طرفداران تبدیل گرما به صورت ABC لغو ‘بیکر و زیبایی’

توسط لین ELBER

لس آنجلس (AP) — با گریه برای برابری و عدالت زنگ در خیابان های, درخواست درایو برای نجات یک لغو شد مجموعه تلویزیونی ممکن است به نظر می رسد بی اهمیت است.

اما در میان طرفداران ABC “بیکر و زیبایی” قطع توسط رتبه خود را پس از یک فصل هستند کسانی که ارزش آن را به عنوان سرگرم کننده و مثبت توصیف زندگی خانوادگی به طور کلی و لاتین در خانواده خاص — طولانی تلویزیون و نادر بودن آنها می گویند به خصوص حیاتی در حال حاضر.

“ما بسیاری از نشان می دهد تلویزیون و کمی را نشان می دهد که در واقع relatable و درخواست تجدید نظر به همه گفت:” بیننده دانا Pulsinelli. او راه اندازی آنلاین تلاش برای پیدا کردن “dramady” یک خانه جدید پس از او در ارتباط با طرفداران دیگر و نگه داشته شنیدن همان سوال: چرا “این نشان می دهد با این بازیگران است که لمس کردن در بسیاری از relatable افراد لغو می شود در یک زمان که در آن تنوع و شمول است بنابراین مهم است؟”

باید آن را جشن گرفتند به جای “پرتاب دور مانند آن را به معنای چیزی,” نیوجرسی ساکن گفت: در یک ایمیل تمجید “بیکر و زیبایی” برای جشن هر دو کوبا فرهنگ آمریکایی و به تصویر می کشد شخصیت جوان مبارزه با تمایلات جنسی خود را در میان خانواده مقاومت است.

این change.org دادخواست با 133,000 امضا و شمارش از روز شنبه خواستار یک جریان و یا کابل پلت فرم به سری “شات آن را سزاوار!” در نظر طرفداران ستایش از آن به عنوان نشاط کرایه که “بسیار مورد نیاز در طول این زمان به چالش کشیدن” “شوخ و عاطفی” و استقبال تصویر از “زحمتکش مهاجران” که هم “به نرمی نشان دهنده” جامعه جوانان است.

این حمایت ها رو به اعضای بازیگران Lisa Vidal که نقش مادر ماری و Nathalie Kelley که ستاره به عنوان شخصیت گلسرخ استرالیا سوپر و کارآفرین که در می یابد بعید است با دانیل یک کوبایی آمریکایی (Victor Rasuk) کار خانواده اش در میامی نانوایی. Belissa اسکبدو نقش دانیل خواهر کوچکتر که بیرون می آید به عنوان ،

این سری که نه قسمت پخش شده از آوریل تا ژوئن در ABC اقتباس شده از یک تلویزیون اسرائیل ضربه از همین عنوان است که در جریان Netflix بکشد.

“این نشان می دهد مهم است زیرا آن را نشان دهنده درجه اول خانواده است. آن را نشان دهنده یک زیبا, سالم, کاربردی, خانواده,” ویدال گفت. “اما من هم احساس می کنم که این مهم است زیرا آن را یک خانواده به دلیل آن صحبت می کند به مثبت کلیشه بودن یک خانواده است. آن صحبت می کند به قطعات زیبا که ما به عنوان یک جامعه با محبت و تشویق و سخت کوش و پرشور است. … آن صحبت می کند به تمام کسانی که فوق العاده حقایق هستند که در واقع تداوم در تلویزیون و فیلم به اندازه کافی.”

تولید شده توسط NBCUniversal, Keshet و ABC studios با Dean Georgaris به عنوان تهیه کننده اجرایی سری نیز به خوبی ساخته شده کلی گفت.

“نوشتن پیچیده, شخصیت ها سه بعدی است. ما بسته بندی شده با ABC کمک به این زیبایی به پایان رسیده نشان می دهد که تحویل داده شد در چنین متنوع و معتبر راه” او گفت:. “و ما رشد مخاطبان ما به همین دلیل است که تصمیم نهایی را به ما یک شانس دوم از فصل دوم به ادامه رشد (رتبه بندی) ناامید کننده بود زیرا ما واقعا تا به حال بررسی تمام جعبه.”

سری کوچک نشان داد upticks در هر دو مجموع بینندگان و تبلیغ-مورد علاقه بزرگسالان جوان مخاطبان از آن اول تا آخر قسمت.

در حالی که او نمیخواهد به نقطه انگشتان ویدال گفت: “این می توانست بهتر خدمت بیشتر شدید, ارتقاء, زمان مناسب تر اسلات برای مشاهده خانواده — 10 p. m. روز شنبه نبود آن او ادعا — و به رسمیت شناختن است که غیر معمول برنامه سزاوار دقت بیشتری حمل و نقل و زمان خود را ثابت کند.

گروهی برک رئیس ABC سرگرمی به نام انداختن نمایش “یک ناامیدی بزرگ.”

“این باور نکردنی بازیگران و بسیار شیرین نشان می دهد. و من نا امید بود که ما قادر به پیدا کردن آن مخاطب است. اما این بدان معنا نیست که ما نمی خواهید به نگه داشتن تلاش” برک گفت. “و این مهم رک و پوست کنده از یک کسب و کار نظر است که ما همچنان به تکامل و منعکس کننده آنچه مخاطبان ما به نظر می رسد.”

فن لابی کمک لاتین-led راه اندازی مجدد “یک روز در یک زمان” زنده ماندن خود را لغو حرکت از Netflix به پاپ کانال. همانطور که با تلاش “بیکر و زیبایی” به حمایت از ستاره ها از جمله Zoe Saldana, Gabrielle Union, Eva Longoria که پست شده در رسانه های اجتماعی: “نمایندگی امور در تلویزیون!”

Showrunner Georgaris که شامل اعتبار “بلوف شهر قانون” و “مگ” گفت: این فیلم کمدی رمانتیک سرنوشت در دست این استودیو به دنبال یک معامله جدید به ادامه آن است.

“من فکر می کنم که در واقع وجود دارد مشروع است شانس. و من فکر می کنم صادقانه به حمایت و پشتیبانی از کسانی که همه چیز را تفاوت در یک زمان مثل این” او گفت: با توجه به گسترش تعداد بخار خدمات است که ارائه فرصت یک خانه جدید است.

___

لین Elber را می توان در توییتر در .

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>