70 سال پس از جنگ کره و دشمنی و ترس هنوز معطل

توسط کیم تانگ-داداش و داداش-JIN KIM

سئول کره جنوبی (AP) — در هر دو طرف از جهان ترین مسلح از مرز پنج شنبه, جدی مراسم به مناسبت سالگرد 70 از وقوع یک جنگ که کشته و مجروح و میلیون ها نفر سمت چپ بخش های بزرگی از شبه جزیره کره در آوار و از لحاظ فنی همچنان ادامه دارد.

سالگرد این ممکن است به خصوص تلخ برای دولت کره جنوبی ماه Jae-in که می خواهم امیدوار است که یک چرخش بی سابقه ای از تعامل و دیپلماسی بین رقبا بیش از دو سال گذشته می تواند تغییر اساسی در روابط خود را. در میان تمدید کرد تهدید خشونت از پیونگ یانگ ماه بلند پروازانه تعامل برنامه های در حال محو شدن سریع.

کره شمالی نشان داده است سیگنال های مختلط در روزهای اخیر. در یک جا نمادین خشم آن را منفجر خالی دفتر ارتباطی با جنوب در هفته گذشته. اما این هفته به نظر می رسد برای تغییر سرعت توسط تعلیق ادعا قصد دارد به نامشخص اقدام تلافی جویانه در مقابل کره جنوبی.

هر چه از شمال به نیت امیدوار کننده سراسیمگی از دیپلماسی که دیدم رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد دیدار چندین بار با ایالات متحده و کره جنوبی رهبران در یک ریسک بالا بازی برای حل و فصل خلع سلاح-برای-کمک های معامله شده است به جای احیای ایدئولوژیک جنگ.

سئول در حال حاضر از جان گذشته برای جلوگیری از روابط فزاینده به بحران بلکه به نظر می رسد در کوتاه مدت ایده های در مورد چگونه به انجام این کار.

کره شمالی طی هفته گذشته تهدید کرده است که به رها کردن یک توافق نظامی با هدف کاهش تنش و محکوم جنوب بیش از عدم پیشرفت در همکاری های دو جانبه و برای عدم توقف فعالان از شناور های ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز.

شمال اخیر مراحل را دنبال ماه از سرخوردگی بیش از سئول تمایل به نادیده گرفتن ایالات متحده آمریکا بیش از برنامه سلاحهای هستهای خود و رزومه بین کره ای و اقتصادی پروژه ها.

ماه به پیشنهاد مشترک anti-virus تلاش در برابر COVID-19 و ارائه شده برای ارسال کمک های انسان دوستانه اما این بعید است که برای برآوردن کیم به عنوان او در تلاش برای نگه داشتن شناور اقتصاد فلج با تحریم و یک بیماری همه گیر است که مانع از مبادلات با چین شمالی را متحد اصلی اقتصادی و تاسیسات.

شمال ممکن است بخواهید یک کره جنوبی تعهد به از سرگیری عملیات در توقیف به طور مشترک اجرا کارخانه پارک در کره شمالی شهرستان مرزی کائسونگ که بود که در آن رابط اداری واقع شده و یا به راه اندازی مجدد کره جنوبی تور شمال الماس کوه رفت و آمد مکرر. اما سئول نمی توانم چنین گام های تند و بدون تحریم های بین المللی رژیم در برابر شمال و صدمه زدن به کره جنوبی برای اتحاد با واشنگتن که گیر کرده به یک خط.

“کره جنوبی ندارد بسیاری از گزینه های” گفت: نم آواز-wook یک استاد در کره جنوبی دانشگاه که قبلا به رهبری یک مخزن فکر می کنم وابسته به سئول اصلی سازمان جاسوسی.

“ما همان مردم کره بلکه (جنگ) دشمنان است. دستیابی به آشتی و همکاری بین کره است که به آسانی به عنوان شما ممکن است فکر می کنم.”

ماه پسر کره شمالی جنگ پناهندگان که موعظه است که جنوب باید منجر به تلاش های بین المللی برای مقابله با شمال شده بود و اعتبار با هماهنگی یک فشار دیپلماتیک برای حل و فصل بحران هسته ای است. خود را نمایندگان رفت بین پیونگ یانگ و واشنگتن برای کمک به راه اندازی اولین نشست بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سنگاپور در ماه ژوئن سال 2018 است.

اما او مواجه شده است و انتقاد بیش از حد خوش بینانه برداشتی غلط پیونگ یانگ را به سیگنال. سئول زد به اعتبار مشکلات پس از آن مشخص شد در طول مذاکرات که کیم به هیچ وجه قصد به راحتی برخورد دور مذاکرات او به احتمال زیاد می بیند به عنوان قویترین تضمین بقا.

در حالی که ماه اصرار داشت که پیشرفت در بین کره ای روابط می تواند کمک به ایجاد پیشرفت های هسته ای بین پیونگ یانگ و واشنگتن شمال به نظر نمی رسد برای دیدن مقدار ارزش در سئول اگر جنوب نتواند به فشار امتیازات از واشنگتن در پیونگ یانگ طرف.

آن باقی مانده است دیده شود که آیا کیم تصمیم این هفته به عقب ادعا تصمیم نامشخص اقدام نظامی بر شمال طرح به رزومه تبلیغات جنگ.

اگر کیم کند انتخاب کردن برای اقدام نظامی ممکن است از سرگیری تمرینات نظامی و یا سفارش به عروق عمدا عبور از اختلاف غرب مرز دریایی بین کره که شاهد درگیری خونین در گذشته است. اما هر گونه اقدام است که به احتمال زیاد در اندازه گیری یک راه برای جلوگیری از یک مقیاس کامل تلافی آمریکا و کره جنوبی جهان ،

محکوم سئول بیش از کره شمالی پناهندگان در جنوب شناور ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز شمال گفت: در آن چاپ شده 12 میلیون نفر از آن خود تبلیغ جزوات به کاهش بیش جنوب در آن چه خواهد بود بزرگترین ضد سئول پخش اعلامیه کمپین.

شمال دارای سابقه افزایش تحریکات قبل از کشیدن دور از آستانه و ارائه دیپلماسی با هدف استخراج امتیاز از جنوب.

یک تحریک آمیز اجرا های هسته ای و موشکی آزمون در سال 2017 دیدم کیم و تهمت ارز خام توهین و تهدید هسته ای را ندارد.

تنش ها کاسته پس از کیم با استفاده از بازی های المپیک زمستانی 2018 در کره جنوبی برای آغاز دیپلماسی با ماه و مغلوب ساختن پیشی جستن.

کره ای رهبران ملاقات سه بار در آن سال و مبهم صادر شده تعهدات هسته ای-رایگان شبه جزیره کره بدون شرح وقتی که و چگونه آن را رخ می دهد. آنها همچنین قول داد برای راه اندازی مجدد کره جنوبی تورهای به الماس کوه و عملیات در Kaesong کارخانه پارک که ممکن است امیدوار است که تحریم ها پایان خواهد بود.

این پروژه باقی می ماند کنار گذاشتهشدن در میان متوقف مذاکرات بین واشنگتن و پیونگ یانگ آغاز شد که به داخل منفجر شدن پس از دوم Kim-مغلوب ساختن پیشی جستن نشست سال گذشته در ویتنام که در آن آمریکایی ها را رد کرد کره شمالی خواسته برای عمده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از آن قابلیت های هسته ای.

این امر نیاز به امتیازات عمده برای ماه دولت برای نجات آن دیپلماسی با شمال گفت: هنگ حداقل یک تحلیلگر در سئول کره جنوبی موسسه برای وحدت ملی. تعلیق کره جنوبی تابستان تمرینات نظامی با ایالات متحده و از نظر قانونی مجازات ضد پیونگ یانگ فعالان برای پخش اعلامیه که باعث آزادی بیان بحث در جنوب را به سختی دریافت شمال علاقه مند است.

دیگران سوال که آیا اخیر دیپلماسی است که ارزش صرفه جویی در میان محو denuclearization چشم انداز.

“کره جنوبی نیاز به سرعت تغییر تمرکز خود را از در حال توسعه بین کره ای روابط به مدیریت اینتر-کره ای جنگ گفت:” چئونگ سئونگ-چانگ یک تحلیلگر در کره جنوبی Sejong موسسه. “اگر کره شمالی به طول می کشد یک نوسان (در جنوب) ما نیز باید sternly پاسخ به آنها را متوجه آنها رنج می برند بیش از حد زمانی که بین کره ای روابط خصمانه به نوبه خود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>