NHL برنامه ریزی به قرنطینه بازیکنان برای اردوگاه های آموزشی

توسط استفان stefanie marie

Jason Spezza اعتماد به نفس در NHL بازگشت نشده است متزلزل کلمه از 11 همکار بازیکنان تست مثبت برای coronavirus.

با توجه به دخالت در NHL بازیکنان ارتباط مذاکرات کهنه تورنتو به جلو می دانستم که از پزشکان ورودی وجود دارد خواهد بود مثبت نتایج آزمون در هاکی فقط به عنوان وجود داشته است در ورزش های دیگر به عنوان گروه تمرینات تا سطح شیب دار در سراسر شمال امریکا است.

کسانی که به خوبی ممکن است در ادامه به اتفاق می افتد با این حال معاون کمیسر لایحه دالی تایید شنبه لیگ و nhl on nbc نیست با توجه به قرار دادن تیم در قرنطینه “حباب” برای کسانی که اجباری جلسات. در عوض بازیکنان هستند که دستور به خانه می گویند زمانی که در پیست با این امید که مکرر تست و سلامت پروتکل های جلوگیری از هر گونه بیماری قبل از, امیدوارم, بازی, رزومه در در اواخر ماه جولای.

“من بسیار با اعتماد به نفس است که هنگامی که ما به hub شهرهای ما قادر خواهید بود برای انجام یک کار خوب از نگه داشتن آن را” Spezza گفت. “من فکر می کنم گرفتن وجود دارد در حال رفتن به چالش که در آن طول می کشد کمی از نظم و انضباط برای ما به عنوان بازیکن را به مطمئن شوید که ما نمی نوع خط خارج از برنامه.”

لیگ و بازیکنان هنوز در حال کار برای نهایی کردن بازگشت-به-بازی بازی های توافق که مستلزم یک جایزه جام استنلی. این قابل درک است که بازیکنان و مربیان و کارکنان خواهد بود از عموم مردم برای مدت برگشتی و تست شده به طور منظم.

تا زمانی که ورود در یکی از این شهرستانها به عنوان اوایل جولای 23 یا 24 بازیکن و خانواده های آنها هنوز هم در دنیای واقعی و در صورت خطر قرار گرفتن در معرض.

“شما باید یک دسته کامل از مردم در مجاورت نزدیک به یکدیگر برای مدت طولانی از زمان, آنها ممکن است در سفر با هم در معرض افراد دیگر که شما نمی دانید که آنها بوده ام به” کرلینس پزشکی مرکز پزشکی مدیر پیشگیری از عفونت کتی Passaretti گفت. “هر زمان که شما در حال آوردن گروه با هم و سپس ارسال آنها را به عقب به جهان بیرون وجود دارد بالقوه برای گسترش بیشتر اگر یکی از آن افراد بود asymptotically آلوده و یا در اوایل مرحله علامتدار عفونت است.”

چهارشنبه فقط خجالتی از اوج عفونت مجموعه در اواخر ماه آوریل است.

“بسیاری از مردم در همه جا تست مثبت” گفت: Spezza که در 17 NHL فصل. “ما به عنوان بازیکنان ما متوجه می گذرد وجود دارد به برخی از خطر یک تست مثبت به خصوص در این مرحله است که ما در حال حاضر است.”

تا شش بازیکن روی یخ در یک زمان قادر به شروع ژوئن 8 با آن حد افزایش یافته و به 12 این هفته در میان دقیق پروتکل های ایمنی. در ورزش های دیگر در فلوریدا و آریزونا و در نور از افزایش coronavirus اعداد در بعضی از نقاط.

به Tampa Bay Lightning بسته امکانات خود را هفته گذشته پس از سه بازیکن و کارکنان اضافی آزمایش مثبت است. در میان بیش از 200 بازیکنان تست شده است.

“این قطعا چشم باز به شنیدن اما در همان زمان به دنبال بازگشت به آن, شما قطعا انتظار می رود که پاپ تا” بوستون defenseman مت Grzelcyk گفت. “شما را بیشتر و بیشتر موارد ظاهر در سراسر لیگ و که انتظار می رود به عنوان به خوبی. اما در همان زمان آن را هنوز هم کمی عصبی-wrecking.”

دو هفته قبل از شروع برنامه ریزی شده از اردوگاه و کمتر از یک ماه از زمانی که بازی شروع ممکن است برخی از بازیکنان هنوز هم سوالات.

“بدیهی است که سلامت و ایمنی بزرگترین” مونترال goaltender قیمت کری گفت. “قادر بودن برای رسیدن به یک وضعیت که در آن شما لازم نیست که به نگرانی در مورد پیمانکاری COVID-19 بزرگ است. به ‘حباب’ بازیکنان و احساس امنیت در محیط کار خود را در حال رفتن به احتمالا بیشتر اهمیت است.”

بازیکنان انتظار می رود که پس از رقابت شروع می شود و آنها را جدا شده با هر یک از دیگر. حتی با تست مکرر در اردوگاه های آن به نظر می رسد در بحث بازیکنان و مربیان و کارکنان و کسانی که در اطراف آنها به خصوص مراقب باشند دور از هاکی.

“به عنوان همه چیز در اطراف ما شروع می شود باز ما تقریبا باید سفت تا آنجا که ما در حال رفتن به بازی” Spezza گفت. “ما باید احتمالا کمی بیشتر مراقب باشید همانطور که ما نزدیک به اردوگاه های آموزشی در اینجا.”

یکی از نگرانی های است که برای مربیان و مدیران در سن بالا برد که باعث می شود آنها را بیشتر در معرض این ویروس. این Canadiens گفت: 60 سال مربی کلود ژولین در نظر دارد در پشت نیمکت چون “او اعتماد به نفس کامل در لیگ قابلیت تنظیم در محل اقدامات امنیتی لازم را برای اطمینان از ایمنی آن است.”

اردوگاه های آموزشی که بیش از 30 بازیکن خواهد شد با هم, است, این آزمون برای اولین بار از این روش.

“من فکر می کنم همه انجام می دهند به بهترین شکل ممکن از آنها می توانید برای قرار دادن هر کس در بهترین موقعیت برای سالم ماندن است که اولویت شماره 1 است که سلامت و ایمنی بازیکنان و هر کس دیگری درگیر” پیتسبورگ دروازه بان مت موری گفت. “هیچ چیز در حال رفتن به کامل است.”

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>