حقایق جالب در مورد معبد بهشت

در واقع در پکن معبد بهشت بود که در آن امپراتور باستان از سلسله مینگ (1368-1644) و Qing (1644-1911) سلسله برگزار بهشت پرستش مراسم. برای اولین بار ساخته شده در سال 1420 آن بازسازی شد در طول دوره چینگ. معبد بهشت و اتحاد درونی و بیرونی قطعات اصلی ساختمان های واقع در شمال و جنوب به پایان می رسد از قسمت داخلی.

باور نکردنی ترین مناظر کسانی هستند که از سالن نماز برای برداشت خوب سلطنتی طاق آسمان و دایره تپه محراب. علاوه بر این وجود دارد که مناظر دیگر از جمله سالن های امپریالیستی اوج Danbi پل, آشپزخانه, برای قربانی, قصر, پرهیز, موسیقی الهی دولت و بهشت و پرستش و فرهنگ است. بیایید شیرجه رفتن به برخی از حقایق جالب در مورد این باستان و مکان مقدس.

The location of the Hall of Prayer for Good Harvest is where Heaven and Earth meet. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

محل سالن نماز برای برداشت خوب است که در آن آسمان و زمین را تامین کند. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

  • معبد آسمان در 2.7 متر مربع (تقریبا. 3.5 متر مربع یارد) است که چهار برابر بزرگتر از شهر ممنوعه. امپراتور چین در نظر گرفته شد “پسر آسمان” و به طوری که آنها نمی خواهید خانه خود را به بزرگتر از آن است که اختصاص داده شده به بهشت است. آن را نیز بزرگترین منطقه برای بهشت عبادت در جهان است.
  • تمام ساختمان های تاریخی و ترکیبات در پکن مانند شهر ممنوعه برج ناقوس و تیان آن من واقع یک محور مرکزی, اما نه معبد بهشت. با توجه به اسم اعظمو یا کتاب تغییراتاین جهت جنوب شرقی است که در آن نور خورشید است که در دسترس ترین, به طوری که که در آن معبد ساخته شده بود.
  • همه ساخت و ساز در دایره تپه محراب (واقع در انتهای جنوبی معبد بهشت) شمارش تا عدد نه و یا آن متعدد است. در اولین دامان تعدادی از مراحل سنگ 9 است و در دامان آن 18 است. حتی تعدادی از کاشی و سنگ مرمر است که مضربی از 9 است. با توجه به چینی, نه مقدس در نظر گرفته شده است به عنوان وجود دارد نه سطح از بهشت است. این جایی است که سالانه زمستانی برگزار شد. تپه دارای سه لایه به نمایندگی از آسمان و زمین و عالم اموات.
  • وجود دارد یک دایره دیوار اکو دیوار که در اطراف سلطنتی طاق آسمان. آن را صاف و همانطور که از اسمش پیداست تولید یک اثر اکو. ایستاده در طرف مقابل با یک دوست و از آنها بخواهید به چیزی می گویند. حتی زمانی که حجم کم است, شما خواهد بود قادر به شنیدن صدای خود را. معماری و ساخت و ساز مواد را در این فعالیت سرگرم کننده است.
  • محل سالن نماز برای برداشت خوب تصمیم گرفته شد پس از مشورت با استادان فنگ شویی که ادعا کرد که این نقطه ای که در بهشت ملاقات زمین است. سالن نماز برای برداشت خوب ساخته شده است در یک شکل گرد به عنوان امپراتور می خواستم آن را به منعکس کننده این مفهوم است که بهشت دور بود. پایه است, مربع, مفهوم شکل زمین در مقابل آسمان است.
  • این Danbi پل می رود از دایره تپه محراب به سالن نماز برای برداشت خوب. این مسیر گرفته شده توسط امپراتوران و بسیاری از مردم لذت بردن از گرفتن همان مسیر است. اما با وجود سنگ مرمر گردشگاهها. امپراتور احترام به آسمانها تواضع در زمان سمت مسیر. آنها راه رفتن در سمت راست در حالی که مقامات به دنبال در سمت چپ.
The emperors always walked to the side in humility towards Heaven. (Image: Wikimedia / CC0 1.0)

امپراتور همیشه راه می رفت به سمت در فروتنی به سوی بهشت است. (تصویر: ویکیپدیا / CC0 1.0)

چین باستان بود و زمین پر از عمیق مذهبی مردم. از امپراتور به انسان مشترک آنها محترم راه بهشت و کشت خود را به شایسته شهروندان است. خود معماری, شیوه زندگی ها و مراسم خود را منعکس کند سیستم باور ها و ارزش ها. در طول دوره طولانی از تاریخ بشر بسیاری از میراث گذاشته شده اند تقریبا در تمام شهرها و استان های این سرزمین کهن.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما ایمیل لیست

ریتم آفریقا: قبیله ای رقص

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>