اتحادیه اروپا را متهم چین از گسترش COVID-19 دروغ

کمیسیون اروپا اخیرا با انتقاد چین و روسیه برای اجرای COVID-19 دروغ مبارزات در اتحادیه اروپا و جهان است. در حالی که روسیه متهم شده است چندین بار انجام چنین عملیات این اولین بار است که چین بوده است علنا متهم به عنوان یک دروغ اپراتور توسط اتحادیه اروپا.

کمپین دروغ

در یک گزارش منتشر شده توسط اتحادیه اروپا لازم به ذکر است که هر دو کشور چین و روسیه در حال گسترش نادرست COVID-19 اطلاعات در تلاش خود را برای بهبود تصویر بین المللی و همچنین تضعیف دموکراتیک بحث در مورد شیوع ویروسی. ورا Jourova کمیسیون اروپا معاون رئیس جمهور با اشاره به این که این دروغ مبارزات در نهایت تاثیر منفی بر سلامت شهروندان اتحادیه اروپا. به این ترتیب او معتقد است که این امر می تواند خیلی خطرناک نیست و به عمل در برابر چنین مبارزات.

“من معتقدم که اگر ما شواهد ما باید خجالتی و دور از نامگذاری و شرمندگی… چه ما همچنین شاهد یک افزایش در روایات تضعیف دموکراسی ما و در ما اثر پاسخ به بحران به عنوان مثال این ادعا وجود دارد راز ایالات متحده زیستی آزمایشگاه در جمهوری های شوروی سابق شده است و گسترش هر دو طرفدار کرملین رسانه ها و همچنین چینی مقامات و رسانه های دولتی… من به شدت بر این باورند که یک geopolitically قوی اتحادیه اروپا تنها می تواند تحقق اگر ما قاطعانه” ورا گفت: به عنوان گزارش شده توسط نگهبان.

او پرسید: سیستم عامل آنلاین مانند Google, Twitter و Facebook به ارائه گزارش ماهانه در مورد چگونه آنها در حال مبارزه با این دروغ مبارزات. با توجه به مستند اقدامات اجرا شده توسط اتحادیه اروپا, بسیاری از مردم در حال محدود به خانه های خود. به این ترتیب, آنها صرف زمان بیشتری را در اینترنت و در نتیجه تبدیل شدن بیشتر در معرض اطلاعات جعلی. اتحادیه اروپا بیانیه قوی در برابر چین نابکار آنلاین کمپین دروغ است گریه به دور از رفتار خود در ماه مارس زمانی که این سازمان ظاهرا ویرایش یک CCP coronavirus گزارش به تصویر بکشد چین در نور مطلوب تر. بسیاری از مقامات اتحادیه اروپا تا به حال ابراز نارضایتی با این حرکت که اعتقاد بر این است که مجبور سازمان را به یک موضع قوی تر در برابر رژیم چین.

Since people are using social media more, there is a higher chance of them being brainwashed with propaganda. (Image: pixabay / CC0 1.0)

پس مردم با استفاده از رسانه های اجتماعی بیشتر وجود دارد یک شانس بالاتری از آنها را شستشوی مغزی توسط تبلیغات. (تصویر: pixabay / CC0 1.0)

جوزپ Borrell با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا معتقد است که اتحادیه اروپا باید با اختصاص منابع بیشتر به آن نیروی کار که debunks گمراه کننده داستان آنلاین. جریان عملیات نیروی کار تا حد زیادی تمرکز بر اطلاعات غلط از روسیه است. Borrell همچنین می خواهد نیروی کار نه تنها به مقابله با اطلاعات جعلی اما به همچنین افزایش تاثیر مثبت داستان است. او هشدار داد که اتحادیه اروپا باید اتخاذ یک قوی تر موضع در چین از رژیم کمونیستی نیست سهم به ارزش های دموکراتیک از اروپا است. اتحادیه اروپا دارای طبقه بندی چین به عنوان یک “سیستماتیک رقیب” چیزی است که زحمت پکن چندین بار.

اتحادیه اروپا COVID-19 وضعیت

در اتحادیه اروپا کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا و آلمان و فرانسه ادامه به آسیب دیده ترین کشورها در منطقه با بیش از 870,000 افراد آلوده. بانک مرکزی اروپا تصمیم به خرید میلیاردها دلار اضافی اوراق قرضه برای جبران اثرات منفی اقتصادی CCP coronavirus بیماری همه گیر. کشورهای در حال برنامه ریزی بر لغو محدودیت در سفر. فرانسه و آلمان بازگشایی مرزهای خود را پس از سه ماه از بسته شدن. اما دولت باید تصریح کرد که سفر باید انجام شود اگر کاملا ضروری است.

Travel restrictions are being relaxed in the EU. (Image: via Demeester wikimedia CC BY-SA 3.0)

محدودیت های مسافرتی در حال آرام بودن در اتحادیه اروپا. (تصویر: از طریق Demeester ویکیمدیا CC BY-SA 3.0)

در همین حال فرانسه و آلمان و هلند و ایتالیا امضا توافق نامه با شرکت داروسازی AstraZeneca برای تامین 300 میلیون دوز از یک پتانسیل CCP coronavirus واکسن. این واکسن در حال حاضر در فاز آزمایشی است و انتظار می رود به آماده برای استفاده در پایان این سال است. پس از آن در دسترس است واکسن توزیع خواهد شد به کشورها با توجه به جمعیت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

اثرات اجتماعی فاصله در کودکان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>