آخرین: UConn حذف 4 ورزش در ویروس های مربوط به کاهش

توسط آسوشیتد پرس

آخرین اثر از شیوع کروناویروس در ورزش در سراسر جهان:

___

دانشگاه کانکتیکات است حذف چهار تیم های ورزشی به عنوان آن می پردازد و انتظار می رود کسری بودجه رانده مسائل مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

UConn رئیس جمهور توماس Katsouleas گفت: مدرسه هیئت امنا جمعه که مدرسه را کاهش می دهد تعدادی از ورزش آن را پشتیبانی از 24 به 20 بین بردن آن مردان و صلیب کشور مردان شنا و غواصی, تنیس مردان و زنان تیم قایقرانی.

او گفت: از بین بردن این برنامه ها همراه با الزامی 15% کاهش در بودجه عملیاتی از تمام رشته های ورزشی و برش برخی از بورسیه باید در نتیجه یک درخواست پس انداز 10 میلیون دلار در سال و یا 25 درصد از مدرسه یارانه به بخش دو و میدانی بیش از سه سال آینده. که یارانه بود $42 میلیون در سال 2019.

مدرسه ادامه خواهد داد برای حمایت از حذف ورزش از طریق 2020-21 سال تحصیلی اجازه می دهد 124 آسیب دیده ورزشکاران در زمان انتقال و یا دیگر تصمیمات مقامات گفت.

“در حالی که این یک تصمیم دردناک آن است که در بهترین منافع دراز مدت زنده ماندن UConn و از UConn دو و میدانی” Katsouleas گفت.

این تصمیم به عنوان هیئت امنا تصویب 1.5 میلیارد دلار صرف برنامه ریزی برای پردیس اصلی آن در ستررس و منطقه ای دانشگاه.

___

Detroit Tigers مدیر کل Al آبیلا می گوید یک بازیکن و یکی از اعضای ستاد باید آزمایش مثبت برای COVID-19.

آبیلا گفت: در یک کنفرانس ویدئویی که پخش شد زندگی در فلوریدا بود اما کار نمی کند در این تیم بهار امکانات آموزشی در لکلند. او نه شناسایی دو نفر که تست مثبت است.

“آنها در حال رفتن را از طریق فرایند بدیهی است که از دوره نقاهت به عنوان ما صحبت می کنند” آبیلا گفت. “این فقط یک چند روز پیش, به طوری که آنها هنوز هم در بهبود مراحل و در برخی از نقطه آنها آزمایش می شود دوباره.”

با بازی بیس بال برای بازگشت کوتاه فصل ببر مجموعه به اردوگاه های آموزشی در دیترویت.

___

Pimlico دوره مسابقه در بالتیمور باز خواهد شد شنبه برای شرط بندی بر روی پخش می اسب دوانی.

طرفداران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک های اجتماعی حفظ فاصله و به دنبال پروتکل های ایمنی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

مسابقه پیگیری خواهد شد و باز طبقه اول و دوم از محل باشگاه وانجمن. همه طرفداران باید پوشیدن ماسک یا پوشش چهره پس از ورود به مرکز.

Pimlico برنامه ریزی شده است به میزبان Preakness در Oct. 3.

در نزدیکی لرل پارک باقی می ماند بسته به عموم است.

___

این سال را به برلین ماراتن لغو شده است پس ماه از عدم قطعیت ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سازمان دهندگان می گویند “پس از گسترده بررسی و بحث های مختلف” آنها قادر به پیدا کردن یک تاریخ بعد. مقامات در آلمان را مسدود میزبانی از رویدادهای مهم از طریق اکتبر.

ماراتن برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 27.

برلین ماراتن یکی از سریع ترین در جهان است. فعلی مردان جهان ثبت شد در برلین توسط Eliud Kipchoge در سال 2018 است.

از آن خواهد شد برای اولین بار در سال با هیچ ماراتن برلین پس از این مسابقه در سال 1974 تاسیس شد.

وی در همان روز که ماراتن نیویورک لغو شد. که مسابقه برنامه ریزی شده بود Nov. 1.

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>