مختصری در هند و چین مرز برخورد

خشونت آمیز برخورد در هند و چین مرز ساخته شده است برای برخی از داغترین اخبار بین المللی در چند روز گذشته. هر دو کشور آینده, اقتصادی, نظامی و هسته ای ابرقدرت. به عنوان مثل وجود دارد علاقه زیادی به دانستن آنچه دقیقا اتفاق افتاده بین این دو کشور. برخورد صورت گرفت در شرق لاداخ (مرز کشور هند) که در آن هر دو کشور باید نیروهای مستقر خود به خود طرف مرز.

برخورد

هند و چین از هم جدا شده توسط یک 2,520-مایل طولانی خط کنترل واقعی (لاک) که دارای چندین مناطق مورد مناقشه. این اختلاف ناشی از این واقعیت است که پکن استعمار تبت و حاضر به اذعان هند-تبت مرز پیمان بود که امضا شده بین دو کشور قبل از سال 1947. پس از چین ادعا می کند تبت به خود آن استدلال می کند که قرارداد معتبر نیست.

از زمان درگیری های خشونت آمیز صورت گرفت در گشت نقطه 14 در Galwan منطقه شرق لاداخ واقع 15,000 پا در هیمالیا. یکی از عوامل برخورد با این واقعیت است که هند بود که ساختمان تقریبا نیم مایل طولانی پل بیش از Galwan رودخانه. اگر طرف چینی شکایت در مورد پل هندی نیروهای رفتم جلو با ساخت و ساز از پل واقع شده بود در سمت خود را از خاک. دلیل چین ناراضی است با پل است که این امر افزایش در هند قدرت را در منطقه به عنوان آن می تواند حرکت پیاده نظام واحد در سراسر رودخانه به مناطق استراتژیک.

(Image: Screenshot / YouTube)

این درگیری های خشونت آمیز صورت گرفت در گشت نقطه 14 واقع 15,000 پا در هیمالیا. (تصویر: Screenshot / YouTube)

چینی ماموران پلیس گفت: برای راه اندازی این حمله در هند نیروهای نظامی با استفاده از ناخن-نوک میله نشان می دهد که این یک پیش برنامه ریزی شده حمله کردند. چندین سربازان هندی بود مثله. در اقدامی تلافی جویانه هند نیروهای شروع یک حمله خشونت آمیز در برابر برخی از سربازان چینی فوق العاده برخی از چهره خود را با سنگ. اجساد سربازان چینی بودند و چپ پراکنده در اطراف خط الراس و در نزدیکی تنگه. جنگ رفت و برای چند ساعت قبل از آن متوقف شد و با توافق متقابل است. مقامات بالا د-تشدید این وضعیت به حدی است. اما تنش باقی می ماند و هر دو طرف را افزایش نیروهای خود در نزدیکی مرز.

حدود 20 سربازان از طرف هند کشته شدند. چینی حاضر به افشای ضرر و زیان خود را. با توجه به منابع مختلف حدود 35 یا بیشتر چینی سربازان کشته شدند. در عین حال هند به اتمام ساخت و ساز پل. یک مقام رسمی اعلام کرد که آنها همچنان با پروژه های ساخت و ساز در کنار مرز با وجود چینی تلاش برای جلوگیری از چنین فعالیت هایی است.

مزیت نظامی

چین قوی تر نظامی به طور کلی در مقایسه با هند است. اما یک مطالعه توسط Belfer مرکز علوم و امور بین المللی در دانشگاه هاروارد کندی مدرسه اشاره می کند که هند یک مزیت است که آن را به ارتفاع بالا در تضاد است. در منطقه نزدیک به مرز چین و هند در حدود 270 مبارزان و 68 زمین حمله هواپیماهای مستقر شده و به نیروهای چینی. در مقابل چین تنها 157 هواپیما و تعداد کمتری از زمین حمله هواپیماهای بدون سرنشین است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

هند دارای یک مزیت وقتی که می آید به ارتفاع بالا در تضاد است. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

علاوه بر این پایگاه های چینی در این منطقه واقع شده در مناطق گرفتار چند جغرافیایی مسائل. “هند کلید زیر قدردانی معمولی مزیت است که کاهش آسیب پذیری خود را به چینی تهدیدات و حملات. هند به نظر می رسد به علت اعتماد به نفس بیشتری در آن موقعیت نظامی علیه چین از این است که به طور معمول اذعان کرد در بحث ارائه این کشور یک فرصت برای رهبری تلاش های بین المللی به سمت هسته ای شفافیت و خویشتن داری” این مطالعه متحده است.

هند صاحب یک ناوگان از SU-30 و میراژ 2000 جت که ثابت می شود و آب و هوا, multi-نقش هواپیما مناسب برای هر گونه درگیری در منطقه است. این چینی J-10 جت است که مطابقت با این قابلیت است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

استرالیا: از دست رفته پسر مبتلا به اوتیسم یافت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>