آسیا امروز: پکن شیوع به نظر می رسد به توان بصورتی پایدار و محکم پایانی

پکن (AP) — ویروس جدید موارد کاهش یافته است روز شنبه در چین و در پایتخت پکن که در آن تقریبا دو هفته سنبله به نظر می رسد به شدت افول.

در مجموع 12 مورد گزارش شده از این کشور را از 22 روز قبل. پکن گزارش هفت مورد از 13 در حالی که دو نفر دیگر از موارد گزارش شده در کشور همسایه هبی استان و سه مورد ذکر شده به عنوان داشتن آورده شده از خارج از کشور توسط مسافران چینی.

جدید مرگ و میر گزارش شده و 359 باقی مانده در درمان COVID-19 با یکی دیگر از 118 در نظارت و انزوا برای آزمایش مثبت برای این ویروس در حالی که هیچ نشانه و یا موارد مشکوک.

چین گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر از میان 83,430 موارد COVID-19 پس از این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

پکن در ماه ژوئن شیوع دیدم بیش از 200 مورد بیشتر مربوط به این شهر بزرگترین بازار عمده فروشی و منجر به برخی از مستندات و لغو کلاس. پس از 3 میلیون آزمایش نمونه های گرفته شده از 2.43 میلیون نفر در شهر ارشد بهداشت شهری گفت: در روز سه شنبه. در مجموع 249 نفر آلوده شده اند در پکن پس از ژوئن 11.

این شهر در حال حاضر می تواند انجام بیش از 300,000 نوکلئیک اسید تست در هر روز در مقایسه با 40,000 در ماه مارس گفت: هوآ ژانگ معاون مدیر پکن کمیسیون بهداشت.

گروههای در معرض خطر در بازار دخیل در شیوع و همچنین جوامع اطراف آن ساخته شد یک آزمایش اولویت همراه با کارگران در رستوران ها و سوپر مارکت ها و مواد غذایی و تحویل کارگران و پاکت پیک.

“این بسیار مهم است برای تشخیص زود هنگام عفونت به موقع جداسازی و درمان سریع قطع كردن و موثر در مهار این بیماری همه گیر” ژانگ گفت.

دولت Xicheng پکن آرامش بخش است برخی از اقدامات است که سخت تر در طول شیوع بیماری از جمله لغو مستند هفت مسکونی ترکیبات نزدیکی Tiantao Honglian بازار در منطقه بود که اعمال شده برای جلوگیری از هر گونه جدید عبور عفونت ها.

در تحولات دیگر در سراسر منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— هند شمارش بیشتر رکورد روزانه موارد گزارش شده و COVID-19 مرگ و میر. این 15,968 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته در زمان ملی در مجموع به 456,183. وزارت بهداشت در روز چهارشنبه نیز گزارش داد 465 بیشتر مرگ و میر تلفات رانندگی تا 14,476. وزارت گفت: میزان بازیابی شد و در ادامه به بهبود در 56.38%. تعداد واقعی مانند جاهای دیگر در جهان در حال فکر به مراتب بالاتر با توجه به تعدادی از دلایل از جمله محدود تست. دهلی نو و بمبئی ادامه به سخت ترین ضربه ، دهلی نو در حال ظهور است علت نگرانی برای دولت فدرال و انتقاد خود را برای تماس با فقیر ردیابی و عدم به اندازه کافی تخت بیمارستان.

— توکیو متروپولیتن دولت گزارش 55 موارد جدید یکشنبه, بیشترین تعداد از اوایل ممکن است اما مقامات می گویند برخی از آنها برداشت احتیاطی آزمون و پرش نمی کند بلافاصله به معنای بازگشت به کسب و کار محدودیت. ژاپن در اوایل مجاز آزمون تنها برای کسانی که با علائم و یا تماس نزدیک با بیماران. تست های پیشگیرانه اهداف عمدتا برای سرگرمی شب موسسات شروع در اوایل این ماه به عنوان کسب و کار آغاز شده و از سرگیری در مراحل. پس از آن تعداد روزانه گزارش موارد رو به افزایش بوده است تا حدودی. مقامات و کارشناسان می گویند تهاجمی تست برای پیدا کردن و جداسازی بیماران به سرعت توسط کلید به از سرگیری اجتماعی و فعالیت های اقتصادی است. ژاپن در کسب و کار بسته شدن درخواست شد به طور کامل برداشته و مردم شده اند مجاز به سفر در سراسر کشور که از جمعه گذشته است. ژاپن 18,024 موارد و 963 مرگ و میر ناشی از شنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

— استرالیا ثبت کرده است اول آن مرگ از COVID-19 در یک ماه افزایش ملی و میر از این کروناویروس جدید به 103. مقامات در ویکتوریا دولت گفت: یک مرد در 80s, درگذشت یک شبه لغو دولت در مجموع به 20. دولت ثبت دو رقمی افزایش موارد برای هشتمین روز متوالی با 20 مورد جدید تایید شده در روز چهارشنبه. شده اند وجود دارد بیش از 7,500 عفونت در استرالیا. ویکتوریا ارشد بهداشت افسر برت ساتون می گوید: 241 موارد در کشور شناسایی شده اند به عنوان جامعه انتقال افزایش هشت, از شنبه.

— کره جنوبی گزارش کرده است 51 موارد اضافی از coronavirus طی 24 ساعت ادامه یک روند رو به بالا در عفونت های جدید. ارقام منتشر شده روز شنبه با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در زمان این کشور در مجموع به 12,535 با 281 مرگ و میر. آن می گوید: 10,930 مردم را بهبود در حالی که 1,324 مردم باقی می ماند در درمان برای COVID-19 بیماری است. کره جنوبی شده است گزارش حدود 40-50 موارد هر روز بیش از دو هفته گذشته در بحبوحه افزایش فعالیت عمومی و کاسته نگرش اجتماعی فاصله. نیز وجود دارد یک چشم انداز مثبت در وارداتی موارد است. این KCDC می گوید: 20 از 51 به تازگی موارد گزارش شده آمد از خارج از کشور در حالی که 31 نفر آلوده شدند به صورت محلی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>