کریستوفر نولان را ‘شعار’ دوباره تاخیر بزرگ تابستان انتشار

لس آنجلس (AP) — با موارد گزارش شده از coronavirus کنگره برادران وارنر در روز پنج شنبه به تعویق افتاد انتشار کریستوفر نولان در “شعار” بیشتر به تأخیر انداختن هالیوود در تابستان kickoff.

Sci-fi, thriller بازیگران John David واشنگتن و رابرت پتینسون حرکت خواهد کرد از جولای 31 Aug. 12 یک شنبه. در بیانیه ای استودیو تاکید کرد نیاز به انعطاف پذیری.

“ما در حال انتخاب برای باز کردن فیلم اواسط هفته اجازه می دهد تا مخاطبان به کشف این فیلم در زمان خود و ما قصد داریم به بازی بازی های دیگر بیش از تمدید دوره بازی فراتر از هنجار به توسعه بسیار متفاوت و در عین حال انتشار موفقیت آمیز استراتژی” یک برادران وارنر سخنگو در بیانیه ای گفت.

سینما شده بود سنجاق امید خود را به این فیلم به عنوان یک جولای آزادی است که می تواند مخاطبان به تئاتر.

برادران وارنر در حال برنامه ریزی برای انتشار مجدد نولان را در سال 2010 فیلم “آغاز” در اوایل ماه جولای به عنوان یک راه برای رهبری “شعار.” “آغاز به کار” خواهد شد در حال حاضر باز در جولای 31, استودیو گفت.

فیلم تئاتر زنجیره ای در حال برنامه ریزی گسترده بازگشایی سینما تا حدی در سراسر بازگشت از نسخه های جدید مانند “شعار” و دیزنی “مولان.” دومی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 24, اما آن را بیش از حد است که به طور گسترده ای انتظار می رود به تعویق افتاده است. در روز چهارشنبه .

زودتر برنامه ریزی برای یک کشور اواسط ماه جولای راه اندازی مجدد سینما شد نامشخص است. روز چهارشنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: نیویورک خواهد تاخیر بازگشایی سینما در حالی که آن را در ادامه به تحقیقات امنیت داخلی مطبوع سالن های.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>