دموکرات Wegman روبرو خواهد شد Meuser در 9 کنگره منطقه


 Wegman

Wegman

WILKES-BARRE — Berks County دندانپزشک و کشاورز Dr. Gary Wegman موفق به کسب نامزدی حزب دموکرات در 9 کنگره منطقه و او در حال حاضر خواهد شد به چالش فعلی جمهوری خواه در کنگره ایالات متحده دانیل Meuser در ماه نوامبر.

با توجه به نتایج ذکر شده در پنسیلوانیا وزارت امور خارجه وب سایت Wegman دریافت 27,451 آرا به دقت شکست رقیب سوزان سریع که بالغ بر 26,385 رای.

Meuser R-دالاس به دنبال دوره دوم خود در کنگره است. او unopposed در اولیه و دریافت 77,350 رای.

Wegman یک Berks County دندانپزشک و نسل 5 کشاورز مادام العمر است ساکن Berks County است. او گفت که او در حال اجرا است برای کنگره زیرا او “معتقد است که ما نمی توانیم از این سیاست ها به طور معمول’ که منجر به بن بست و ایده های بد در واشنگتن/

“ایده هایی که نادیده گرفته اند و در سمت چپ در پشت مردم در منطقه ما در حالی که سیاستمداران و منافع خاص را رونق” Wegman گفت.

به عنوان 36 سال پزشکی حرفه ای و صاحب کسب و کار کوچک Wegman برجسته افزایش هزینه داروهای تجویزی و بیمه بهداشت و درمان و همچنین نیاز به سرمایه گذاری های زیربنایی و پشتیبانی منطقه 9 جوامع کشاورزی.

وقتی پرسیده شد که به نظر Wegman گفت که او “خوار و افتخار” در حمایت از او در انتخابات.

“مردم از منطقه 9 به دنبال راه حل های واقعی به مسائل واقعی است که آنها — و نه سیاست بیشتر از بخش” Wegman گفت. “من به دنبال به جلو به کار با ما کل جامعه را به دستمزد زندگی می کنند شغل و بهداشت و درمان مقرون به صرفه برای سخت کار آمریکایی ها است.”

9 کنگره منطقه

پنسیلوانیا 9th کنگره منطقه شامل تمام کربن شهرستان Columbia County, Lebanon County, Montour شهرستان و شهرستان Schuylkill County, و همچنین به عنوان قطعات Berks County, Luzerne County, و, Northumberland County است.

رسیدن به لایحه O’Boyle در 570-991-6118 و یا در توییتر @TLBillOBoyle.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>