شهرداران’ چشم انداز: قهوه ای نشان دهنده حاکم WB در طول COVID-19 بحران


 Wilkes-Barre Mayor George Brown, left, is seen speaking with restaurant owners whose applications for emergency small business loans were approved during the pandemic: Sal Deluca, center, and Val Sartor, right, of MVD Restaurant and Bar on Parrish Street. Times Leader file photo

Wilkes-Barre شهردار جورج براون در سمت چپ دیده می شود صحبت کردن با صاحبان رستوران که برنامه های کاربردی به صورت اضطراری وام کسب و کار کوچک تصویب شد و در طول همه گیر: Sal Deluca مرکز و وال Sartor راست از MVD رستوران و بار, در Parrish خیابان.

بار رهبر فایل عکس

انتخاب سال گذشته و افتتاح در ماه ژانویه Wilkes-Barre شهردار جورج براون در زمان کار در مدت کوتاهی قبل از امریکا فرو شد به کروناویروس بحران است.

با وجود استرس و هرج و مرج او شده است بسیار شکل عمومی در سراسر گیر غالبا پرداختن به جمعیت به عنوان یک کل و همچنین رسیدن به مبارزه رستوران ها و کسب و کارهای کوچک از طریق یک ویژه برنامه وام.

که او تا به حال برای مقابله با یک توفان که خرد سقف سالن شهر ارسال شهردار و دیگر کارکنان به فضای اداری موقت در حالی که برخورد با دیگر عمده بحران است.

شهردار قهوه ای صحبت می کرد با ما این دوم شهرداران’ چشم انداز بخش ویژه spotlighting منطقه شهرداران در مورد چگونه او و تیم او باید در برخورد با جنبه های مختلف این هرج و مرج چند ماه.

* * *

چه راه هایی که در آن همه گیر است و تحت تاثیر Wilkes-Barre? چه هستند برخی از موضوعات اصلی است که شما مجبور به مقابله با بیش از گذشته سه ماه ؟

آن را قطع عادی در زندگی ما ساکنان کسب و کار ما و شهر ما دولت است. شما مردم نیاز به ماندن در خانه و چشمگیر تاثیر بر روی کسب و کار است که نیروی حیاتی از اقتصاد ما. این است که چگونه آنها را تولید درآمد برای حمایت از خانواده خود را.

تا آنجا که به دولت شهرستان به طور طبیعی آن را ایجاد بسیاری از مسائل برای ما.

ما در حال بدیهی است که در یک سطح بالاتر از هشدار است. و آن را تحت تاثیر قرار ما از لحاظ مالی. بازرگانی مالیات نیست در آینده مانند آنها به طور معمول انجام دهد و ما توسعه یافته است که به کمک تجار ، مجوز هزینه های که ما شمارش در بودجه ما نیست در آینده مانند ما انتظار می رود به دست آورده مالیات بر درآمد.

ما کردند 10 نفر اما همه آنها را به عقب. و ما قادر به نگه داشتن شهر رفتن ارائه تمام خدمات.

شهرستان اهدا شد بیش از $28 میلیون دلار از دولت فدرال است. من شده است در تماس با (Luzerne County مدیر C. David Pedri) و من امیدوار هستم که ما قادر خواهد بود برای دریافت برخی از بازپرداخت برای ما ضرر و زیان است.

این بیماری همه گیر را افزایش هزینه های ما برای چیزهایی مانند PPE. ما نیاز به مطمئن شوید که اولین پاسخ — اورژانس های پزشکی تکنسین های آتش نشان و پلیس و هر کس دیگری حتی ما DPW — مناسب PPE.

ما شده ایم بسیار خوش شانس است که ما تا به حال دسترسی به مناسب PPE و ما به حدود 2000 ماسک به بیمارستان منطقه Geisinger و Wilkes-Barre طور کلی از آنجا که آنها تا به حال نیاز و ما تا به حال به اندازه کافی است که ما قادر به عرضه آنها و به درستی لباس نیروی کار ما.

آن را حتی تا به حال یک اثر روانی بر ما ساکنان. زمانی که آنها قادر به رفتن به محل کار و مجبور به ماندن در خانه های خود را, آن را در زمان دور که طراوت و چالاکی در شهرستان. مردم می خواهند به بازگشت به کار و خرید و دیگر چیز طبیعی است. یکی از چیزهایی که ما انجام دادیم این بود برای باز کردن زباله های حیاط زودتر از حالت عادی به طوری که آنها می تواند در آب و هوای خوب و کار در کارگاههای خود و چیزی برای انجام. ما نیز تمدید پرداخت مالیات به طوری که آنها تا به حال یک کمی زمان بیشتری برای پرداخت.

بنابراین ما این چیزها برای نرم کردن ضربه کمی برای ساکنان.

شما در آغاز یک برنامه وام برای کسب و کار. چگونه است که کار می کنند ؟ شما شنیده ام هر گونه انتقادات و پیشنهادات از کسب و کار در چگونه آنها در حال انجام است ؟

این بود که بیش از 300.000 دلار است که ما در یک حساب کاربری که تا به حال استفاده نشده است در بیش از 14 سال و تعیین شده بود برای منطقه مرکز شهر. بنابراین ما رفت و به اداره جامعه و توسعه اقتصادی و خواسته ما اگر ما می تواند گسترش آن در سراسر شهرستان و گفتند ما می تواند استفاده از آن برای هر چه اهداف ما لازم تلقی می شود.

پس اول از همه ما آن را باز کرد تا به رستوران: 3500 دلار وام بدون بهره و بدون پرداخت برای یک سال. سپس ما آن را باز کرد تا به کسب و کارهای کوچک با یک تا پنج کارکنان. به طور کلی از طریق هر دو برنامه ما توزیع بیش از 300.000 دلار در 55 وام.

کسانی که کسب و کار شده اند بسیار خوب و پاسخ با پیام برای نشان دادن قدردانی خود را. برای بسیاری از آن را مانند یک پل تا دیگر پول در دسترس قرار گرفت. در حال حاضر که بسیاری از این کسب و کار هستند باز آن را به کمک به آنها را به restock به پرداخت حقوق و اجاره.

آن را می سازد شما احساس می کنید خوب است که شما قادر به بازگشت به جامعه است. من خیلی خوشحالم که ما قادر به انجام این کار است.

شما در اوایل روز از مدت خود را و شما تا به حال این همه دیوانگی شما پرتاب می شود و یکی از راه های کلیدی شما پاسخ داده شده است پیام های متعدد به شهروندان خواستار آرامش و توضیح میدهد که چگونه برای ایمن ماندن در زبان انگلیسی و همچنین در اسپانیایی. چگونه و چرا شما که پیاده سازی استراتژی ؟

من قول داده شفافیت زمانی که من برای شهردار و به یک overcommunicator. برای مثال من هر روز انجام دهید یک دولت از شهرستان پیام که به نظر می رسد در ما Wilkes-Barre شهرستان وب سایت ما در Facebook و همچنین شخصی من Facebook. ما بر آنچه اتفاق افتاده در طول این هفته و چه انتظار می رود در این هفته آمده است.

بنابراین زمانی که این بیماری همه گیر برای اولین بار شروع من می خواستم مردم برای دریافت پیام: خانه بمانند. ایمن ماندن. ما روزنامه, تبلیغات, نیمکت, رسانه های اجتماعی, هر راه ما می تواند. من شده است در رادیو چندین بار.

من احساس آن مهم است که آن را دو زبانه چون ما یک جمعیت بزرگ اسپانیایی زبان و ما باید برای رسیدن به هر کس که در این شهر نه فقط کسانی که به خواندن نوشتن و صحبت کردن به زبان انگلیسی. من هم رسیده به رهبران در جامعه لاتین با جزوات و اطلاعات در هر دو زبان است.

ما ساکنان فوق العاده بوده است. آنها گوش به پیام و من معتقدم که یکی از دلایل انجام داده ایم تا به خوبی در این شهرستان در نظر موارد است.

ما تا به حال بازخورد مثبت و بله, من می خواهم برای ادامه به overcommunicate. ما می خواهیم ساکنان افرادی که در اینجا کار می کنند افرادی که کسب و کار در این شهر به یک ایده بهتر از آنچه در.

ما نیز کار بسیار نزدیک با هفت خانه های سالمندان در شهر Wilkes-Barre, بازدید از آنها را چند بار به ارائه راهنمایی, PPE, ساخت مطمئن شوید که آنها می دانستند آنچه را که مورد نیاز بودند. من هم با تشکر از آنها را برای کار با ما.

در میان این همه پشت بام می شود پاره کردن سالن شهرستان در طول یک توفان. شما قطعا تا به حال سهم خود را از چالش است. چگونه به شما شده است در برخورد با تمامی این مسائل ؟

از آن شده است کاملا در شش ماه اول!

ماه اول من هدف اصلی بود برای قرار دادن با هم یک بودجه بود که درست و واقعی با اعداد حقیقی که امیدوارم نمی خواهد منجر به افزایش مالیات و یا افزایش هر هزینه. وجود دارد بسیاری از 10 ساعت در روز, 12 ساعت در روز آخر هفته. اما من فوق العاده کارکنان در اینجا و ما با هم کار می کرد و ما با ایجاد یک بودجه با افزایش مالیات و بدون هزینه را افزایش دهد.

سپس ما برخورد با کروناویروس. من COVID نیروی کار. ما هنوز ملاقات هر روز در 9 ساعت و بحث COVID مسائل مربوط به. در آن کمیته است و آتش رئیس پلیس ارشد, مدیر بخش پزشکی, مدیر عملیات, دادستان شهر و شهرستان و مدیر. ما را از طریق هر سناریو که ما را از طریق رفتن به مطمئن شوید که ما ساکنان امن هستند. و به عنوان یک تیم ما ادامه خواهد داد تا زمانی که ما مطمئن هستیم این است که بیش از و یا تا زمانی که ما یک واکسن از نوعی. من یک مقدار زیادی از کارشناسان در جلسات است. من فکر می کنم این مهم را به گوش دادن و من یاد گرفته ام که بسیاری از آنها را.

بنابراین همه است که اتفاق می افتد و پس از آن همه ناگهان سقف ضربات خاموش!

چگونه شما رسیدگی ؟

فقط با قرار دادن سقف پشت در نیم-یک-میلیون-دلار اما پس از آن ما متوجه است که وجود دارد آسیب های دیگر به طبقه چهارم به شهر کارمند و به شورای شهرستان.

ما تا به حال فقط در و دیوار شهرستان در سالن repainted و ما به جای روشنایی و جلا طبقه.

پس ما باید به عقب برگردید و دوباره فراموش طبقه چهارم. ما کشف کنند که آسیب دیده کف در طبقه چهارم بود آزبست. بنابراین ما تا به حال به بچه ها در لباس و دنده محافظ برای خلاص شدن از آن و پس از آن ما به جای کف.

بنابراین ما فقط در اینجا یک هفته پیش. ما به نام ما مردم را از کردند و باز کردن تمام بخش ها به ساکنان شهر Wilkes-Barre.

من متوقف شد گفت: به خودم و کارکنان “چه اتفاقی خواهد افتاد؟”

البته پس از آن آمد اعتراض. چگونه به شما نزدیک است که وضعیت ؟

ما در حال تلاش برای ارائه یک محیط امن و حمایتی برای افرادی که می خواهید برای اعتراض. که خود حق است و من استقبال آنها را به انجام این کار است.

هر گونه افکار در مورد مدت خود را تا کنون ،

من بسیار خوش شانس بود که بسیار بزرگ کارکنان و ما اب و هوای فقط در مورد همه چیز است که ما پرتاب.

من می خواهم برای تشکر از ساکنان ویلکس-بار ، برای گوش دادن به درخواست ما در مورد اجتماعی فاصله حدود ماندن در منزل و ایمن ماندن. من می دانم آن شده است آسان نیست برای آنها, اما به دلیل تلاش های خود را, همه چیز بسیار بهتر از آنها می شده اند. آن را واقعا می توانست بسیار بدتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>