استرالیا: از دست رفته پسر مبتلا به اوتیسم یافت

ویلیام Callaghan است 14-year-old boy از استرالیا که تشخیص داده شده است با غیر کلامی اوتیسم یک بیماری است که ممکن یک فرد از صحبت کردن. به تازگی پسر ناپدید شده و به کوه در طول یک خانواده پیاده روی. خوشبختانه ویلیام پیدا شد دو روز بعد در کوه.

هنگامی که خانواده در ابتدا کشف کرد که ویلیام از دست رفته آنها دیوانه وار به جستجو در منطقه که در آن آنها پیاده روی. مقامات به زودی وارد و شروع به canvassing منطقه است. پس او مبتلا خانواده اش نگران بود که ویلیام نمی قادر خواهد بود برای پیدا کردن غذا و آب برای زنده ماندن در شرایط انجماد. این واقعیت است که این منطقه با پوشش متراکم اسکراب و ویلیام رنج می برد از غیر کلامی اوتیسم به معنای آن است که جستجوی آسان نخواهد بود.

“من در تاریک ترین لحظه من می ترسید که من هرگز او را دوباره ببینم… من در واقع به ترک اردوگاه و ناپدید شد به بوش خودم برای چند دقیقه. و من اجازه بدهید از برخی از واقعا دردناک اولیه فریاد می زند و من نمی خواهم که در مقابل رسانه ها و یا افراد وجود دارد و یا چون شما می دانید که وجود دارد نیاز به دیدن ما قوی و اعتقاد داشتند که ما می خواهم به پیدا کردن او را” ناتان Ezard ویلیام ناپدری گفت: به 9Now.

این یک محلی bushwalker به نام بن گیبس که در نهایت در سراسر ویلیام حدود دو روز پس از او از دست رفته است. بن یافت ویلیام در یک کوه در حدود 80 کیلومتر (50 مایل) در شمال ملبورن. برای آرام کردن کودک بن به او شکلات و صحبت در مورد توماس موتور تانکمورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد.

بازرس Lalor گفت که اطلاع رسانی ویلیام پدر و مادر خود را در مورد نجات یکی از نکات برجسته در حرفه خود. (تصویر: یوتیوب / تصویر)

درجه حرارت در منطقه ماند اطراف 32°F برای دو شب و دولت خدمات اورژانس (SES) افسر Jarrod بل به نام ویلیام بقا یک معجزه است. هیچ کس قادر به تعیین چگونه یک پسر مبتلا به اوتیسم قادر به زنده ماندن به مدت دو روز در کوهستان بدون صدمات جسمی و یا خستگی. بازرس کریستین Lalor از ویکتوریا پلیس به خبرنگاران گفت که اطلاع رسانی ویلیام خانواده در مورد نجات خود بود و برجسته از زندگی حرفه ای خود را.

پس از نجات او, ویلیام فرستاده شد به یک بیمارستان که در آن او تحت نظارت و به زودی سلامت خود را بازیافت. او آنقدر گرسنه بود که او با کمال میل همه چیز را می خوردند ارائه شده و حتی خواسته برای مواد غذایی از مک دونالد. پنی Callaghan, William با تشکر از افسران پلیس و امدادگران داوطلب برای تلاش های خود را.

ویلیام مادر تشکر پلیس و داوطلبان برای کمک به آنها است. (تصویر: یوتیوب/تصویر)

یک اوتیسم, انجمن حمایت ستایش مقامات برای روش آنها تا به حال به کار گرفته شده در جستجوی خود را برای ویلیام. مقامات خواسته بود مردم محلی به غیر از کره بادام زمینی, پنیر فتا و دیگر چاشنی به منظور جذب پسر مورد توجه است. آنها بازی آهنگ تم از توماس موتور تانک. حتی اگر William نیست در واقع پاسخ به این تاکتیک این واقعیت است که بن شد قادر به استفاده از این آهنگ برای اتصال با ویلیام نشان می دهد چقدر مهم است بدانید که دوست داشتن و دوست نداشتن یک فرد از دست رفته به خصوص کسی که رنج می برد از اوتیسم است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

گزارش جدید: چینی رژیم نفوذ در همه سطوح جامعه استرالیا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>