لوفت هانزا سهامداران به رای دادن در بسته نجات

برلین (AP) — آلمان لوفت هانزا به دنبال سهامداران در مجمع عمومی فوق العاده ای دوشنبه 9 میلیارد یورو ($10.2 میلیارد دلار) نجات بسته است که می بینیم دولت صندوق تثبیت را 20 درصد سهام.,

این شرکت که همچنین دارای دیگر شرکت های هواپیمایی از جمله شرکت هواپیمایی اتریش و سوئیس به نظر می رسد در دوره برای معامله پس از تایید سهامداران عمده Heinz-هرمان Thiele گفت: روزانه Frankfurter Allgemeine Zeitung که او را برای رای دادن به آن است.

Thiele قبلا مطرح شده سوالات خود را بیش تصویب باعث این شرکت هفته گذشته به هشدار می دهند که این بسته می تواند در معرض خطر و به خواهش کنم با تمام سهامداران خود را به ورزش رأی است.

ساعت قبل از جلسه لوفت هانزا و بشقاب پرنده ها, اتحادیه اروپا است که نشان دهنده کابین خدمه گفت: آنها توافق کردند در یک معامله است که اجازه خواهد داد که این شرکت برای صرفه جویی بیش از 500 میلیون یورو ($554 میلیون دلار) از طریق پایان 2023. بشقاب پرنده ها گفت: آن شامل چهار سال حفاظت در برابر اخراج برای خدمه کابین.

___

دنبال AP همه گیر پوشش و

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>