شهرداران’ چشم انداز: Lombardo نشان دهنده پیشرو در پیتستون در طول همه گیر


 City of Pittston Mayor Michael Lombardo, center, waves to the thousands lining Main Street, Pittston, during the annual St. Patrick’s Day Parade in March — the only major St. Patrick’s Day parade held in Northeastern Pennsylvania before the COVID-19 pandemic brought much of the state’s business and community life fo a standstill. Lombardo is flanked by Thomas Leary, Luzerne County Community College, president, left, and state Rep. Michael Carroll, right. Times Leader file photo

شهر پیتستون شهردار Michael Lombardo, مرکز, امواج به هزاران پوشش خیابان اصلی پیتستون طول سالانه رژه سنت پاتریک در مارس — فقط عمده روز سنت پاتریک رژه برگزار شد در شمال شرقی پنسیلوانیا قبل از COVID-19 همه گیر آورده و بسیاری از دولت کسب و کار و زندگی اجتماعی برای متوقف. لمباردو flanked توسط توماس Leary, Luzerne County Community College, رئیس جمهور, سمت چپ, و دولت تشکر. مایکل کارول ،

بار رهبر فایل عکس

آن را واقعا احساس می کنم مثل یک خداحافظی جمع آوری است.

پیتستون شهرستان برگزار می شود فقط عمده St. patrick’s Day parade در شمال شرقی پنسیلوانیا در این سال با 7 مارس رویداد آینده قبل از COVID-19 همه گیر منجر به تعطیلی کسب و کار جامعه و زندگی اجتماعی در سراسر کشور بعد از آن که در ماه است.

با افتخار راهپیمایی در میان شناور و مقامات شد شهردار Michael Lombardo.

قبل از ماه بود لمباردو خواهد بود پیشرو در راه های مختلف زیادی به عنوان یکی از اولین مقامات منتخب در منطقه خود را به قرار دادن جامعه در اورژانس فوت فتیش, محدود کردن دسترسی عمومی به شهر ساختمان ها و فضاهای نگهداری ضروری کارکنان در انجام وظیفه برای اطمینان از خدمات شهرستان ادامه داد و نگه داشتن ساکنان مطلع از مقررات ایمنی و بهداشت برای همه را امن است.

لمباردو نیز انتخاب شد و به صندلی دولت محلی کمیته Luzerne County COVID-19 تیم مدیریت بحران.

شهردار لمباردو صحبت با بار رهبر در مورد پیشرو شهرستان در طول این بحران به عنوان بخشی از دومین شهرداران’ چشم انداز بخش ویژه spotlighting منطقه شهرداران.

و به عنوان او توضیح داد: برخی از فعالیت های جامعه که شده اند در انتظار قرار داده شروع به سر با امیدوار است که دیگران می توانند انجام این کار در آینده نزدیک.

* * *

چگونه باید این سه ماه بوده و برای شما و شهر پیتستون?

اولین چیزی که من می خواهم به تاکید است که ما ساکنان اینجا را در شهر انجام داده اند یک کار برجسته. آنها واقعا گرفته اند و این وضعیت به طور جدی. هر جا که نظرات خود را دروغ — که آیا آنها فکر آن را به اندازه کافی اقدام, اقدام بیش از حد — همه پیروی.

ما حتی یک نمونه از هر کسی نقض پارک قوانین, به عنوان مثال. که به ما اجازه داد واقعا تمرکز بر روی آنچه که ما نیاز به انجام است.

من می خواهم به اذعان دولت و تیم — و نه فقط رتبه بندی اعضای دولت اما همه در این شهرستان است. ما آثار بچه ها همه فقط واقعا پا تا زمانی که ما انداخته رو این موبایل و کامپیوتر.

من احساس خوبی در مورد راه ما به کار گرفته شده این. من نمی خواهم برای نشستن در اطراف و عمدی. ما نیاز به تعیین. من احساس راحت تصمیم گیری دشوار و من فکر می کنم آنها حق تصمیم گیری.

من با ارسال نامه ای به ساکنان ما حدود یک هفته و نیم پیش خلاصه که ما کجا بلکه آنها گفتن که ما قادر به دریافت بسیاری انجام شده در طول این زمان. بنابراین من فکر می کنم ما با استفاده از زمان عاقلانه است.

ما هنوز از آن خارج نشده است, اما به عنوان شما را از طریق شما همیشه باید در هر استراتژی شما با استفاده از و بپرسید اگر آن کار می کند. من خواسته ام همه شورای بقیه تیم به در نظر گرفتن آنچه که ما چه ما نیاز به تعمیر — از آنجا که شما می دانید وجود دارد می تواند یکی دیگر از وضعیت و یا موج دوم.

و این یک تجربه یادگیری برای همه ما است. من شده است با برقراری ارتباط با دیگر شهرداران در اینجا در Luzerne County و Lackawanna County نیز هست و در واقع برخی از شهرداران سراسر کشور به دلیل درگیری من در شهرداری لیگ هیئت مدیره.

ما همچنین با استفاده از این زمان برای نوسازی تفکر ما. من یک کمی مسن تر جمعیت اینجا که دوست دارد چهره به چهره تعامل. آنها می خواهم به پرداخت صورتحساب خود را با آمدن به پنجره در اداره مالیات.

اما ما در حال حاضر یک کل جدید بخش ما مالیات دهندگان که در حال استفاده از کامپیوتر خود و یا گوشی های هوشمند به منظور زباله های برچسب و یا پرداخت صورت حساب های مالیاتی و یا ارتباط با ما.

بنابراین همه در همه, من فکر می کنم ما انجام داده ایم بسیار خوب است. ما شده ایم واقعا خوش شانس در این نقطه به عنوان ما درآمد ندارد به نظر می رسد عقب مانده. ما بودجه نیست رانده شده توسط یک کالای مالیات.

چه اتفاقی می افتد ؟

من امیدوار هستم که ما می توانیم شروع به گرفتن برخی از فعالیت های در ماه آینده. ما در حال انجام این هنر راه رفتن و ما در حال رفتن به مورد آن هوشمند است. ما هنوز در حال تعمق در جشنواره گوجه فرنگی برای دیدن اگر یک راه وجود دارد ما می توانیم انجام دهیم آن است که امن است.

بسیاری از مردم در حال پرسیدن در مورد کسانی که همه چیز و آنها مشتاق.

شما اشاره کردید که قادر به گرفتن برخی از پروژه های انجام شده در طول این زمان. می تواند شما استادانه درست شده در آن ؟

اجازه بدهید شروع با گفتن این: ما نیست کسی دراز کردن. ما قادر به نگه داشتن تمام کارکنان در سالن شهر و ما قادر به حفظ کامل کارکنان در کارهای عمومی و در بخش تاسیسات.

ما امکانات بخش است یک بخش که ما حدود یک سال پیش. ران فارادی که نظارت است که قادر به گرفتن برخی از پروژه ها را از راه به عنوان مثال در پارک ها. اگر ما تا به حال به حال مردم وجود دارد آن شده اند که گران را در کامیون کمپرسی برای پر کردن در یک منطقه در نزدیکی میدان بیس بال. ما سعی به انجام برخی استراتژیک چیزهایی مانند آن. ما تا به حال برخی از مکان های که در آن ما بنر اسلحه در خیابان اصلی مورد نیاز ارتقاء برخی از چراغ های دمیده شد ، و آن را دشوار است به انجام این کار زمانی که شما تمام عیار ترافیک. حتی چیزهایی مانند تعمیرات در ایستگاه های آتش نشانی در درب خروج. ما قادر به انجام برخی از محوطه سازی و تمیز کردن و حتی برخی از کمی پروژه های هنر.

چه وضعیت شهرستان سالن و دیگر امکانات ؟

ما در حال باز کردن اما من نمی خواهد اسمش را به طور کامل چون ما هنوز در حال تلاش برای کنترل جریان کمی. ما یک چک در سیستم ما در حال رفتن به استقرار برخی از فن آوری های جدید. هنگامی که شما می آیند در تالار شهر وجود دارد می تواند یک کیوسک و شما راه رفتن تا به این چیز و آن طول می کشد خود را متوسط. ما باید یکی دیگر که به سقف نصب شده. آن را می توانید به عنوان خوانده شده مانند 10 نفر در یک بار و اگر کسی بیش از حد آن را برای تلفن های موبایل زنگ.

در شرایط عملیات ما در 100% در تالار شهر اما از نظر جریان و عملکرد ما احتمالا در حدود 75% است که در آن ما در حال کنترل نقاط ورود به ساختمان است.

پارک ها به عقب باز و ما فقط نصب برخی از علامت های اضافی و ما باید قوانین جدید که سازگار برای تمام پارک ها و نام تجاری به نظر می رسد سازگار باشد.

کجا ما از اینجا بروم ؟

من امیدوارم که آنچه می آید از این سه ماه گذشته است که از نظر منطقه ای ما همچنان با هم کار کنند.

من فکر می کنم این شهرستان واقعا یک کار خوب در نظر مشغول بودن. دیو (Pedri) انجام یک کار بزرگ در نظر رهبری کشیدن همه که با هم ما ابلاغ زیادی است. ما نیاز به انجام این کار نگه دارید.

ما واقعا خوش شانس بوده ام در اینجا, و من فکر می کنم بسیاری از که می رود به واقعا خوب مردم در اینجا و واقعا حس قوی از جامعه در اینجا و شما کمتر مستعد به overract به همسایه خود را اگر شما می دانید که همسایه شما است و شما باید برخی از نوع رابطه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر