اثرات اجتماعی فاصله در کودکان

شیوع COVID-19 ساخته شده است که هر فرد آگاه از نزدیک شدن به هر یک از دیگر. حفظ فاصله اجتماعی در حال حاضر به صرفه جویی در جهان از این ویروسی همه گیر. اما اجتماعی فاصله ممکن است خوب عمل برای بزرگسالان است. اما آنچه در مورد میلیون ها نفر از کودکانی که در مرحله رشد? نمی عدم تعامل اجتماعی خود تاثیر روانی و فکری توسعه ؟

جداسازی کودکان

در ماه مه یک زن و شوهر از تصاویر ویروسی رفت on Facebook. یک تصویر نشان داد کودکان حفظ یک فضای بزرگ بین هر یک از دیگر با ماندن در داخل مربع کشیده شده بر روی زمین است. تصویر دیگر نشان داد کودکان در این شرکت از مهد کودک و پرستارش که عینک ماسک صورت و حتی چهره سپر. تصاویر برانگیخته قوی بحث در مورد چگونه کودکان را در حال حاضر رد راحتی از تماس و نزدیکی.

“این است که فراتر از غم. کودکان کوچک ساخته شده برای ایستادن در جعبه و حق را به بازی با همسالان. نقاب مراقبین ساختن آن غیر ممکن است به خواندن احساسات خود را. شاید امن ترین برای سلامت جسمی اما در چه هزینه های خود را به توسعه اجتماعی و سلامت روان ؟ این باعث می شود من واقعا مضطرب و عصبانی را ببینید. آن است که فوق العاده بی رحمانه راه اندازی و بهتر برای مهد کودک بسته باقی می ماند و اعتراف آن را نمی ممکن است با خیال راحت به مراقبت از کودکان در یک راه است که مطابق با نیازهای عاطفی خود را نسبت به درمان آنها را به این ترتیب” یک کاربر توییتر گفت: در یک سری از توییت @LASwiftClassics.

رشد شناختی روانشناس و اوایل سال متخصص دکتر دیوید Whitbread اشاره می کند که قرار دادن کودکان در یک وضعیت که در آن آنها می توانند خود را ببینید همسالان و معلمان اما ممنوع از نزدیک شدن به آنها می تواند منجر به برداشت منفی در ذهن خود. به جای نگه داشتن کودکان در خانه که در آن آنها می توانند حداقل با پدر و مادر و خواهر و برادر گزینه بهتری است. او هشدار می دهد که دیگر کودکان مجبور هستند به دنبال اجتماعی, فاصله, قوانین, به ویژه کسانی که از آشفته خانواده عمیق تر از آن تاثیر می گذارد سلامت روان خود را.

سال هستند و زمانی که ما شروع به شکل گیری پایه های اعتقادات و ارزش ها است. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

کامرون Caswell, یک روانشناس تکاملی و خانواده مربی معتقد است که در دراز مدت اثرات تحمیل انزوا مهم تر خواهد بود در میان نوجوانان است. او استدلال می کند که در دوران نوجوانی یک دوره که در آن مغز ما از طریق یکی از بزرگترین جهش رشد است. این زمانی است که ما شروع به در حال توسعه مهارت ها, باورها, ارزش سیستم و…. که رفتن به تاثیر بقیه زندگی ما. Caswell هشدار می دهد که اگر تجارب نوجوانان کوتاه قد در طول این مهم دوره فرصت خود را به رشد به کمال بالقوه را خنثی می شود.

راهنمایی برای coronavirus quarantining

اگر شما کودکان در خانه, شما باید اطمینان حاصل شود که آنها هرگز احساس جدا شده است. مطمئن شوید که شما را به بازی بعضی از بازی با آنها را هر روز. تمرینات بدنی باید تشویق شوند. اجازه ندهید که آنها را صرف در تمام طول روز نشستن بر روی نیمکت, تماشای تلویزیون. در حال حاضر اگر آنها صرف زمان چت آنلاین با همسالان خود اجازه دهید آنها را. برش آنها را از دوستان خود در Facebook یا Twitter یکی از بدترین چیزهایی که شما می توانید در طول قرنطینه به خصوص اگر فرزند شما یک نوجوان است که به ویژه علاقه از صفحه اصلی.

اگر کودک شما به نظر می رسد افسرده مشورت با یک متخصص کودک. (تصویر: Pixabay / CC0 1.0)

به یاد داشته باشید به بیمار در حالی که برخورد با کودکان در قرنطینه. نگه داشتن در ذهن که در حال جدا شده طول می کشد تلفات زیادی در ذهن کودکان و آنها ممکن است در نهایت در واکنش به شدت. به عنوان یک پدر این است که کار خود را به نگه داشتن آنها را آرام و منظم. سازمان دیده بان برای نشانه هایی از افسردگی و مشورت با یک متخصص کودک در صورتی که شما بر این باورند که فرزند خود را در حال تاکید کرد.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

4 راه برای صرفه جویی برای دوران بازنشستگی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>