ستون: نسکار تظاهرات در اطراف والاس در لحظه تند و تلخ

توسط جینا سرخ کن

هیچ گریزی از آن: نسکار سفید-تحت سلطه ورزشی با عمدتا سفید پایه فن و دیرینه شهرت به عنوان دور از فراگیر. تکامل آن مانند آن است که, شده است, توقف و بی دست و پا. یک گام به جلو به ظاهر یک نیم قدم به عقب.

سهام خودرو سری به گوش بابا والاس — به دور از اول بپرسید — و ممنوع مؤتلفه پرچم از حوادث آن در اوایل این ماه. در برخی از ورزش ها که ممکن است به اندازه کافی.

نه در نسکار; هر کس که برخی از طرفداران خواهد آن را نادیده بگیرد و مجبور کردن کسی به نحوی اعمال ممنوعیت.

هیچ کس نمیفهمد چه آمد و بعد که شد این: نسکار برگزار شد یک مسابقه در روز دوشنبه در حالی که ماموران فدرال بودند سنگ پرتاب دور در تلاش برای پیدا کردن که در سمت چپ طناب دار در والاس گاراژ غرفه در آلاباما آلاباما Superspeedway در نهایت تعیین آن را به حال شده است وجود دارد برای ماه می باشد.

آن می توانست پایین ترین نقطه در نسکار 72 سال سابقه.

به جای رانندگان مبارزه برای محافظت از خود و تصویر خود را و دوستان خود را. در یکی از تنها سیاه راننده در سطح بالای مسابقه ماشین سهام.

رانندگان این کار را انجام نمی اغلب. می توان آنها را دوستانه و یا حتی بهترین دوستان شما با هر یک از دیگر, اما دشمنی و رقابت واقعی هستند. این یک انفرادی ورزش است. آخرین نمونه چنین همبستگی آمد 22 سال پیش زمانی که در اواخر دیل Earnhardt در نهایت برنده خود را تنها دیتونا 500 و خدمه صف جاده گودال به بالا-پنج او را به عنوان او به رهبری به پیروزی لین.

این بود که به مراتب وضعیت های مختلف به عنوان هر یک از 40 تیم در شبکه به انتظارنشسته بودند تا به دفاع از والاس و سری خود را در تلاش برای نشان دادن آنها نیست و نمی خواهد تحمل نژادپرستی.

لحظه ای تکامل یافته در چت در رانندگان’ گروه متن که هفت بار قهرمان Jimmie Johnson گفت که او برنامه ریزی شده برای ایستادن در کنار والاس در طول سرود ملی. دیگران گفتند که می خواهم تاریخ و سپس کوین Hoffman پیشنهاد آنها همه فشار والاس ماشین به جلوی شبکه. خدمه گرفتار باد از طرح و می خواستم به شرکت.

جانسون مطمئن نیستید که چگونه لحظه ای را توسعه و یا چگونه بسیاری از برنامه ریزی برای شرکت. اما زمانی که او پشت سر او دوشنبه, تمام 39 از والاس رقبا و اعضای تیم خود را به حال پیوست صفوف.

“وقتی که من از خواب بیدار شدم (دوشنبه) خواندن اخبار … من خون جوش بود. من نمی توانستم باور است که که تا به حال اتفاق افتاده است” جانسون گفت. “به عنوان حرکت ساخته شده است و آگاهی از این بیانیه گاراژ بود رفتن به چگونه بسیاری از مردم رسیده چگونه بسیاری از مردم می خواست به درگیر آن منتقل فقط به افتخار بزرگ برای ورزش ما است.”

همان چت گروهی منجر به . و بسیاری متوجه شده است که فدرال اکسپرس جایگزین آن آرم در دنی Hamlin ماشین به جای نور افکن ملی حقوق مدنی موزه – فقط 18 بار در 519 مسابقات شرکت واگذار تجاری خود بر روی ماشین.

“ورزش در حال تغییر است” خندان والاس اعلام روز پس از مسابقه که در آن او به پایان رسید و 14 پس از یک قوی نشان دادن قبل از فشرده در برابر حصار.

نسکار گفت: آن را ادامه خواهد داد به بررسی چگونگی طناب دار شده بود در گاراژ غرفه پس حداقل در ماه اکتبر گذشته اشاره کرد این تنها غرفه در گاراژ با پایین کشیدن طناب بر روی درب از مد افتاده به طناب دار. اما استیو فلپس سری جمهور گفت: تحریم بدن را راه اندازی تحقیقات راه همان است و حتی در حال حاضر دانستن آن را یک جنایت نفرت.

او همچنین گفت که او نقل مکان کرد و با نمایش پشتیبانی از والاس خواستار آن را “یکی از مهم ترین روز” برای نسکار.

“هر کس می خواست برای نشان دادن حمایت خود را برای یک عضو خانواده نسکار. ما یک خانواده بزرگ است. ما یک جامعه بزرگ. و هر کس باور است که کسی بود که حمله به یک عضو از خانواده ما” فلپس گفت. “معلوم شد که این چنین نیست اما در آن زمان است که چیزی است که صنعت ما فکر بنابراین رانندگان خدمه مقامات ما همه پشتیبانی بابا والاس و 43 تیم بود که بسیار قدرتمند تصویر نه تنها در تاریخ ورزشی ما اما من فکر می کنم در تمام رشته های ورزشی.”

26-در سال والاس باقی مانده نادر برای نسکار که رسما راه اندازی یک تنوع برنامه در سال 2004. این کمک والاس آن را به جام سری و همچنین دنیل سوارز که در مکزیک و Kyle Larson که ژاپنی است. اما ارتقاء رای از این برنامه به نسکار بالا سری کم است. Aric Almirola که کوبایی تبار آغاز شده و با تنوع برنامه زد در آن زمان توسط Joe Gibbs Racing.

ریکی Stenhouse جونیور, یک, می سی سی پی مادری که برای تقریبا تمام زندگی خود را پوشیده است این پرچم در firesuit گفت: او آن را حذف چند هفته پیش به دلیل آن را شامل مؤتلفه پرچم.

“من همیشه افتخار می کنم که از می سی سی پی. من همیشه پشتیبانی و یا عینک پرچم بر روی کمربند. من واقعا هرگز فکر آن را توهین به کسی” Stenhouse گفت. “بدیهی است که با همه چیز است که رفتن در در این کشور با شورشیان پرچم یادگیری واقعا چگونه آن نیاید بنابراین بسیاری از مردم من قصد ندارم برای انجام این کار است. ما می خواستیم به دست گرفتن ابتکار عمل را که قبل از ما احساس می کردم که کسی می خواست به ما.”

وجود دارد به احتمال زیاد بیشتر چالش های پیش رو.

اخبار در مورد طناب دار تسکین بود و بنابراین نمی تواند هدف قرار داده اند والاس. اما پرچم ممنوعیت باقی می ماند یک مسئله موجب ناراحتی و هیچ کس انتظار دارد که نژاد پرستی به نابودی یک شبه.

در حال حاضر رانندگان خواهد شد سعی کنید به ماندن در جرم. آنها می گویند که آنها مصمم به ایستادن با والاس و نشان می دهد این نسل این است که گریه به دور از هر گونه نژادپرستانه خوب ‘ol پسران در نسکار گذشته است.

رایان Blaney یکی از والاس نزدیکترین دوستان از دوران کودکی برنده در آلاباما پس از یک شب بی خوابی در برترین. والاس به او آمده و به او گفت در مورد طناب دار و Blaney “احساس مخلوط از خشم و غم و اندوه برای او اشتباه چگونه کسی می تواند چیزی شبیه به این.”

“شما نمی توانید اجازه دهید برخی از ادم سفیه و احمق در تلاش برای تهدید کسی شما نمی توانید اجازه دهید که شما را تحت تاثیر قرار,” Blaney گفت. “اگر شما اجازه دهید آن را واقعا خوردن دور در شما است که فرد برنده آن مردم برنده شوید. من نمی خواهم آن را به یاد یک روز وحشتناک و یا یک روز بد در نسکار. من می خواهم آن را به یاد می شود به عنوان یک حادثه وجود دارد و همه ما غلبه آن را با هم نشان داد که ما قصد آن را ندارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>