وجود دارد یک زرق و برق دار شعر توسط شاعر اسکاتلندی به نام رابرت برنز. او در مقایسه بانوی عشق خود را به یک “گل سرخ” و رابطه خود را به “یک ملودی که خوش بازی در لحن.” این توصیف یک مرد و یک زن هستند که عمیقا در عشق با یکدیگر. شعر تداعی که احساس فوق العاده که مایل به با هم برای همیشه لطفا برای.

مقدر روابط

اکثر مردم چین بر این باورند در yuánfènو به این معنی است که روابط مشخص در پیشبرد الهی خواهد شد. این شامل پیوندهای درونی موجود در میان دوستان و دوستداران. این است که احساس فوق العاده از: “ما قرار بود با هم باشیم.”

Yuánfèn است که در واقع دو کلمه در چینی 缘分. آن را توصیف سیستم ازدواج در چین باستان است. Yuán 缘 به معنی پسر با دختر. Fèn 分 یعنی چه وضعیت مرد جوان می تواند به بانوی جوان.

چینی افسانه ای است که خدایان خواهد کراوات نامرئی توری قرمز در اطراف مچ پا پسر از یک خانواده و دختر دیگر خانواده که به ازدواج می شود روزی. با گذشت زمان تبدیل شدن آنها به یکدیگر جذب شده توسط این کراوات بدون اینکه حتی از آن آگاه است.

The divine ties a red thread connecting the would-be partners. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

الهی روابط یک موضوع اتصال می شود همکاران. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

در فرهنگ غربی زمانی که یک زوج تصمیم به ازدواج با آنها, وعده, برای با هم ماندن و پر برکت پاستور. چینی, سفارشی, ازدواج انجام شده است صمیمی مراسم و پس از آن زن و شوهر می پردازد احترام خود را به آسمان و زمین است.

قدرت ماندن خود را در ازدواج

اکثر زوج ها می خواهید به صرف بقیه زندگی خود را با هم و با امید به زندگی طولانی و شاد زندگی می کند. برخی از زوج دیدار برای مدتی و سپس به راه جداگانه خود را. این می تواند به معنای آنها بخت اما نه به مقصد برای هر یک از دیگر. اما اکثر زوج ها فراموش می خواهید به ماندن با هم. به عنوان سال رول ازدواج می رود از طریق بسیاری از تجربیات هر دو خوب و بد. اما مهم نیست چقدر سخت رنج ها شما باید هرگز خسته از شریک زندگی خود را و کشت استقامت. مردم باید متفاوت شخصیت است که گاهی اوقات منجر به استدلال. این طبیعی است. چگونه می تواند آن را صاف قایقرانی ؟ به یک ازدواج ماندن در قدرت و دستیابی به شادی های داخلی, در اینجا برخی از نکات را در ذهن نگه دارید.

  • پذیرش و عشق همسرتان را بدون قید و شرط و به خودتان یادآوری کنید از آنچه شما را جذب یکدیگر در آغاز راه است. کار به نگه داشتن این احساسات زنده و همیشه شریک زندگی خود را احساس خاص. خود را متعهد 100 درصد است.
  • نترس بود خود را در مقابل معشوق خود را.
  • بود بهترین دوستان است حمایت از یکدیگر در کلمه و عمل صادقانه و اعتماد; می گویند “متشکرم” و “من متاسفم.”
  • بحث در مورد چیزهایی که شما زحمت; شود مادر این صحبت و حرکت در پرورش حس شوخ طبعی و اصلاح صفات نامطلوب در خود شخصیت و رفتار است.
  • اوراق قرضه اما نمی خفه مورد علاقه خود را; قرار داده و منافع خود را قبل از خود است.
  • آن را ممکن است برای همیشه حق باشد بنابراین سعی کنید و خودتان را در فرد دیگری کفش و بسیار مهمتر رفتار با دیگران چگونه شما می خواهم به درمان می شود.
  • در تاریخ و تعطیلات خود را با همسر و نمی overthink یا فکر. فکر, می دانم زمانی که به همه چیز اجازه رفتن.
  • مدیتیشن و یا دعا به هم وفادار باشید.
  • بدون توجه به آنچه که هرگز به خواب رفتن بدون صلح.
What is marriage without a little humor? (Image via pixabay / CC0 1.0)

آیا ازدواج بدون کمی شوخ طبعی ؟ (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

در نهایت ما را ترک خواهد کرد شما را با یک یادآوری ساده: عشق است که در مورد در اختیار داشتن این همه در مورد قدردانی. آن را در مورد دادن از خود. عشق است اولین و مهمترین قربانی کردن خود برای همراه مورد علاقه خود را.

بسیاری از مردم با رویکرد ارتباط با لجر گرفتن برخی از چیزهایی. و زمانی که تعادل سقوط آنها تحریک شده و شروع به شکایت. شما هرگز باید حمل این دیدگاه در هر یک از روابط خود را. دلسوزی نسبت به افراد دیگر به خصوص شریک زندگی خود را و مراقبت از آنها. یک دلیل وجود دارد که چرا شما هر دو با هم — پس از گرامی داشتن رابطه.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

هواپیماهای بدون سرنشین گیری: 64,000 لاک پشت های سبز دریایی مهاجرت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de