معترضان سعی کنید به جلو و پایین اندرو جکسون مجسمه در DC

واشنگتن (AP) — معترضان سعی در پایین کشیدن مجسمه ای از رئیس جمهور اندرو جکسون در نزدیکی کاخ سفید دوشنبه شب قبل از پراکنده بودن توسط پلیس.

WUSA-تلویزیون در واشنگتن گزارش داد که پلیس با استفاده از اسپری فلفل به حرکت معترضان از میدان لافایت که در آن جکسون مجسمه واقع شده است. ویدئوها پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد که معترضان تا به حال صعود از مجسمه و طناب در اطراف آن پس از آن سعی کردم به آن را به جلو و پایه آن.

مجسمه را نشان می دهد جکسون در یک, نظامی, یونیفرم, اسب سواری است که توسط پرورش در پاهای عقبی آن. قرن 19 جمهور بی رحمانه درمان بومیان آمریکایی ساخته شده است که مجسمه خود را به یک هدف از تظاهرکنندگان در اعتراض به ایالات متحده آمریکا میراث نژادی و بی عدالتی است.

جکسون مجسمه باقی مانده بر پایه آن دوشنبه شب.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی اواخر روز شنبه که “بسیاری از مردم” دستگیر شده بود برای “ننگین خرابکاری.” وی افزود: “10 سال در زندان تحت جانبازان یادبود حفظ کنند. مراقب باشید!”

وزیر کشور دیوید برنارد که در صحنه دوشنبه شب با صدور بیانیه ای گفت: “اجازه بدهید من روشن است: ما نمی خواهد تعظیم به آنارشیست ها. قانون و نظم پیروز خواهد شد و عدالت خواهد بود.”

در تاریخ 1 ژوئن مأموران اجرای قانون به زور پاک مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به مرحله یک op عکس در نزدیکی یک کلیسا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>