ایران با احتیاط به عنوان برگ برنده هل دور جدیدی از محرک چک

توسط اندرو تیلور

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را برای دور دیگری از محرک چک به بسیاری از مالیات دهندگان است گرفتن یک ولرم حمایت خود را از عربستان و متحدان در کاپیتول هیل, اما آن را در حال ظهور به عنوان یک منطقه از توافق احتمالی با حزب دموکرات مانند مجلس نانسی پلوسی در آینده coronavirus لایحه.

در شکسته واشنگتن است که می تواند یک پایه و اساس برنده شدن ائتلاف به عنوان قانونگذاران اینچ نسبت به مذاکرات در پنجم و احتمالا نهایی coronavirus امداد اندازه گیری قبل از ماه نوامبر انتخابات است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت مصاحبه روز شنبه که او از دور دیگری از مستقیم اقتصادی و پرداخت مشابه به $1,200 چک های صادر شده برای اکثر افراد در اوایل این سال است.

“آره ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک خبرنگار برای Scripps ایستگاه های تلویزیونی. “ما انجام خواهد شد یکی دیگر از بسته محرک. آن را بسیار خوب است. آن خواهید بود بسیار بخشنده است.”

در روز سه شنبه نه خزانه داری وزیر استیون Mnuchin — سرب کاخ سفید مذاکره در این بسته برای اولین بار — و نه مغلوب ساختن پیشی جستن ایران با متحدان مسابقه برای حمایت از این ایده است.

“همانطور که ما قبلا هم گفته ایم ما در حال صحبت کردن در مورد یک دسته از ایده های مختلف که ما ممکن است نیاز به انجام در یکی دیگر از لایحه” Mnuchin گفت: پس از جلسه ناهار با جمهوری خواهان مجلس سنا که در آن موضوع دریافت کمی بحث است. “ما قصد داریم به ما زمان و مطمئن شوید که ما در حال متفکر. هر آنچه که ما انجام آن خواهد شد بسیار بیشتر هدف خیلی بیشتر متمرکز بر شغل است.”

کنگره با تصویب دور اول چک تقریبا به اتفاق آرا در ماه مارس به عنوان بخشی از یک coronavirus پاسخ لایحه در هزینه حدود 300 میلیارد دلار است. هر دو طرف گفت: کمک ضروری بود به عنوان coronavirus مستندات آورده اقتصاد به نزدیکی متوقف. نرخ بیکاری همچنان بالا است و در حدود 15% در سراسر کشور هر چند خرده فروش بازگشت.

آمریکا به طور کامل پردازنده با دور دیگری, داشتن شامل پرداخت های مستقیم در بیش از 3 تریلیون دلار اندازه گیری است که آنها تحت فشار قرار دادند از طریق خانه در ماه مه. اما نمایش در ایران بیشتر مخلوط با وجود تهمت را پشتیبانی می کند.

“او همیشه می خواستم دور دوم محرک چک و احتمالا دلیل خوب” گفت: سناتور. کن کرامر R-N. D., که بیشتر با تایید این ایده. “آنچه ما انجام بعدی در علاوه بر این به چیزی شبیه به آن باید بسیار هدفمند بسیار خاص به راه اندازی مجدد واقعا مجدد اقتصاد است. … من فکر می کنم مستقیم سهم اقساط به افراد می تواند خوب خوب محرک.”

منتقدان مستقیم محرک پرداخت می گویند آنها نمی هدفمند اما آنها غیر قابل انکار سیاسی تجدید نظر به خصوص با انتخابات کمتر از پنج ماه به دور است.

بالای جمهوری خواه مجلس سنا میچ مک کانل R-Ky., روشن ساخته است که او نمیخواهد مذاکرات با حزب دموکرات و پلوسی در یکی دیگر از COVID-19 پاسخ لایحه برای شروع تا ماه آینده.

مذاکرات در این قانون نیز به احتمال زیاد به مرکز ارائه دور دیگری از کمک به دولت ها و دولت های محلی و گسترش مزایای بیکاری — هر چند نه به 600 $در هر هفته مکمل تصویب رسید در ماه مارس است.

“من ترجیح می خواهد به گسترش بیمه بیکاری اما برای انجام این کار در بیشتر محدود راه و یک هدف بیشتر راه” گفت: سناتور. میت رامنی جمهوریخواه یوتا که او نیز می خواهد تنظیم به حقوق و دستمزد یارانه ها برای کسب و کار و کمک به دولت ها و دولت های محلی به دنبال کمک خود را با بالونی کسری بودجه.

اکثر جمهوری خواهان می دانند که مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار معنی این احتمال وجود دارد کاری که با سهولت است که دور دیگری از پرداخت های مستقیم آن را به آینده لایحه با وجود رزرو خود را. سناتور. Roy Blunt, R-Mo. با تخفیف یک خبرنگار را پیشنهاد دارد که “بسیار قوی تردید” توسط جمهوری خواهان نسبت به دیگر مجموعه ای از محرک چک.

“من فکر نمی کنم آن را به نقطه که شما می توانید می گویند که” بی پرده گفت.

چند اوباما با این حال گفت: آنها می خواهند به سفت واجد شرایط بودن برای محرک پرداخت به سعی کنید به کنترل هزینه ها.

“اما ما باید هدفمند خیاطی از هر نوع محرک اقدامات اگر ما واقعا می خواهید برای دریافت آن به افرادی که در حال صدمه زدن به ترین” گفت: سناتور. تهم Tillis R-N. C.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>