کوتاه فصل تابستان توپ را به ماندن تیز یک چالش

توسط اریک اولسون

اگر همه رفته بود به او امیدوار الیاس cabell در است و ایالتی فلوریدا هم تیمی می خواهم که برای بازی کالج سری جهانی قهرمانی این هفته است.

به جای cabell در است treks به ballfield در محله خود در زمستان در پارک فلوریدا ترین روز برای کار بر روی بازی خود را در تنهایی.

او برخورد توپ بیسبال کردن یک توپ را روی گوه به net. او نقش طولانی بازی شیر یا خط خود را پرتاب توپ به یک حصار تا خود سطل خالی است چیدن آنها و انجام دوباره آن را. گاهی اوقات پدر بزرگ خود را می اندازد پنبه حلاجی تمرین و آنها بازی بگیرد. بار دیگر بچه ها او را با توقف و ضربه زدن به او flyballs و grounders.

“شما باید به بداهه نوازی” از Seminoles’ outfielder گفت. “این چیزی است که من انجام شده است ماندن اجتماعی فاصله گرفته و با داشتن سرگرم کننده انجام چیزی که خود من.”

کالج بازیکنان در سراسر این کشور شده اند عمدتا بیکار از فصل خود را به طور ناگهانی به پایان رسید و در اواسط ماه مارس به عنوان کشور شروع به احساس کامل تاثیر COVID-19.

آنها به خانه رفت, زمان کلاس های خود حاضر شدند و از چپ به دستگاه های خود را برای قدرت و مطبوع و آموزش بیس بال. هر چند مربیان اقامت در تماس و به آنها برنامه به دنبال بازیکنان ممکن است دریافت کامل بهره مند شوند چرا که ورزشگاه را در زادگاه بسته شده اند. فرصت برای به دست آوردن زندگی می کنند در خفاش ها و یا به صورت زنده مورد محدود هستند زیرا بسیاری تابستان لیگ ها تعطیل.

Clemson مربی مونته لی گفت: کارکنان خود را نگرانی اصلی بوده است تا بدانند چگونه به معرفی ریتم بیس بال زندگی به بازیکنان زمانی که آنها بازگشت به دانشگاه, امیدوارم در ماه اوت است.

بازیکنان باید گفت که آنها انتظار سقوط شیوه به شدید تر و رقابتی چرا که هر کس خواهد شد مشتاق به رفتن پس از اخراج.

نه اینقدر تند و سریع, لی گفت.

Lee مورد مطالعه چگونه NFL و تیم های لیگ بیس بال آماده کرده ایم بازیکنان خود را برای بازگشت پس از فصل شده اند متوقف شد به دلیل اختلافات کارگری نزدیکترین مقایسه او می تواند به این بیماری همه گیر. Ramping تا نباید یک فرآیند سریع, لی گفت: از آنجا که خفته بازیکنان تخمین زده می شود به صرف کمتر از نیمی از انرژی آنها به طور معمول هر روز به دلیل همه گیر محدودیت نگه داشتن آنها را در خانه.

لی گفت: Clemson احتمالا صرف هشت هفته این سقوط به سادگی reintroducing اصول تمرین و به آرامی ادامه در آموزش وزن.

“ما اساسا رفتن به شروع از صفر,” او گفت:. “ما می خواهیم مطمئن شوید که آنها آماده به بازی بیس بال قبل از اینکه ما شروع به بازی بیس بال. همه در حال رفتن به gung-ho در مورد گرفتن حق بازگشت و در بازی بیس بال, اما اگر ما انجام این کار, من می ترسم ما در حال رفتن به یک سنبله در صدمات.”

در همین حال برخی از کشور بازیکنان انجام بهترین خود را به ماندن تیز.

Oregon State دوم baseman جیک Dukart و برادرش توماس که پیوستن به Beavers به عنوان یک outfielder در سقوط بالابر و انجام بیس بال دریل با هم و پدر خود را می اندازد پنبه حلاجی تمرین در یک میدان در نزدیکی خانه خود را.

مینه سوتا دوم baseman زاک Raabe با این نسخهها کار در یک خانواده را در جنگل دریاچه مینه سوتا و پدر خود را پرتاب BP در قفس در یکی دیگر از دوستان در انبار قطب.

فلوریدا outfielder Jud Fabian طول می کشد BP در قفس خانواده اش در اتاق زیر شیروانی و جلب پرواز توپ در بسیاری خالی پشت خانه اش در اوکالا در فلوریدا باعث همسایگان به تماس Fabians “the sandlot خانواده است.”

Ohio State پارچ ست Lonsway انشعابات وقت خود را بین کلمب و زادگاه خود از سلینا, اوهایو و درایوهای به Cincinnati-منطقه مرکز آموزش دو بار در هفته. او همچنین به عقب می رود به دبیرستان خود را به انجام کار اضافی. Lonsway گفت: زمان پایین کاملا یک چیز منفی.

“بسیاری از بچه ها از جمله خود من, نجات یک سال از ساییدگی و پارگی در بدن,” او گفت:. “طرفدار تیم و تیم های دانشگاه در حال نگاه کردن به آن مانند ‘OK ما از دست رفته کل فصل اما بازیکنان می توانند با استفاده از این زمان برای گرفتن بدن خود را به عقب به 100% و پاره کردن بدن آنها مانند آنها را در یک فصل به طور منظم.’ شما می توانید حمله چیزهایی که شما می خواهید به کار بر روی.”

Raabe Fabian و cabell در است گفت: آنها خوش شانس هستند چرا که آنها در بر داشت تیم برای پیوستن به, برای فصل تابستان است.

Raabe خواهد بود با Green Bay در Northwoods لیگ. Fabian پذیرش یک نقطه با اورلاندو در فلوریدا دانشگاهی Summer League. ایالتی فلوریدا را cabell در است که در یک تیم تشکیل شده در پرواز توسط TNXL آکادمی بیس بال در اوکوئی فلوریدا.

Dukart و Lonsway برنامه ریزی شده بود در کیپ Cod لیگ قبل از آن لغو آن فصل برای اولین بار در 75 سال است.

Cabell در است داشتن یک برک آوت سال و ایالتی فلوریدا بود و 12-5 و برنده سه راست زمانی که کالج فصل به پایان رسید. یکی از کسانی که برنده شد در برابر, برتر, Florida Gators ” تنها از دست دادن و Seminoles انتظار می رود به رقابت برای دوم مستقیم سفر به CWS در اوماها است.

Cabell در است رهبری تیم را با هفت خانه اجرا می شود و 28 RBIs. او پیش نویس واجد شرایط, اما زمانی که او بود انتخاب او آغاز شد و با اشاره به سمت 2021 با Seminoles.

در علاوه بر این به بازی با TNXL تیم cabell در است را با خود ابتدایی آموزش در محله میدان گاهی اوقات درایو 30 دقیقه برای ممفیس به فشار خون و انجام یوگا یا تمرینات وزن بدن.

بقیه از زمان او صرف لذت بردن از خود و خانواده و انجام منبت کاری اره مویی پازل, ماهیگیری, شنا کردن و یا خواندن کتاب مسیحی.

“من نمی بازی های ویدئویی و من نمی خواهم خیره شدن به تلویزیون” گفت: cabell در است. “من سعی می کنم به مولد. اگر من تلویزیون من, تماشای فیلم از بیس بال به خاطر من از دست آن بسیار است.”

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>