بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ چهره جدید کیفرخواست در ما

توسط اریک تاکر

واشنگتن (AP) — بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ به دنبال جذب هکرها در کنفرانس ها در اروپا و آسیا به ارائه ضد پنهان کاری وب سایت با اطلاعات طبقه بندی شده از جمله اسرار نظامی با توجه به جدید وزارت دادگستری کیفرخواست چهارشنبه اعلام کرد.

جانشین کیفرخواست نیست هزینه های اضافی فراتر از 18 فقره وزارت دادگستری unsealed سال گذشته است. اما دادستان ها می گویند آن تأکید آسانژ تلاش برای تهیه و انتشار اطلاعات طبقه بندی شده اتهامات است که بر اساس اتهامات او در حال حاضر مواجه است.

آسانژ دستگیر شد در سال گذشته پس از اخراج از سفارت اکوادور در لندن و در مرکز در حال انجام استرداد کشمکش بر سر اینکه آیا او باید ارسال به ایالات متحده است.

وزارت دادگستری در سال گذشته متهم او را با همدستی با سابق ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ در یکی از بزرگترین سازش از اطلاعات طبقه بندی شده در تاریخ ایالات متحده است. آن می گوید: بنیانگذار ویکی لیکس آسیب دیده و امنیت ملی با انتشار صدها نفر از هزاران نفر از اسناد طبقه بندی شده از جمله دیپلماتیک کابل و فایل های نظامی در جنگ در عراق و Afgahnistan که آسیب ایالات متحده و متحدان آن و با کمک آن دشمنان.

آسانژ حفظ او اقدام به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان متمم اول قانون اساسی حمایت می کند. وکلای او استدلال کرده اند که ایالات متحده به اتهام جاسوسی و سوء استفاده از کامپیوتر بودند با انگیزه های سیاسی و سوء استفاده از قدرت است.

این اتهامات در کیفرخواست جدید مرکز همایش ها در سال 2009 در هلند و مالزی که در آن دادستان ها می گویند او و ویکی لیکس کاردانی به دنبال جذب هکرها که می تواند با قرار دادن اطلاعات طبقه بندی شده از جمله مواد بر روی “بیشتر می خواستم نشت” لیست ارسال شده در ویکی لیکس’ سایت.

با توجه به کیفرخواست جدید او گفته می شود نیروهای مگر اینکه آنها عضو ارتش آمریکا با آنها مواجه شده هیچ قانونی مسئولیت برای اقدامات خود را.

در یک کنفرانس در مالزی به نام “هک در جعبه کنفرانس امنیتی” آسانژ به حضار گفت: “من معروف هکر نوجوان در استرالیا و من شده است خواندن ژنرال’ ایمیل از من بود 17.”

وکیل آسانژ بری پولاک گفت: او می خواست برای نقد و بررسی کیفرخواست قبل از اظهار نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر