانه ای هشت جاودانه در فرهنگ عامه محبوب. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

به اطراف Baxiandong شبیه آنچه به تصویر کشیده شده است در فرهنگ عامه از هشت جاودانه عبور از اقیانوس Baxiandong شد و در نتیجه به نام. علاوه بر این وجود دارد دنج پارک در مقابل این غارها با تخته مسیرهای پیاده روی و غرفه اجازه می دهد که بازدید کنندگان را در مناظر زیبا در اطراف و اقیانوس آرام است.

The park at the Baxiandong Archeological Site. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

این پارک در Baxiandong باستان شناسی در سایت. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

این Sanxiantai (پلت فرم از سه جاودانه 三仙台)

Sanxiantai یکی از محبوب ترین جاذبه های توریستی در استان بزرگراه 11 است که شناخته شده برای آن یاد پل پیاده رو در شکل یک sea dragon. پوشا حدود 400 متر (1,312 ft) دیدنی پل پیاده رو ساخته شد در سال 1987 است و متشکل از هشت طاق که منجر به بزرگترین جزیره Sanxiantai.

Sanxiantai is one of the most beautiful spots on Taiwan's East Coast. (Image: Courtesy of Manoj Kriplani)

Sanxiantai یکی از زیبا ترین نقاط در تایوان در سواحل شرق. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از Manoj Kriplani)

Sanxiantai (پلت فرم از سه Immortals) بود به نام به خاطر افسانه ای است که سه نفر از هشت تائو جاودانه تا به حال یک بار استراحت در جزیره ترک سه جفت رد پا و سه بزرگ ایستاده سنگ در این جزیره هستند نمادین از سه جاودانه. پوشش مساحت 22 هکتار (54 هکتار) این جزیره دارای یک دنباله کشش مورد 1.57 متر (0.98 mi) است. آن را به یک مقصد ایده آل برای قدم زدن به لذت بردن از منحصر به فرد صخره و زیبایی های طبیعت است.

Sanxiantai is composed of offshore islands and coral reefs. (Image: Courtesy of Pingchien Chang)

Sanxiantai متشکل از جزایر دور از ساحل و صخره های مرجانی است. (تصویر: حسن نیت ارائه میدهد از Pingchien چانگ)

این Torik, ساحل, آسمان, آینه, (都歷海灘天空之鏡)

واقع در مقابل شالیزارهای برنج در مجاورت استانی بزرگراه 11 در Taitung شهرستان Chenggong (成功) شهرستان است Torik ساحل (都歷海灘). به عنوان shoal در ساحل شبیه یک آینه است که منعکس کننده آسمان لاجوردی و سفید ابرها آن را ایجاد بسیاری از منحصر به فرد فرصت های عکاسی برای یک نفس دورنمای دریا از دریای بی پایان آینه آسمان بالا.

It is interestng to take mind-blowing sky mirror photos at the Torik Beach in Taitung. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

جالب است به ذهن باد آسمان آینه عکس در Torik ساحل در Taitung. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

Torik ساحل تبدیل به یک جدید بازی uncharted جاذبه برای گردشگران به کشف پدیده ای از آسمان آینه (天空之鏡) در تایوان است. بسیاری از بازدید کنندگان فقط رفتن وجود دارد به ذهن دمیدن عکس از مردم پریدن و یا دیگر پویا به شمار. بهترین زمان برای تجربه این بازتاب پدیده و ضبط آسمان آینه است یک ساعت قبل یا بعد از جزر و مد.

It's great to spend some time on the vanishing beach where you can walk around and take creative photos. (Image: Julia Fu / Vision Times)

آن را به صرف برخی از زمان در محو ساحل که در آن شما می توانید راه رفتن در اطراف و گرفتن عکس های خلاقانه. (تصویر: جولیا فو / چشم انداز نیوز)

Xiaoyeliu (کمی Yeliu小野柳)

 Xiaoyeliu کوچک خط ساحلی پارک در Taitung شهرستان که مشهور است برای آن سنگ های شگفت انگیز سازند. به عنوان منحصر به فرد زمین شناسی چشم انداز مشابه که در Yeliu ژئوپارک در شمال تایوان جدید شهر تایپه آن است که در نتیجه به نام کمی Yeliu.

Xiaoyeliu attracts visitors for its unique rock formations. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

Xiaoyeliu جذب بازدید کننده برای آن منحصر به فرد صخره. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

وجود طیف گسترده ای از جذاب صخره های فرسایش توسط امواج دریا. برخی از آنها موجدار مانند امواج دیگران مانند کوستا در حالی که هنوز هم دیگران شبیه حیوانات و یا اشیاء در اشکال مختلف از جمله به عنوان یک لاک پشت قارچ و توفو و لانه زنبوری و یا یک قارچ — شما نام آن را.

Xiaoyeliu offers a rich variety of fascinating rock formations similar to those found at Yehliu Geopark in northern Taiwan. (Image: Billy Shyu / Vision Times)

Xiaoyeliu ارائه می دهد طیف غنی از جذاب صخره شبیه به کسانی که در Yehliu ژئوپارک در شمال تایوان. (تصویر: بیلی Shyu / چشم انداز نیوز)

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

خوب آهنگ سنتی صربستان موسیقی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>