محققان محل سن محدودیت در ظاهر و مدت Jehol موجودات زنده

این Jehol موجودات زنده است که به خوبی شناخته شده برای تولید فوق العاده حفظ نمونه از پر دایناسورها در اوایل پرندگان و پستانداران و همچنین حشرات و اوایل گلدهی گیاهان. عدم دقیق سن محدودیت در اوایل Jehol موجودات زنده مانع درک ما از زمان کلید زیست محیطی تمايز و تابش به عنوان به خوبی به عنوان خود را در رابطه با فرآیندهای زیست محیطی از اوایل کرتاسه اکوسیستم های زمینی. پروفسور او Huaiyu این گروه تحقیقاتی از موسسه زمین شناسی و ژئوفیزیک از آکادمی علوم چین (IGGCAS) قرار داده شده دقیق سن کنترل در قدیمی ترین شناخته شده enantiornithine و ornithuromorph پرندگان و اوایل فاز Jehol موجودات زنده.

آنها تمدید زمانی محدوده Jehol موجودات زنده به بیش از 15 میلیون سال است. یافته های خود را روشن تکاملی تابش از Jehol موجودات زنده و همچنین ریشه های عمده مهره داران گروه در اوایل کرتاسه. مطالعه منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا (PNAS). با توجه به مطالعات انجام شده chronologies از اواسط و اواخر مراحل Jehol موجودات زنده به خوبی تاسیس شده اند.

پایین تر کرتاسه Huajiying تشکیل Sichakou حوضه در شمال استان هبی در شمال چین شامل کلید مهره داران تاکسون از اوایل مرحله از Jehol موجودات زنده. دقیقا تعیین depositional سنین از Huajiying تشکیل خواهد پیشبرد درک ما از تاریخچه تکاملی Jehol موجودات زنده. Postdoctor یانگ Saihong اول نویسنده از مطالعه سیستماتیک ايزوتوپى هشت interbedded توف/tuffaceous ماسه نمونه در Huajiying سازند.

ثانویه خود یون اسپکترومتری جرمی (SIMS) U-Pb زیرکون خرما همراه با قبلا به دست آمده 40Ar/39Ar تاریخ نیز توسط او در گروه قرار داده شده اند دقیق سن کنترل در قدیمی ترین شناخته شده enantiornithine و ornithuromorph پرندگان که دو غالب مرغی گروه در طول Mesozoic. اين فسيل سنین همراه با وجود تنوع پرنده در اوایل فسیلی دودمان با شدت های مختلف ریخت شناسی نشان داد که در زمان رسوب Huajiying شکل گیری پرنده مجموعه از اوایل Jehol موجودات زنده در حال حاضر دستخوش قابل توجهی فاز تنوع با برجسته تمايز و تابش. این بدان معنی است که منشاء Enantiornithes و Ornithuromorpha مسن تر از قبلا شناخته شده است.

سن 135.4 ± 1.2 کارشناسی ارشد نمونه J08-10 در مطالعه خود که به دروغ ~3 متر بالاتر از دریاچهای شیل لایه حاوی Peipiaosteusمورخ اولین وقوع Jehol موجودات زنده و نیز تقویت متعدد فسيل از سنین قبل از Jehol ژنژیکو سازند. یافته های جدید همراه با قبلی فسيل تاریخ ca. 120 کارشناسی ارشد از اواخر فاز Jehol موجودات زنده در حال حاضر در Jiufotang تشکیل غربی لیائونینگ پیشنهاد Jehol موجودات زنده قرار داده شده است بين ~135 کارشناسی ارشد و ~120 Ma. بنابراین Jehol موجودات زنده به طول انجامید حداقل 15 میلیون سال در اوایل کرتاسه.

ارائه شده توسط: آکادمی علوم چین [توجه داشته باشید: مواد ممکن است برای ویرایش محتوا و طول.]

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

چه چیزی باعث شده است بیشتر شدید گرمای تابستان, حوادث, بیش, غرب آسیا وجود دارد ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>