ریتم آفریقا: قبیله ای رقص

در قاره آفریقا اعتقاد بر این است که همه چیز دارای ریتم است. نوزاد در رحم مادر است احساس ریتم آن را مرحله به عنوان او راه می رود. زن زنی ذرت به فرنی برای خانواده است که مانند یک ضربان قلب. صدا از صدای بالا آمدن تا با هم در ستایش از اجداد شرح زیر مقدس الگوی آن چیزی است که جوامع با یکدیگر است. کار زمین نیز ریتمیک. این است فرهنگ آفریقایی و آن سرزندگی بیان شده است از طریق رقص و موسیقی است. با بارهای از افسانه هاو روایات قومی قبیله ای و فرهنگ وجود ندارد هر چیزی که مردم آفریقا و عشق به انجام بیش از جشن زیبایی از زندگی است.

در اینجا برخی از های مختلف آفریقایی رقص است که شما می خواهید برای دریافت کردن و حرکت بدن خود را به زندگی الهام بخش ریتم.

Zulu Indlamu

Zulu رقص ریشه های تاریخی عمیق و اطراف بوده است این روز بزرگ کینگ شاکا (1787). زولو مردم بومی آفریقای جنوبی است. آنها بزرگترین گروه قومی و خانه خود را در منطقه کوهستانی از KwaZulu Natal. در Zulu اساطیر آفریدگار است UnKulunkulu (بزرگترین بزرگ). UnKulunkulu اعتقاد بر این است که در پیشگاه مردم از یک منطقه از نی. اعتقاد او به خالق همه موجودات و حیوانات است و به عنوان پدر و مادر از Zulus. ارواح اجدادی زنده در UnKulunkulu و همیشه واسطه بین زندگی و روح جهان است.

Indlamu قدرتمند و دیدنی Zulu جنگجو ، به ریتم طبل آفریقایی آن انجام شده است در لباس شاهانه یا فاخر کامل. مردان پوشیدن پوست سر حلقه های تشریفاتی کمربند مچ پا جغجغه سپر و سلاح های مانند knobkerries و نیزه. مراحل منظم و دقیق و با لگد به عنوان رقصنده آسانسور یک پا بر سر به ارمغان می آورد و آن را به شدت پایین فرود در بدبینی.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

Indlamu قدرتمند و دیدنی Zulu جنگجو رقص انجام شده به ریتم طبل آفریقایی در لباس شاهانه یا فاخر کامل. (تصویر از طریق pixabay / CC0 1.0)

معمولا آن را انجام شده در جفت هر سایه دیگری حرکت می کند به طور همزمان. رقص همراه است stomps پا و سوت. این نشان می دهد که قدرت فیزیکی از رزمندگان و تسلط بر سلاح های خود را. Indlamu انجام شده توسط مردان در تمام سنین و به طور کامل نمایش روح شریف Zulu. آن انجام شده است در موارد متعدد به ویژه هنگامی که رزمندگان آماده شدن برای جنگ و یا در طول فصل برداشت.

چچن Adamu

وجود دارد بیش از 50 قبایل در کنیا. ماسایی ها بومی آفریقایی گروه های قومی که در نیمه عشایری و در واقع در کنیا و شمال تانزانیا. ماسایی باید بیشتر به حفظ سنت های خود شیوه زندگی و فرهنگ. آنها زندگی می کنند نزدیک به زمین رسیدگی گاو و گوسفند. سنتی خود لباس بلند و گشاد قرمز است و به نام Shuka که بسته بندی آنها در اطراف خود بلند بلند و باریک بدن. آنها می پوشند روشن مهره موضوعات با سیم همراه با کمربند و دستبند مغناطیسی. چچن در یک خدا اعتقاد دارند Ngai, ناروک عالی خالق است که نه مرد و نه زن. Ngai بیشتر خیرخواه و آشکار در قالب رنگ های مختلف. سیاه و سفید برای شفقت و قرمز برای خشم.

Adamu است روی محبت به عنوان “پریدن رقص است.” این یک رقص فوق العاده است که توسط آن انرژی است. در سطح به نظر می رسد بسیار ساده جنبش و چچن را نگاه گردیده است. این Adamu حامل یک معنای عمیق. این نوع رقص جفت گیری. آن را به نشان می دهد یک مرد جوان جنگجو قدرت زمانی که او می خواهد برای جذب یک عروس. به طور سنتی Adamu طول می کشد در طول Eunoto مراسم که نشانه انتقال از رزمندگان جوان. دایره که رزمندگان جمع آوری در Adamu اجازه می دهد تا هر جنگجو برای نشان دادن قدرت و مهارت خود را.

(Image: Xiaojun Deng via flickr CC BY 2.0 )

زنان در لباس های رنگارنگ به عنوان دیده بان مردان جوان انجام Adamu خود را برای نشان دادن جنگجو قدرت است. (تصویر: Xiaojun دنگ از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

هنگامی که دو مرد وارد دایره آنها شروع به پرش راست در هوا به عنوان بالا به عنوان آنها می توانند. هنگامی که یک زمانی بزرگترین ارتفاع و شروع به تایر و سپس آن را از انسان های دیگر به نوبه خود. برازنده ترین و بالاترین بلوز در نظر گرفته شده است به جذاب ترین جنگجو به خانم های جوان در لباس پوشیدن در لباس های رنگارنگ ، سپس صدای ملودیک آواز جنگجو صدای بالا می رود تا به مطابقت با ارتفاع جهش.

مادران در پیوستن آنها به عنوان جشن قدرت از فرزندان خود را. آن را ترکیبی بدیع از آهنگ و رقص. آواز تغذیه و انرژی از رقص تغذیه آواز. زنان جوان همه آواز خواندن و رقص به عنوان به خوبی به عنوان یک شکل از معاشقه. آنها نشان می دهد از طریق زبان بدن که آیا آنها علاقه مند در هر کسی در خاص است. سرانجام پس از 10 روز این مراسم رقص و آواز را به بعد از مراسم مهم در چچن سنت ازدواج.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

مجسمه های بودا و شهرهای باستانی و کلیساهای ظهور به عنوان سطح آب رها

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>