Sriracha: یک مهاجر داستان موفقیت

ویتنامی مهاجر فرود در سواحل آمریکا. در میان همه مشکلات او رو از ترک محیط خود آشنا, مردم, و, غذا, او نمی تواند به نظر می آیند با از دست رفته یک چیز — سس تند. او به اطراف پرسید اما هیچ کدام می تواند به او کمک کند; تمام ویتنامی هموطنان در اینجا در این طرف دنیا با آن مواجه هستیم همین مشکل است. پس او هر چه خوب آمریکا مهاجرت می کند — او شروع به کسب و کار خود را در یک خاک حاصلخیز است که کمک کرده است هزاران نفر از کارآفرینان از سراسر جهان است. و این که چگونه, 33 سال پیش دیوید Tran آغاز شده اویی Fong مواد غذایی در لس آنجلس شرکت که معرفی معروف Sriracha سس به جهان غرب است.

فروتن تاجر

شما ببینید تمام کسب و کار مقتدر و پر زرق و برق از کارآفرینان دره سیلیکون و شما را مجبور به تجدید نظر در مفهوم خود را از یک تاجر موفق هنگامی که شما ملاقات با Tran. Tran است که تمام مظاهر معمولی, محافظه کار, آسیایی, تاجر از یک زمان طولانی گذشته با یک نگرش طولانی فراموش شده است. زمانی که خواسته های آنلاین و انتشار آنچه که سوار او در جواب nonchalantly: “به اندازه کافی تازه سس فلفل قرمز به طوری که هر کسی که می خواهد اویی Fong می توانید آن را. چیزی بیشتر.”

Sriracha محبوب است در خانواده ها در سراسر جهان در حال حاضر با اصلی اویی Fong نسخه ارزشمند توسط سرآشپزها و مدیران هتل ها. Tran نسخه ساخته شده با سس تایلندی, تازه, فلفل هالوپینو, فلفل, سرکه, سیر, نمک و قند و شکر تحویل داده شده است به مکان های مختلف در داخل کشور از طریق 10 توزیع کنندگان. همان توزیع کنندگان نیز عرضه ارزشمند عطر و طعم به رسانه ها در کانادا و اروپا. اما شما نمی توانید هر گونه اطلاعات بیشتر از Tran که ادعا می کند او نمی داند که در آن تمام توزیع کنندگان در حال فروش خود را در سس. او فقط می داند که اویی Fong مواد غذایی تا به حال ستارگان و تقاضا دو برابر رشد از زمان او شروع به 3 دهه پیش.

Only fresh chilies are used for making Sriracha. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

تنها تازه فلفل استفاده می شود برای ساخت Sriracha. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

جالب ترین نکته: تمام این رشد انجام شده بدون یک فروشنده است. Tran می گوید که او نمی تواند تبلیغ به دلیل تقاضا خواهد رشد قابل ملاحظه ای بیش از حد بزرگ برای او به عرضه است. معمول چیلی سس ساخته شده از خشک chilis در حالی که Sriracha ساخته شده است از تازه فلفل. فصل برداشت که طول می کشد برای 10 هفته فراهم می کند برای کل سالانه مورد نیاز برای اویی Fong Sriracha. Tran است که یک فرد به سازش در کیفیت. این شرکت تامین کننده واحد که تهیه آنها با فلفل برای 20 سال گذشته است. و تراموا ادعا می کند آن را دشوار است برای پیدا کردن زمین به رشد با کیفیت بالا و فلفل. همه این محدودیت ها باید به رهبری او را به تبلیغ نیست او سس بر خلاف تمام مارک های دیگر است.

منشاء Sriracha

Sriracha آیا پاک کردن تاریخچه. یک داستان طول می کشد ما را به دهه 1930 هنگامی که یک زن تایلندی, Thanom Chakkapak در شهر Si Racha ساخته شده سس پس از الهام گرفتن برمه کارگران کارخانه اره کشی. کارگران مورد استفاده قرار گیرد به خرید مواد لازم برای سس از مادر بزرگ او. Thanom آموخته روش ساخته شده و سس به فروش و همچنین برای خانواده استفاده می کند. یک مشتری شروع به خرید مقدار زیادی از فلفل و نمک و سرکه از Thanom و سس Si Racha Traa Phukhao بند (طلایی کوهستان با نام تجاری سی رچا سس).

داستان دیگری می گوید تاریخ La Orr Suwanprasop بود که از سری Racha, تایلند. پس از ازدواج و مهاجرت به تایلند, او شروع به ساختن سس برای دوستان او. آنها او را تشویق به شروع یک کسب و کار است. او رفت و به دنبال نعمت یک راهب قبل از شروع کسب و کار و هم او بود که توصیه می شود او را به نام کسب و کار پس از زادگاه او. سال 1932 و Suwanprasop مشغول فروش او سس برای رستوران ها در سراسر بانکوک. آنها اعمال می شود به بخش مواد غذایی را برای ایجاد وضعیت خود را به عنوان سازندگان سس Sriracha اما در آن زمان چند شرکتی در حال حاضر ایجاد شده در بازار است.

Tran does not plan on selling the company anytime soon. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

Tran قصد ندارد در فروش این شرکت در هر زمان به زودی. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

سرمایه گذاران

بازگشت به Tran او در حال حاضر حاضر چندین سرمایه گذاران و آشکار buyouts از شرکت خود را. او شکایت می کند که همه آنها پس از سود و علاقه مند در این محصول است. از آنجا که این, او به ندرت در دیدار با مطبوعات و یا نشسته برای مصاحبه. این است که به مراقبت برای محصول خود را و هیچ چیز دیگری. و نشان می دهد که در سس.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

داستانی از سقراط (و چگونه او در برخورد با اخبار جعلی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>