پلیس در حال بررسی “سفید زندگی از ماده” بنر

منچسترسیتی انگلستان (AP) — پلیس به دنبال یک حادثه که در آن یک هواپیما کشیده بنر با کلمات “سفید زندگی ماده برنلی” در آن بیش از منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد در شروع لیگ برتر بازی بین تیم.

این هواپیما به نمایش در آمد لحظات پس از بازیکنان و مربیان از هر دو باشگاه در زمان زانو در کیکآف روز دوشنبه در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. آن را دور ورزشگاه برای چند دقیقه.

پلیس لنکشایر گفت در توییتر آنها خواهد بود “به طور کامل بررسی” حادثه در روز سه شنبه. بنر به سرعت محکوم برنلی که قول داد به “کار به طور کامل با مقامات برای شناسایی کسانی که مسئول و مسئله طول عمر ممنوعیت.”

آن را در یک زمان می آید زمانی که در لیگ برتر و باشگاه های پرتاب وزن خود را پشت Black Lives Matter جنبش پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس در ماه گذشته.

زمانی که لیگ فصل از سر گرفته در هفته گذشته در میان coronavirus شیوع “Black Lives Matter” جایگزین نام بازیکن در پشت پیراهن. بازیکنان و مربیان و تیم گرفته اند و یک زانو را برای حدود 10 ثانیه قبل از کیکآف در 12 اول مسابقات از سرگیری.

دارای لیت و لعل زیاد Onuora این عدالت افسر انگلیسی فوتبال اتحادیه بازیکنان گفت که او امیدوار گسترده در محکومیت این بنر را به عنوان یک کاتالیزور برای مکالمات بیشتر در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

“کلمات خود را نمی, توهین آمیز, آن را فقط زمینه. آن را رد مکالمه ما در حال حاضر است. که چیزی است که آن را نشان دهنده” Onoura بی بی سی گفت. “من حدس می زنم که مردم حق دارند به آن را انجام دهد. برای من این فقط اثبات دوباره که این چیزهایی که می تواند منجر به چیزهای مثبت چرا که تمام شده است که گفت: در 12 ساعت پس از بازی تمام شده است دوباره یک کاتالیزور دیگر گفتگو داشته باشند.”

Onoura گفت: بازی انگلیسی بود که در یک “نقطه تحول” در مبارزه با نژاد پرستی.

“برای هر کس وجود دارد این ناراحت کننده هستند مکالمات و ما باید به آنها را داشته باشد,” او گفت:. “وجود دارد هیچ کار اشتباهی با انجام آن, راحت بودن با اینکه ناراحت کننده است.”

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>