لوئیس وارلا سابق AP ورزشی خبرنگار dies at 82

توسط اریک نونز

نیویورک (AP) — لوئیس Rigoberto وارلا که مشغول به کار نزدیک به 40 سال به عنوان خبرنگار در حال حاضر از بین رفته اسپانیایی میز از آسوشیتد پرس در پورتوریکو و تحت پوشش پنج المپیک و بین المللی متعدد ورزشی, حوادث مرده است. او 82.

پسرش گفت: AP که وارلا درگذشت اواخر روز سه شنبه در یک بیمارستان در پنک جنوب شهر ساحلی در پورتوریکو پس از مواجهه با عوارض ناشی از ژوئن 11 روده عمل جراحی است.

“ما بسیار غم انگیز اما ما نیز بسیار راضی و نقل مکان کرد و با حمایت” گفت: پسر خود را نیز به نام لوئیس وارلا. “او یک زندگی کامل به خوبی زندگی می کردند.”

وارلا چپ خود را بومی کوبا در سال 1958 و حل و فصل در پورتوریکو که در آن او شروع به یک نزدیک به شش دهه فعالیت حرفه ای در روزنامه نگاری. تخصص خود بود ورزش به خصوص بیس بال میدانی و بسکتبال و والیبال. او همچنین یک برنامه — ورزش سنگر در کاتولیک ایستگاه های رادیویی.

او به عنوان یک مربی به AP همکاران در پورتوریکو و اطراف منطقه.

“من تو را دیدم هرگز کسی که بسیار پرشور در مورد حرفه خود. او روزنامه نگاری گفت:” پابلو الیاس Giussani سابق سردبیر AP اسپانیایی خدمات. “او یک ورزشی دانشنامه.”

وارلا تحت پوشش بازی های المپیک 1976 در مونترال 1980 در مسکو و 1984 لس آنجلس در سال 1996 در آتلانتا و 2000 سیدنی.

او موفق به دریافت چندین recognitions برای کار خود و بستری شد به پورتوریکو Sports Hall of Fame در سال 2010.

“او بزرگ پرستیژ” گفت: سابق AP همکار روبن Carrasco. “ورزشکاران و مدیران اغلب او را به او منحصر به فرد است.”

وارلا جان سالم به در با همسر خود ماریا کسی که با او ازدواج کرده بود 57 سال سه فرزند و چهار نوه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>