چگونه Instagram آغاز شده (+سرد Insta حقایق)

در نظر گرفته شده توسط برخی به عنوان بسیاری درگیر پلت فرم رسانه های اجتماعی در جهان, Instagram بیش از 1 میلیارد کاربر نیمی از آنها با استفاده از Instagram داستان هر روز. اگر توییتهایی عمدتا مردسالار و سوزن زن هستند Instagram است که بیشتر به طور مساوی توزیع شده عضو برادری است.

دو پیشرفته از دانشگاه استنفورد

ویسکی بوربن و شد دلیل اصلی که چرا Instagram ایجاد شد. در سال 2009 Kevin Systrom و سپس 27 سال سن رمزی Burbn یک برنامه برای کمک به مردم چک در به مکان های که در آن وجود دارد بوربن و سپس به اشتراک گذاری عکس ها. Burbn یک طرف و سرگرمی برای کوین تا زمانی که او ملاقات سرمایه گذاران در دره سیلیکون ،

کوین ترک شغل خود را و تصمیم به تمرکز بیشتر بر روی Burbn. با توجه به Pitchbook: “Instagram مطرح $500,000 از دانه بودجه از پایه سرمایه گذاری Andreessen Horowitz و نامعلومی سرمایه گذاران در مارس 5, 2010 قرار دادن پست-پول گذاری در $2.6 میلیون نفر است.”

راه اندازی تیم

با دانه بودجه در جای کوین مونتاژ یک تیم است. برای اولین بار بود که یک برزیل, Mike Krieger که می دانستند کوین از روز خود را در دانشگاه استنفورد.

اگر چه ویژگی های دیگر وجود دارد در این برنامه مانند بررسی و پیام های, عکس های تبدیل به محبوب ترین. آنها تصمیم به تمرکز بر روی این تنها یکی از ویژگی های “ارتباطی با تصاویر” و توسعه آن است. تمام ویژگی های دیگر گرفته شد به جز آپلود عکس, میل و اظهار نظر.

Instagram is run by a relatively small team. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

Instagram اجرا شده است توسط یک تیم نسبتا کوچک. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

که زمانی که آنها آمدند تا با نام Instagram — ترکیبی از دوربین های فوری و تلگرام. این تیم مشغول به کار خستگی ناپذیر برای بهبود عکس-ویژگی های به اشتراک گذاری و پس از یک تست بتا اشکالات ثابت. سپس آنها راه اندازی در اکتبر 6, 2010.

در اولین روز آنها 25,000 کاربران است. این بود که نمی رود. رشد خود ادامه داد و در اواسط ماه دسامبر آنها تا به حال 1 میلیون کاربر. این برنامه فقط در زمان 8 سال ساخت با توجه به کوین.

در سال 2011 Instagram بود به ارزش 25 میلیون دلار. این بود که آنها اضافه شده کارکنان بیشتر است. جک دورسی مدیر عامل شرکت توییتر, تلاش برای خرید این شرکت با یک پیشنهاد US$525 میلیون اما کوین دیدم ارزش بیشتری است. در سال 2012 Instagram تا به حال حدود 25 میلیون کاربر و زیر ماه Facebook را یک میلیارد دلار است.

کوین پذیرش این پیشنهاد از Mark Zuckerburg با اطمینان که Instagram خواهد بود متمایز شرکت است که اجازه داده می شود به دنبال مسیر خود را بدون دخالت از سازمان مادر.

حقایق سرگرم کننده

 • اولین عکس توسط Kevin Systrom و آن را از یک سگ.
 • تقریبا 10 درصد از تمام حساب های در Instagram جعلی هستند.
 • ترین Instagrammed غذا پیتزا به دنبال همبرگر; پس از آن می آید سوشی.
 • عکس از تخم مرغ بیشتر دوست Instagram پست با تقریبا 54 میلیون را دوست دارد. این یک تقلید مسخره امیز پست به سادگی ساخته شده و به ضرب و شتم و سپس از بالا به پست Kylie Jenner عزیزم.
 • Instagram دوم-بیشترین دانلود برنامه رایگان در فروشگاه App.
 • شما می توانید “مانند تعداد” و “تصویری نمایش” در ایتالیا و استرالیا و ژاپن و برزیل و کانادا و نیوزیلند و ایرلند.
 • تقریبا 30 دقیقه در روز را صرف در Instagram توسط کاربران در سال 2020 است.
 • چهارده درصد از بزرگسالان در ایالات متحده با استفاده از Instagram به عنوان یک منبع خبری.
 • اگر شما یک Instagram تاثیر گذار شما می توانید بین پرداخت 100 دلار (برای 500-5000 ع) و US$2,085 (برای بیش از 500 ، 000 پیروان) در هر پست.
 • Instagram در حال حاضر به ارزش بیش از 100 میلیارد دلار.
Kevin Systrom is reportedly worth $1.7 billion in 2020. (Image: Christopher Michel via Wikimedia CC BY 2.0 )

Kevin Systrom گزارش شده است که به ارزش 1.7 میلیارد دلاری در سال 2020 است. (تصویر: کریستوفر میشل طریق ویکیمدیا CC BY 2.0 )

در اینجا 10 صفحه Instagram وبلاگ:

 1. Instagram (353m ع)
 2. کریستیانو رونالدو (223m ع)
 3. Ariana Grande (190m ع)
 4. Dwayne ‘The Rock’ Johnson (186m ع)
 5. کایلی Jenner (180m ع)
 6. سلنا گومز (179m ع)
 7. کیم کارداشیان (174m ع)
 8. لیونل مسی (154m ع)
 9. Beyoncé (148m ع)
 10. نیمار (139m ع)

در اینجا 10 صفحه Instagram posts:

 1. تخم مرغ
 2. XXXTentacion به آخرین ارسال
 3. کایلی Jenner و Stormi
 4. F. R. I. E. N. D. S
 5. کاشت درختان برای دوست
 6. Lebron James می گوید: خداحافظی به کوبه برایانت
 7. Dwayne ‘The Rock’ Johnson, روابط گره
 8. سلنا گومز حلق آویز با دوستان خود
 9. سلنا گومز می رود به ایتالیا
 10. حباب حمام با Jenners

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

محققان محل سن محدودیت در ظاهر و مدت Jehol موجودات زنده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>