در روز پدر, ما را به یک نگاه در معنای پدری و اهمیت آن در جامعه امروزی ما. به نظر می رسد مانند هر کجا که ما به نوبه خود و مردان و پدران در نظر گرفتن ضرب و شتم با سرزنش از مردسالاری برای هر مشکل زیر آفتاب. در پدران گرفته شده برای اعطا. اما بدون پدران در خانه و مردان reneging خود پدرانه مسئولیت پسران و دختران رشد خواهد کرد تا معلول و unequipped جسمی و عاطفی برای رهبری جامعه که باتوم می گذرد به آنها.

بزرگ پدران باید برن و پرورش کودکان بزرگ. هنگامی که یک کودک می رود در مسیر اشتباه پدر خانواده باید مسئول برگزار می شود. بیایید نگاهی به برخی از پدران که به خوبی انجام داده اند در شغل خود را از پرورش استثنایی پسران.

Yue Fei پدر

Yue Fei یک قهرمان افسانه ای از چین باستان. او گفت: به عنوان یک استاد هنرمند رزمی و درخشان به طور کلی کسانی که جنگیدند و امن کشور برای خود امپراتور. او گفت که هرگز از دست یک نبرد حتی زمانی که رو غیر قابل تصور تضاد است. Yue Fei شناخته شده است برای تقوا فرزندی و وفاداری به امپراتور. هر زمان که ما با شنیدن داستان از Yue Fei و سوء استفاده خود او مادر است که اغلب به ارمغان آورد. او کسی است که خالکوبی “خدمت به کشور خود وفادار” در پشت خود را زمانی که او به اشتباه در مورد این که آیا برای رفتن به مبارزه برای کشور خود و یا عقب ماندن در خانه و مراقبت از پدر و مادر پیر. نه بسیار است گفت: در مورد Yue Fei پدر با برخی از سوابق این ادعا که او کشته شد در اوایل.

اما ما در حال حاضر می دانیم که Yue Fei پدر یو او بود که الهام و حمایت از جوان Yue Fei و تولیدات او به قادر و درست فرد است. یو او مورد احترام و ستایش رقم در زادگاه خود. او را به اشتراک بگذارید چه کمی مواد غذایی خانواده اش در زمان قحطی بود و همیشه در روحیه خوبی حتی زمانی که افراد دیگر در زمان استفاده از او.

A copper statue of Yue Fei in Lin Sen Park, Taipei, Taiwan. (Image: Solomon203 via Wikimedia CC BY-SA 3.0)

مس مجسمه Yue Fei در لین Sen پارک تایپه, تایوان. (تصویر: Solomon203 از طریق ویکیمدیا CC BY-SA 3.0)

گفته شده است که کودکان یاد بگیرند که بیشتر از پدر و مادر خود را از گوش دادن به آنها. یو او مراقب بود که در آوردن پسر خود; او می خواست Yue Fei به گرد فردی بود که نه تنها از لحاظ جسمی قادر به بلکه ذهنی دانا; یک محقق جنگجو. برای این کار او استخدام تدریس خصوصی که به تدریس ادبیات, خوشنویسی و تاریخچه. این انجام شد در کنار مشهور و هنرمندان رزمی سربازان تبدیل Yue Fei از مطیع بچه به یک استاد از هنر است.

آموزش و پرورش این فعال Yue Fei به بزرگترین جنگجو در تمام چین و ایجاد یک ارتش برای دفاع از امپراتوری در برابر متجاوزان و بیش از دوباره. علاوه بر رزمی, دلاوری, Yue Fei شد اخلاقی نمونه هرگز veering از ارزش خود را حتی در مواجهه با مرگ قریب الوقوع. این همه به خاطر این آموزش بسیار عالی از جانب پدرش یو او.

تئودور روزولت پدر

تئودور روزولت (عروسکی) یکی از بزرگترین روسای جمهور آمریکا. یک تجسم از مردانگی و قدرت او بود و نه دشوار دوران کودکی است. عروسکی متولد ضعیف است. او مبتلا به آسم که اغلب به افزایش فلج کننده سطح بدن او ضعیف و چشم خود را در نزدیکی اندیش.

پدر او تئودور روزولت Sr. نمی تواند تحمل دیدن پسر خود را در چنین یک کشور فقیر بهداشت و یک روز به او گفت: “تئودور شما باید ذهن اما شما نه بدن و بدون کمک از بدن, ذهن نمی تواند به عنوان دور به عنوان آن را باید. من به شما ابزار, اما آن را تا به شما به بدن خود را.” بنابراین شروع به منینگ از تئودور روزولت که می رود تا به یکی از قدرتمند ترین افراد در جهان است.

Theodore Roosevelt by John Singer Sargent, 1903. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

تئودور روزولت توسط جان سینگر سارجنت ، 1903. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

بر خلاف مدرن روز پدر و مادر که مجموعه ای از نوار بسیار کم و بیش تعریف بچه های خود را به خوشنودی و یک حس کاذب از دستاورد تئودور روزولت Sr بسیار سخت بود با تمام فرزندان خود به خصوص عروسکی. او یک مرد فروتن که در نظر گرفته هرگز خود را بالاتر از دیگران به رغم ثروت خود را. او یک تاجر و کار سخت القا کیفیت خوب کار صادقانه به تدی.

تدی دچار آسم شرایط و پیدا کردن آن را دشوار است به منظور جلب در یک نفس. پدرش را حمل او تمام اطراف خانه فقط او می تواند خود را به نفس و ریه های خود را به طور معمول دوباره. تدی, خواهر, آنا متولد شد با یک انحنای ستون فقرات. پدر او را استخدام بهترین دکتر و تا آنجا که به حتی شروع یک بیمارستان (نیویورک ارتوپدی بیمارستان) برای درمان این شرایط. علاوه بر این او کمک کرد تا در poorhouses و تدریس در یکشنبه مدارس و تاسیس انجمن کمک به کودکان.

از تدی بعد نوشتن ما می دانند Theodore Roosevelt, Sr. به “بهترین مرد” او همیشه می دانستند. او سخت بود و همچنین به عنوان آرام و همیشه خود خواهی. او نمی خواهد تحمل رذیلت مانند نامردی نادرستی یا uncleanliness در کودکان خود را. برای این کودکان ستایش می ترسید و به شدت مورد احترام او بود.

در نامه ای عروسکی نوشت: از پدرش: “او واقعا ترکیب قدرت و شجاعت و اراده و انرژی قوی ترین مرد با حساسیت و پاکیزگی و خلوص یک زن است.” او تدریس عروسکی به مردانه و مناسب و معقول مانند همه پدران باید آموزش فرزندان خود را.

آرزوی پدر خود را در روز پدر این, و اگر شما پدر و بهترین کار خود را و بالا بردن کودکان در بیشتر مسئول و منظم و دلسوز راه است که فقط شما می توانید.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

معروف مواد غذایی از چین باستان سرمایه خین

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de