کارولینای جنوبی سواحل پر کنید اما COVID-19 طول می کشد هیچ تعطیلات

توسط جفری COLLINS

گل تلفونی ساحل, S. C. (AP) — درب آسانسور را باز کرد و داخل شد 10 نفر کهنه به یک فضای بزرگتر از یک گنجه هیچ یک از آنها با پوشیدن ماسک.

در لباس حمام آنها راه می رفت در خارج از هتل در سراسر عرشه استخر و به شن و ماسه در چه سریع تبدیل شدن به کارولینای جنوبی نقطه داغ برای COVID-19 — گل تلفونی ساحل. مردم در این شهرستان رفت و آمد مکرر در حال ترک خانه های خود اهمیت می دهد و گاهی اوقات چهره خود را پوشانده اند — در خانه پس از ماه از نگرانی به عنوان هتل ها و رستوران ها و سواحل بازگشایی شده است.

مارک جانسون گفت که او نمی مانند پوشیدن یک ماسک زمانی که او در محل کار ارائه دونات به فروشگاه های مواد غذایی در سراسر Charlotte, North Carolina. “فقط شستن دست های خود را و استفاده از حس مشترک” جانسون گفت: به عنوان او نشسته بر روی یک صندلی در شن و ماسه یک قوطی آبجو در جام دارنده.

Coronavirus گرفته است تعطیلات. زمانی که هتل شد مجاز به شروع به گرفتن رزرو دوباره در مارس 15, وجود داشته است, 283 COVID-19 موارد در Horry شهرستان که شامل گل تلفونی ساحل. ژوئن 22, که تعداد صعود به حال به بیش از 2000 و عفونت ها دو برابر شده بود در نه روز.

و تعداد کسانی که تنها شامل افرادی که زندگی در شهرستان. این ارقام را به حساب نمی آوریم هر کسی که تست مثبت پس از مصرف COVID-19 خانه همراه با سوغات خرچنگ زاهد گوشه نشین و یا یک airbrushed تی شرت. رهبران کسب و کار برآورد 20 میلیون نفر بازدید این منطقه هر سال 60 بار Horry شهرستان جمعیت حدود 330,000.

معلوم نیست که چگونه بسیاری از بازدید کنندگان می تواند انتظار می رود در سال 2020 است. در ماه آوریل فقط 3 درصد از اتاق های هتل آپارتمان و کمپینگ در Horry شهرستان اجاره داده شد با توجه به تحقیقات از دانشگاه کارولینای ساحلی. توسط اواسط ماه ژوئن نرخ اشغال دوباره به 74 درصد تنها کمی کمتر از نمونه 81% در این نقطه در تابستان, کالج گزارش شده است.

مقامات بهداشت در حداقل پنج West Virginia شهرستان تعیین شده از طریق تماس با ردیابی که سفر به گل تلفونی ساحل به احتمال زیاد منجر به عفونت. آنها توصیه می کنند پیدا کردن مقصد امن تر و یا خود quarantining برای دو هفته پس از سفر.

“لطفا مراقب باشید. و لطفا فکر می کنم سخت واقعی مورد آزمایش هنگامی که شما دریافت صفحه اصلی” وست ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت به مردم گفت که بازدید مرتل بیچ. “اگر شما را انتخاب کردن برای رفتن به یکی از پارک های ایالتی و یا انجام کاری در این محل در غرب ویرجینیا, ما می خواهم به جای شما انجام دهد.”

کریستی one green planet است که از کشور دیگری که تولید بسیاری از گل تلفونی ساحل بازدید کنندگان — اوهایو. به عنوان او نشسته در صندلی و تماشای او daughter-in-law با 11 ماهه نوه در اولین سفر خود را به ساحل او گفت: توصیه به خود قرنطینه وقتی که او برمی گرداند به او Nevada صفحه اصلی درخواست شد بیش از حد.

“اگر من در آن من می تواند فقط به عنوان به راحتی آن را بازگشت به خانه” one green planet گفت. “شما نمی توانید زندگی خود را در ترس است.”

Horry شهرستان نیست کارولینای جنوبی تنها نقطه داغ. مقامات بهداشت در حال پیگیری ویروس خوشه در جامعه لاتین در اطراف Greenville, رستوران کارگران در چارلستون روستایی کلیساها که بازگشت به خدمات بزرگ و جمع های خانوادگی.

زمانی که رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر به طور موثر بسته دولت در آغاز ماه آوریل میزان موارد جدید پهن کردن. آن شروع به بالا رفتن دوباره بعد از بازگشایی شروع در اوایل مارس و رای را نگه می دارد در حال افزایش است. کارولینای جنوبی در حال حاضر چهارم-کمترین جدید عفونت رای دادن در این کشور هنگامی که تنظیم جمعیت انتهایی فقط آریزونا آرکانزاس و Alabama.

دولت مجموعه سوابق تقریبا هر روز برای تعداد موارد جدید, درصد مثبت انجام شد و تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با COVID-19.

پس از بازگشایی شش هفته پیش پیام از هر دو دولت های محلی و ایالتی در ایالت کارولینای جنوبی منتقل شده از خاموش شدن ناگهانی به مسئولیت شخصی مانند شستن دست ها و پوشیدن ماسک, اگر چه مک مستر گفته است او نمی خواهد نیاز به پوشش صورت.

پس از دادن تلویزیونی COVID-19 جلسات تقریبا هر روز زمانی که این ویروس برای اولین بار شروع به گسترش مک مستر و مقامات بهداشتی دولت صحبت نکرده در مقابل دوربین برای بیش از یک هفته است. هنگامی که آنها صحبت آنها می گویند بستن کسب و کار دوباره از سوال.

“ما درک می کنیم که آنچه که ما در حال ادامه به درخواست از همه آسان نیست و بسیاری از آنها خسته از شنیدن همان هشدارها و مصرف همان روزانه احتیاطی اما این ویروس می کند نه یک روز” اپیدمیولوژی دولت دکتر لیندا بل در بیانیه ای گفت.

گل تلفونی ساحل نیازهای بازدید کنندگان است. به جای خاموش شدن جامعه در حال حاضر نگران است که تبلیغات بد می تواند نگه داشتن مردم به دور است. که می تواند خبر بدی بعد از رستوران ها و بسیاری از هتل ها بسته شد به مدت دو ماه.

از فوریه تا آوریل بیش از 1 به 4 از کارگران شغل خود را از دست داده و نزدیک به 45,000 شغل ناپدید شده در منطقه گل تلفونی ساحل, بز Horry شهرستان به بالای کارولینای جنوبی نرخ بیکاری با توجه به نرخ بیکاری.

برخی از کسانی که در کسب و کار باقی می ماند بسته شده است. دیگران که بازگشایی در حال مبارزه با این هزینه اضافی از تمیز کردن مواد غذایی و دیگر لوازم و کاهش درآمد به دلیل آنها نمی تواند جای به عنوان بسیاری از مشتریان تحت اجتماعی-دورى قوانین.

“مرد” در این مرحله من فقط دعا ما به عقب بر گردیم به حالت عادی. من می خواهم به نگه داشتن افراد سالم اما کسب و کار در حال صدمه زدن بیش از حد” گل تلفونی ساحل, عضو شورای شهر مایکل شاه بلوط گفت: در خارج از رستوران های بزرگ مایک غذای روح.

او متوقف شد و سرش را تکان داد. “من مطمئن هستم که آنچه طبیعی است که تا به حال رفتن به نگاه مانند” شاه بلوط گفت.

گل تلفونی ساحل شورای شهر در ابتدا یک محدودیت از سه نفر در هر آسانسور که اتخاذ قوانین برای بازگشایی هتل ها. اما در یک محل که در آن oceanfront افق است که تحت سلطه قد بلند هتل ها آن را غیر عملی به مردم را صعود تمام کسانی که از پله ها و یا منتظر خالی, آسانسور, شاه بلوط گفت.

Jacko adam perri اجرا یک فروشگاه در جایی در مرتل بیچ برای بیش از 25 سال است. او فکر کرد که در مورد قرار دادن یک علامت بر روی درب نیاز به ماسک و درخواست مشتریان خود را برای پوشش دهان و بینی در هنگام داخل.

اما او خریداری $100,000 کالا در زمستان سال گذشته برای خود Vibes خوب هدیه فروشگاه و موجودی فقط نشسته وجود دارد برای دو ماه. او چهره او نمی تواند خطر تبدیل یک مشتری دور با فشار دادن ماسک.

پرسید که چه اتفاقی ممکن است اگر به طور ناگهانی مردم ترس از ویروس و جلوگیری از آمدن به گل تلفونی ساحل, adam perri کمربندش را بست و از “ما” به دنبال یک expletive.

“با عرض پوزش در مورد آن,” او گفت:. “اما این که بهترین کلمه ای که می توانید استفاده کنید که آیا من مریض و یا همه در خانه باقی می ماند.”

___

به دنبال جفری کالینز در توییتر در .

___

دنبال AP پوشش همه گیر در و .

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>