بارها و رستوران ها در انگلستان برای بازگشایی به عنوان ویروس تلفات برطرف

توسط جیل LAWLESS and DANICA KIRKA

لندن (AP) — میلیون ها نفر از مردم در بریتانیا خواهد بود قادر به رفتن به میخانه بازدید تئاتر فیلم کوتاه کردن مو و یا شرکت در خدمات مذهبی شروع جولای 4 در اصلی شل شدن coronavirus مستند محدودیت. اما آنها را مجبور به صبر کمی طولانی تر برای دیدن یک کنسرت تاتو کردن یا رفتن به سالن ورزش.

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد که یک نوار از کسب و کار می تواند بازگشایی ماه آینده از جمله رستوران ها, هتل ها, آرایشگری, سینما و موزه ها. کسب و کارهای دیگر از جمله سالن های ورزشی ، استخر و چشمه های معدنی و تو سرو را به ماندن بسته در حال حاضر.

تصمیم دولت کمک خواهد کرد که گرم شدن یک اقتصاد بریتانیا است که در عمق یخ به مدت سه ماه تحت یک مستند در سراسر کشور اعمال شده به سرعت گسترش ویروس.

جانسون قانونگذاران گفت که “ما ملی خواب زمستانی” رو به اتمامه.

“ما نمی توانیم رفع تمام محدودیت های اعمال شده پس ما را دشوار قضاوت” جانسون گفت. “ما بیشتر باز کنید تا بیشتر مراقب ما خواهد بود.”

شروع جولای 4, اماکن عبادت خواهد بود و مجاز به برگزاری خدمات هر چند آواز توسط کر و جماعت باقی مانده است ممنوع و پس از آن می تواند از انتقال ویروس است. به همین دلیل موسیقی زنده و اجرای تئاتر هنوز خارج از محدوده.

دولت همچنین اعلام کرد که اجتماعی-دورى قوانین خواهد بود و آرام. از 4 جولای تا افراد خواهد بود توصیه به ماندن حداقل 1 متر (3 فوت) جدا از دیگران به جای 2 متر — به عنوان طولانی به عنوان آنها را از دیگر اقدامات برای کاهش انتقال ویروس مانند پوشیدن ماسک در فضاهای محصور شده است.

بارها و رستوران ها شده اند لابی دولت برای کاهش فاصله حکومت و گفت: بسیاری از را در زیر اگر مشتریان به ماندن 2 متر از هم جدا. یک متر حداقل فاصله توصیه شده توسط سازمان بهداشت جهانی است.

اجتماعی فاصله مورد نیاز نیز یک نگرانی برای مربیان امید به با خیال راحت باز مدارس بریتانیا در پاییز.

بریتانیا در اروپا بیشترین مرگ و میر از این ویروس تقریبا با 42,700 را تایید کرد. که آن نیز سوم-بالاترین مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده و برزیل که هر دو بسیار بزرگتر جمعیت.

از دولت و کسب و کار اخذ خواهد شد مشاوره دقیق در مورد چگونه برای تبدیل شدن به “COVID-امن.” و در آن گفت: مردم باید تنها دیدار داخل خانه با اعضای یک خانواده در یک زمان.

جانسون گفت که “همانطور که ما را دیده اند در کشورهای دیگر وجود خواهد داشت flareups” بیماری است که می تواند منجر به محدودیت بودن reimposed.

اقدامات اعلام شده توسط جانسون اعمال می شود تنها در انگلستان است. سایر نقاط انگلستان —اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی — همه زیر کمی متفاوت مستند برنامه.

برخی از دانشمندان نگران هستند که دولت بازگشایی اقتصاد بیش از حد سریع و پیگیری و ردیابی سیستم به معنای سرعت تمبر از هر گونه بیماری است نه به طور کامل عملکرد.

تعداد مرگ و میر روزانه و عفونت های جدید در انگلستان کاهش یافته است به طور قابل توجهی از آن در مارس اوج اما این کشور هنوز تایید 1000 یا جدید تر COVID-19 نفر در روز است.

“این است که بیش از حد نارس” گفت: David پادشاه سابق مشاور ارشد علمی به دولت است. “برای بیرون آمدن از (مستند) خیلی زود است که بسیار خطرناک است.”

آمار و ارقام منتشر شده روز سه شنبه توسط دفتر آمار ملی انگلیس نشان می دهد هر دو مقیاس از شیوع بیماری در بریتانیا و آن عقب نشینی است. دفتر گفت: وجود 1,114 مرگ مربوط به کروناویروس در انگلستان و ولز در این هفته به 12 ژوئن کمترین تعداد برای نه هفته است. تعداد کل هفتگی مرگ و میر ناشی از همه علل نیز کاهش یافت اما همچنان 5.9 درصد بالاتر از میانگین پنج ساله است.

تعداد کل مرگ و میر بیش از حد در انگلستان پس از وقوع شروع می ایستد در بیش از 65,000. بیش از حد مرگ و میر به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بهترین سنج ویروس’ تاثیر آنها به عنوان ارائه یک راهنمای روشن بیش از دوره تاریخی و شامل همه علت مرگ و میر.

که سخنگوی مارگارت هریس نیز خواست دولت بریتانیا به دقت و توجه.

“انگلستان به ارمغان آورده است بسیار دشوار شیوع راست پایین” او به بی بی سی گفت. “اخبار بسیار خوبی در دو روز گذشته در مورد محدودیت در موارد و به مراتب کمتری از مردم در حال مرگ است. بنابراین در حال حاضر لحظه ای به جشن که با بودن فوق العاده مراقب باشید.”

___

دنبال AP همه گیر پوشش و

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>