سوم شخص متهم در Wilkes-Barre کاهشWILKES-BARRE — پلیس شهر را به اتهام شخص ثالث در کاهش سیمپسون در خیابان که در آن یک زن دچار پارگی به صورت او در اوایل این سال است.

Myesha Upshur, 26, از Brookside خیابان Wilkes-Barre گفته برگزار درب ماشین بسته جلوگیری از قربانی از فرار او به عنوان در حال کاهش داخل یک خودرو در مارس 16.

با توجه به شکایات کیفری:

قربانی گفت: پلیس با او تماس گرفت با او دوست پسر سابق ملک مکن درخواست دیدار بود چرا که او نقل مکان به گرجستان است.

هنگامی که قربانی وارد سیمپسون خیابان مکن از یک نیسان و وارد قربانی ،

مکن گفت قربانی به رانندگی در خیابان و جلو.

مکن خارج شد قربانی خودرو گفت: “در حال حاضر شما باید برای مقابله با آن” شکایت می گویند.

قربانی گفت: پلیس به عنوان به زودی به عنوان مکن خارج شد وسیله نقلیه خود را در مسافر طرف Jocelyn رودریگز باز کردن درب سمت راننده. قربانی اقدام به خزیدن بر روی صندلی اما Upshur برگزار مسافر سمت درب بسته به عنوان رودریگز کاهش صورت خود را با یک چاقو شکایت می گویند.

پلیس اطلاع داده شد از کاهش زمانی که قربانی رفت و به Geisinger وایومینگ مرکز پزشکی دره در دشت های شهرستان.

Upshur شد arraigned پنج شنبه توسط قاضی منطقه یوسف Spagnuolo جونیور در دشت های شهرستان در دو فقره هر یک از جنایی توطئه برای ارتکاب تشدید حمله و ساده حمله و یک تعداد جنایی توطئه برای ارتکاب بی پروا به خطر انداختن. او در زندانی در Luzerne County, Correctional Facility برای عدم 250.000 دلار وثیقه آزاد شد.

رودریگز دستگیر شد 17 مارس در کرلیسل خیابان محل اقامت و به اتهام دو فقره هر یک از تشدید حمله و ساده حمله و یک تعداد بی پروا خطر افتادن. او منتشر شد از تادیبی شهرستان که او ارسال شده 100.000 دلار وثیقه در مارس 12.

حکم بازداشت صادر شد برای مکن در 19 مارس شارژ او را با تشدید حمله های ساده حمله و بی پروا خطر افتادن. او نه دستگیر شده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>