وزیر خارجه هلند می اندازد حامل KLM 3.4 میلیارد یورو تاسیسات

توسط مایک CORDER

لاهه هلند (AP) — دولت هلند جمعه اعلام کرد که آن را پرتاب ملی حامل KLM 3.4 میلیارد یورو ($3.81 میلیارد دلار) تاسیسات برای کمک به شرکت هواپیمایی زنده ماندن حمل و نقل هوایی رکود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزیر دارایی Wopke Hoekstra گفت: بسته حمایتی ساخته شده است از 1 میلیارد یورو وام و 2.4 میلیارد یورو برای تضمین وام های بانکی.

وجود رشته های متصل به نجات با دولت تنظیم شرایط از جمله این که KLM باید کاهش هزینه ها با 15% بهبود هواپیمایی پایداری و کاهش تعداد پرواز در شب آن را حمل در ملی فرودگاه Schiphol در حومه آمستردام.

Hoekstra گفت که کاهش هزینه سفارش بدان معنی است که زیان کار در حامل است که در استخدام برخی از 30000 نفر هستند “به احتمال زیاد اجتناب ناپذیر است.”

KLM مدیر عامل پیتر Elbers گفت: این بسته لازم بود به کمک KLM از بحران بهبود می یابند که نگه داشته است برخی از 90 درصد از آن هواپیما بر روی زمین در جهانی همه گیر. شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان پیش بینی می شود برای از دست دادن $84 میلیارد دلار در سال درآمد نصف شده است.

“این یک گام بسیار مهم است و من قدردانی من به نمایندگی از همه KLM همکاران به هلندی دولت و بانک ها برای اعتماد به نفس خود را در سازمان ما و آینده ما” او در بیانیه ای گفت.

این معامله شامل انتصاب یک “دولت عامل” برای نظارت بر نحوه بسته است صرف و اطمینان KLM چوب به شرایط ،

KLM در همکاری با فرانسوی حامل هوا در فرانسه. دولت فرانسه متعهد شده است که 7 میلیارد یورو وام و ضمانت وام به حامل.

هلندی اعلام یک روز پس از سهامداران آلمانی حامل لوفت هانزا تصویب 9 میلیارد یورو (11 میلیارد دلار) بسته نجات را با دولت آلمان را 20 درصد سهام پس از مدیریت به آنها گفت که این شرکت هواپیمایی در حال اجرا بود از پول و در مواجهه سال کاهش می یابد تقاضا برای مسافرت هوایی.

دولت هلند گفت که این بسته باید مورد تایید توسط اتحادیه اروپا. “ما امیدواریم و انتظار داریم که اتفاق خواهد افتاد در آینده روز” Hoekstra گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>