رأی به جمهوری خواه در کنگره کاتلر آن سخنران بعدی

By علامت گذاری به عنوان SCOLFORO

HARRISBURG, Pa. (AP) — پنسیلوانیا خانه تبدیل به یک هفت-اصطلاح جمهوری خواه عضو دوشنبه برای تبدیل شدن به آن سخنران بعدی بالا بردن او به اتاق بالا کار یک هفته پس از سلف خود پا را در میان مدت.

رای گیری برای تشکر. برایان کاتلر از Lancaster County ساخته شده او را از خانه افسر قاضی, یک گام تا از کار رهبر اکثریت پست او برگزار شد نزدیک به دو سال است.

پس از او ادای سوگند کاتلر صحبت از دولت بنیانگذار ویلیام پن به عنوان به خوبی به عنوان چالش دولت در حال حاضر مواجه است.

“من نمی دادن تا” کاتلر گفت. “و من اعتقاد دارم که هر عضو از بدن ما است که در اینجا برای به انجام رساندن بیشتر از طرف افرادی که فرستاده اند ما در اینجا.”

دموکرات نامزد تشکر. فرانک Dermody از Allegheny County, اما قبل از رای گیری در مجموع اعلام شد, Dermody خواسته است که کاتلر انتخاب به عنوان سخنران در نظر گرفته شود به اتفاق آراء. رول تماس بگیرید که من تا به حال رای دادن در 110-91 با دو حزب دموکرات رای گیری برای کاتلر.

کاتلر به طور رسمی نامزد با تشکر. دیوید Hickernell R-لنکستر که در ستایش او به دنبال زمینه های مشترک.

“من اعتقاد دارم که او خواهد بود یکی از کسانی که بلندگوهای بزرگ که به یاد می شود و کسی که آینده سخنرانان سعی خواهد کرد به تقلید از,” Hickernell گفت.

کاتلر جدید موقعیت باز کردن یک جای خالی در نزدیکی بالای مجلس ایران از’ سلسله مراتب و ایران با نمایندگان انتظار می رود به انتخاب یک طبقه جدید رهبر و به احتمال زیاد دیگر تغییرات رهبری در طول یک بسته-درب های پارلمانی نشست.

آن را غیر معمول برای خانه به تجدید سازمان رهبری با شش ماه در سمت چپ دو سال جلسه قانونی اما تغییر ساخته شده بود لازم توسط Allegheny County جمهوری خواه در کنگره مایک Turzai خروج.

کاتلر, 45, منتقل شده است به طور پیوسته تا صفوف پس از انتخاب شدن به مجلس نزدیک به 14 سال پیش است. او به عنوان جمهوری خواه شلاق قبل از تبدیل شدن به رهبر طبقه.

سابق X-ray تکنسین و کارگر کاتلر نیز یک وکیل. متاهل و پدر او زندگی در یک مزرعه در یک منطقه روستایی در جنوب Lancaster County است.

Turzai هفته گذشته اعلام کرد او استخدام شده بود به عنوان مشاور کل پیتسبورگ مبتنی بر گاز بخش شرکت برق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر