چگونه خود را برای ایجاد باغ دارویی

در ایالات متحده, گیاهان دارویی می تواند در بر داشت در حال رشد به طور طبیعی در همه جا. شما ممکن است نقطه آنها را در پارک ها و یا حتی در حیاط خلوت. این ممکن است به شما الهام بخش خود را شروع دارویی گیاه باغ. علاوه بر داشتن بسیاری از مزایای دیگر گیاهان دارویی در مفید آمده است به عنوان کمک های اولیه. شما ممکن است فرض رشد گیاهان دارویی مشکل است, اما آن را پیچیده نیست در همه. یادگیری به رشد داروهای گیاهی از زمین فوق العاده است و پاداش تفریح و سرگرمی. گیاهان یک بخش حیاتی از زندگی ما است. علاوه بر طعم دهنده مواد غذایی, گیاهان نیز می تواند آماده به عنوان چای, تزریق, poultices یا ضد شوره سر.

اکیناسه (سرخارگل)

اکیناسه یک گیاه است که معمولا در بر داشت در حال رشد در شرق کوه های راکی در ایالات متحده است. آن را نیز رشد می کند در کشورهای غربی و همچنین در کانادا و اروپا. برگ و گل و ریشه اکیناسه گیاهی استفاده می شود تا پزشکی. قبایل هند استفاده می شود اکیناسه برای قرن ها به عنوان طب سنتی و گیاهی. به تازگی اکیناسه محبوب تبدیل شده است دوباره به دلیل ناکارآمدی برخی از آنتی بیوتیک ها در درمان برخی از باکتری.

گیاه ترجیح سرد زمستان خشک و چشمه های آب گرم. آنها آسان به از دانه رشد می کنند و می توان در اکثر کودکان. شما همچنین ممکن است خرید بزرگ به خوبی رشد گیاهان است. اکیناسه ترجیح می خاک حاصلخیز. شما می توانید با استفاده از کمپوست در هنگام کاشت به بهبود کیفیت خاک. اکیناسه گیاهان مقاوم و نیاز به کمی مراقبت در ادامه به شکوفه برای مدت زمان طولانی. گل خواهد شد و در نهایت به صورت پایدار seedhead برای زمستان. این گیاه را می توان برای انتشار, اما این باید انجام شود در بهار و نیاز به آبیاری مکرر. اگر شما مانند پروانه ها در باغ خود را زیبا اکیناسه است این گیاه راست.

اکیناسه پورپورا ممکن است مورد استفاده برای درمان درد و التهاب, میگرن و آنفولانزا. در طول بهار و پاییز شما می توانید چای از تازه یا خشک شده گل. پور یک فنجان آب جوش بیش از یک خرد شده گل سر. شیب آن و پوشش آن را برای 10 دقیقه. اضافه کردن برخی از عسل برای شیرینی اضافه و به عنوان یک اضافی ایمنی بدن تقویت کننده. در زمستان شما می توانید یک تنتور. ریز ریز کردن یک کارخانه در کل محل آن را در یک شیشه بریزید و در حدود یک پنجم از 190 ضد الکل دانه (هرگز چوب یا الکل) و یک لیتر آب است. آن را باید فقط پوشش مواد گیاهی. با درب را بر روی آن قرار داده و دور برای دو هفته. تنتور را حفظ اثر خود را برای حداقل یک سال. زمانی که احساس سرما در آینده را 1 تا 2 قاشق چای خوری چهار یا پنج بار در روز.

آویشن

آویشن همراه بود با شجاعت و شهامت و قدرت در دوران باستان است. مصرف آویشن کمک می کند تا هضم است. آن را به شدت ضد میکروبی کشتن باکتری ها و ویروس ها و قارچ ها و کرم های انگلی.

Thyme is good for the lungs. (Image: Pixabay / CC0 1.0)

آویشن خوب برای ریه ها. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

اگر شما نگران در مورد ابتلا به آنفولانزا می توان آن را در یک ضد ویروس سوپ. آویشن نیز مدر و ضد عفونی کمک می کند تا در راه خود را. یکی از آویشن کمتر شناخته شده استفاده می کند که به عنوان کمک تنفسی. آن را آرام ریه غشاهای مخاطی را کاهش اسپاسم و مبارزه با عوامل بیماری زا. آویشن قوی ضد التهابی; آن ذکر شده به عنوان به طور بالقوه مفید در پیشگیری از دیابت و ورم مفاصل و بیماری های قلبی و سرطان است.

آویشن آسان است به رشد در زمین و یا در گلدان و لازم نیست تصور خاک یا مقدار زیادی از آب است. رشد آن را بر روی هر پنجره آفتابی یا ایوان. شما می توانید رشد آویشن به عنوان یک groundcover یا کم-تعمیر و نگهداری چمن. شما می توانید گیاه خود را در آن گیاهی و یا گل آن را به عنوان کمک می کند تا درایو اشکالات مضر به دور است.

آویشن را می توان برای بخار. جمع آوری تعداد انگشت شماری زیادی از تازه یا خشک شده گیاهان. محل آن را در یک کاسه با آب جوش. یک حوله محل صورت خود را بر روی کاسه و پوشش آن را حفظ هوای داخل. تنفس عمیق به این گیاه معطر بخارات به خود بینی و ریه ها.

New England گل مینا

New England گل مینا (Symphyotrichum novaeangliae) معروف ترین نوع aster. قبایل بومی آمریکا استفاده می شود برای سوزاندن برگ ها و گل با دود بودن مورد استفاده در Inipi (عرق لژ). آن استفاده می شود در مراسم به درمان بیماری روانی, خون دماغ, سردرد و گرفتگی. New England گل مینا خشک شده بودند برای smudging و به عنوان یک افزودنی به Kinnikinnick بومی گیاهی توتون و تنباکو مخلوط ساخته شده از سنتی ترکیبی از برگ یا پوست درخت.

New England Asters are used to treat nosebleeds and mental disorders. (Image: Jessica Bolser/USFWS via Flickr CC BY 2.0 )

New England گل مینا استفاده می شود برای درمان خون دماغ و اختلالات روانی. (تصویر: جسیکا Bolser / USFWS از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

New England گل مینا در حال سقوط از گل و می توان رو به رشد در ایالات متحده است. آنها بلوم در اوت و سپتامبر. مهاجر پادشاه پروانه ها و زنبورها عشق ورزیدن شهد سرشار از گل است. آنها می تواند در رشد کشاورزی گیاه سرسختی مناطق 4-8. آنها ترجیح می دهند از آب و هوای آفتابی و خوب زهکشی. آب خود نیاز متوسط هستند. شما می توانید آنها را بارور میکند با کمپوست.

Aster چای استفاده می شود برای درمان گوش درد, تسکین گاز و درد معده درد و تب. گل و ریشه هر دو استفاده می شود.

Aster Tataricus

Aster tataricus بسیار شبیه به Aster novaeangliae. این گونه استفاده شده است برای حداقل 2000 سال در طب سنتی چینی است. ریشه حاوی triterpenes و triterpene ساپونین و یک محرک خلط گیاه برای برونش سیستم کمک به پاک کردن عفونت. آن نیز شناخته شده به عنوان “بنفش Aster تنتور” یا “زی وان است.” Aster tataricus شده است در ایالات متحده به اندازه کافی بلند به تابعیت در بسیاری از منطقه شرقی.

شروع با دانه توصیه نمی شود چرا که کشت ارقام معمولا نمی تولید “درست به دانه.” Aster tartaricus است و هاردی موفق در خوب ترین باغ خاک ترجیح می دهند که به خوبی زهکشی شده و رطوبت-حافظ. ترجیح آفتابی اما همچنین موفق در سایه جزئی.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

را به ازدواج خود کار می کنند: آن را به ارزش آن

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>