FirstLight اعلام کرد گسترش شبکه فیبر در پنسیلوانیا

آلبانی, n. y., ژوئن 24, 2020 /PRNewswire/ — پیشرو در ارائه دهنده فیبر نوری اطلاعات, اینترنت, مرکز داده ها, ابر و صدا خدمات به شرکت و حامل مشتریان در سراسر, شمال امروز اعلام کرد که آن را در حال گسترش است شبکه فیبر نوری بیشتر به ایالت پنسیلوانیا است. این پروژه می افزاید: بیش از 1000 مایل از مسیر فیبر در شرق پنسیلوانیا با پوشش در آلن تاون Harrisburg, Lancaster, Scranton خواندن و Wilkes-Barre. گسترش در پاسخ مستقیم به بازار و تقاضای مشتری برای FirstLight را با کیفیت بالا و فیبر مبتنی بر راه حل ها و ارائه خواهد شد کسب و کار در این مسیرهای جدید دسترسی به FirstLight جامع مجموعه ای از خدمات است. این پروژه که توسط رهبری FirstLight را به تازگی به دست آورد تیم در رابطه با یک پنسیلوانیا مستقر در خارج گیاه توزیع کننده Comstar Supply, Inc., و افزایش FirstLight موجود فیبر دارایی در دولت است.

منحصرا متعلق به و توسط FirstLight این طراحی شده است به صورت فوق العاده بالا در دسترس برای پشتیبانی از امروز به شدت متصل محیط کسب و کار. حمایت با کیفیت بالا و خدمات محلی و پشتیبانی FirstLight به شبکه فیبر را فراهم می کند مشتریان در سراسر شمال شرقی و در حال حاضر در اواسط اقیانوس اطلس با خدمات از جمله دسترسی به اینترنت و اترنت طول موج فیبر تاریک ابر و مرکز داده ها اتصال ابر رایانه راه حل های ارتباطات یکپارچه و سیسکو مبتنی بر همکاری و راه حل های شبکه.

“در FirstLight ما غرور خودمان را در ارائه ما در حال رشد پایه مشتری با عملکرد بالا و قابل اعتماد مبتنی بر فيبر خدمات تحویل بیش از ما زمان تاخیر کم فیبر نوری شبکه” اظهار داشت: رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت FirstLight. “ما گسترش به شرق پنسیلوانیا طراحی شده است که نه تنها حمایت های بی سیم حامل رول از 5G اما نیز ارائه خواهد شد سازمان ها در صنایع از جمله آموزش و پرورش, بهداشت و درمان, مالی, دولت, تولید و بیشتر با دسترسی به برتر راه حل های اتصال است که آنها نیاز به موفقیت در دنیای دیجیتال امروز.”

“FirstLight درحالی است که اعتماد ارائه دهنده طول شرقی بنابراین ما توسعه را به پنسیلوانیا بود یک تکامل طبیعی از کسب و کار ما اظهار داشت:” رئیس توسعه افسر در FirstLight. “ما نگاه به جلو به ارائه حمل و شرکت در پنسیلوانیا با کیفیت برتر و قابلیت اطمینان و عملکرد که FirstLight است که به خوبی شناخته شده است.”

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید .

در مورد FirstLight فیبر

FirstLight مستقر در آلبانی نیویورک فراهم می کند فیبر نوری اطلاعات, اینترنت, مرکز داده ها, ابر و صدا خدمات به شرکت و حامل مشتریان در سراسر شمال شرقی اتصال بیش از 9000 مکان در سرویس با بیش از 30 ، 000 مکان های قابل استفاده توسط ما بیش از 20 ، 000-مسیر مایل شبکه. FirstLight ارائه می دهد قوی مجموعه ای از پیشرفته ارتباطات از راه دور محصولات شامل مجموعه جامع پهنای باند بالا راه حل های اتصال از جمله Ethernet, طول موج و فیبر تاریک خدمات و همچنین اختصاص داده شده دسترسی به اینترنت راه حل های مرکز داده ابر و خدمات صوتی. FirstLight را به مشتریان شامل ملی تلفن همراه و ارائه دهندگان خدمات wireline حامل و بسیاری از شرکت های پیشرو پوشا با تکنولوژی بالا تولید و پژوهشی بیمارستان و بهداشت و درمان بانکی و مالی تحصیل در کالج ها و دانشگاه ها و دولت های محلی و ایالتی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد FirstLight مراجعه کنید و یا به دنبال شرکت در .

رسانه های تماس: Maura Mahoney

مشاهده محتوای اصلی دانلود چند رسانه ای:

منبع FirstLight

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>